Gimbal Zhiyun Crane M2

Niedostępny
949,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Gimbal Crane M2 do lekkich kompaktów, bezlusterkowców, smartfonów i kamer sportowych.

Stabilizator typu all-in-one Zhiyun Crane M2 stworzony do współpracy z kompaktowymi aparatami, lekkimi bezlusterkowcami, smartfonami jak i kamerami sportowymi. Niewielki rozmiar oraz waga sprawdzi się podczas realizacji wymagających ujęć z wykorzystaniem kompaktowego sprzętu do filmowania, ale również podczas wakacyjnych podróży czy kręceniu vlogów.

Crane M2 wyposażony został w nową płytkę szybkiego montażu znacznie ułatwiającą zdjęcie aparatu ze stabilizatora i ponowne zamontowanie. Znacznik skali i blokada pamięci pozycji powodują, że stabilizacja i konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund.

Przenoszenie ułatwia, unikalna konstrukcja złożona ze sworznia i blokady, zapobiega kołysaniu się osi podczas przemieszczania się. Niewielki rozmiar po złożeniu sprawia, że możemy łatwo zmieścić go w plecaku, a nawet kieszeni.

Wygodny uchwyt zapewnia łatwą pracę z urządzeniem i łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących, znajdujących się dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Zhiyun Crane M2 posiada tryby pracy:

  • Pan Follow (PF).
  • Follow (F).
  • Lock (L).
  • Tryb pełnego zakresu POV - umożliwia ruch synchroniczny 360 ° na wszystkich trzech osiach, zapewniając twórcy niespotykane wrażenia wizualne.
  • Tryb Vortex - daje twórcom wideo swobodę tworzenia materiału w zakresie 360 ° we wszystkich wymiarach.
  • Tryb Go jest idealny do uprawiania sportu i filmów akcji, ponieważ pozwala na szybkie przesuwanie lub pochylanie, aby uchwycić szybko poruszające się obiekty, takie jak piłkarz lub ptak podczas lotu.
  • Tryb Selfie pozwala szybko obrócić aparat o 180 °, spojrzeć na siebie i uchwycić swoją twarz- co jest idealnym narzędziem dla vlogerów.

Funkcje WiFi i Bluetooth Crane M2 dzięki specjalnemu uchwytowi i zaawansowanej aplikacji Zhiyun zapewniają bezproblemowe sterowanie aparatem bez konieczności podłączania jakichkolwiek przewodów. Aplikacja ZY PLAY otwiera nowy świat filmowania a także zdalnego sterowania i zaawansowanych funkcji, takich jak timelapse, panorama i Vertigo shot.

Wygodne punkty mocowania ¼ cala stabilizatora Zhiyun Crane M2 ułatwiają podłączenie: sprzętu audio, dodatkowego oświetlena czy monitora podglądowego, tak aby Twoje osobiste, mobilne studio produkcyjne zyskało pełną, profesjonalną formę.

Czas pracy akumulatora do 8 godzin sprawia, że problem zasilania praktycznie nie istnieje, dodatkowo sam Crane M2 może ładować zamontowane na nim kamery, telefony, aparaty i inne urządzenia, a także on sam w takcie pracy może być ładowany za pomocą power banka lub innego źródła zasilania.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0