Gimbal Zhiyun CRANE 3S do 6,5kg

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
3 390,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk
SimplyLease Logo
Leasing 50.78zł x 48 rat

Gimbal Zhiyun Crane 3S do aparatów i kamer o wadze do 6,5kg.

Gimbal Zhiyun Crane 3S wyposażono w nowe, super silniki, pozwalające na udźwig do 6,5 kg. Otwiera to nowe możliwości dla twórców, którzy jednego dnia używają aparatów do rejestrowania swoich produkcji, a następnego dnia są w stanie używać profesjonalnych kamer wideo, takich jak Sony FX9, Red Dragon czy Arri Alexa, z tym samym gimbalem.

W przypadku większych kamer kinowych moduł rozszerzający można łatwo przymocować do osi Roll, aby uzyskać więcej miejsca. W przypadku mniejszych aparatów DSLR moduł rozszerzający można odłączyć.

Kolejnym dodatkiem w nowym gimbalu Crane 3S to odłączany uchwyt, który umożliwia wybór pomiędzy uchwytem: TransMount SmartSling lub EasySling. Uchwyt TransMount SmartSling ma zintegrowany panel kontrolny z oledowym ekranem do intuicyjnej kontroli ustawień gimbala i aparatu, takich jak ostrość i zoom. Uchwyt EasySling umożliwia wszechstronne sposoby trzymania gimbala. Możliwość ustawienia uchwytu pod kątem ułatwia przestawienie gimbala z normalnej wysokości na niskie kąty. Dodatkowo Crane 3S wyposażono w nowy system blokad osi.

CRANE 3S posiada złącze DC-IN, które obsługuje napięcie wejściowe do 25,2 V, do bezpośredniego ładowania. Wbudowane akumulatory mogą teraz zasilać gimbal do 12 godzin przy zaledwie 4 godzinach ładowania, co stanowi wzrost o 35% w porównaniu z poprzednim modelem. Innym nowym źródłem zasilania jest TransMount PowerPlus (opcjonalnie), który pomieścić sześć akumulatorów 18650, dzięki czemu może wydłużyć czas pracy stabilizatora do 21 godzin.

Podobnie jak poprzednie modele LAB i Weebill, Crane 3S ma możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia ze smartfonem i wykorzystania go jako zaawansowanego pilota za pomocą modułu transmisyjnego. Dzięki obsłudze bezprzewodowego wideo Full HD (1080p) smartfon działa jak monitor. Pomoże to skomponować obraz i uzyskać przegląd ważnych ustawień.

Oprócz przesyłania obrazu HD ViaTouch 2.0 bezproblemowo łączy smartfon lub kamerę z gimbalem. Różne ustawienia gimbala i aparatu, takie jak prędkość śledzenia, wartość przysłony, ISO, czas otwarcia migawki itp., Można regulować w czasie rzeczywistym. Intuicyjna kontrola i monitorowanie w czasie rzeczywistym są na wyciągnięcie ręki.

Specyfikacja:

  •     Obciążenie maks. 6,5 kg
  •     Pasuje do lustrzanek i profesjonalnych kamer wideo.
  •     Kilka punktów mocowania akcesoriów.
  •     Maks. 12 godzin pracy na akumulatorach z możłiwością zwiększenia do 21 godzin.
  •     Łatwość obsługi.
  •     Możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia ze smartfonem.

Zhiyun

Producent Producent: Guilin Zhishen Information Technology C., Ltd. Adres: GY C., Ltd. Tieshan Industrial, Park Huangtong Road 9 Miasto: Guilin Guangxi Guilin Guangxi Kraj: Chiny E-mail: info@zhiyun-tech.com

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0