Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

  • Nowość
Klatka SmallRig 3538B do Sony ZV-E10
  • Klatka SmallRig 3538B do Sony ZV-E10

Klatka SmallRig 3538B do Sony ZV-E10

Indeks produktu: 3538B

Wysyłamy w 24h

Dostępny
299,00 zł
Ilość sztuk

Klatka operatorska SmallRig 3538B do Sony ZV-E10

Klatka SmallRig 3538B z uchwytem do Sony ZV-E10 została zaprojektowana w celu zapewnienia rozwiązań akcesoriów i lepszego chwytu.

Klatka jest mocowana za pomocą śruby 1/4"-20 w dolnej części, a także za pomocą dołączonej blokady zapobiegającej przekrzywianiu.

Klatka zapewnia dostęp do przycisków, gniazd kart, komory baterii i odchylanego ekranu. Ergonomicznie zaprojektowany wbudowany zdejmowany silikonowy uchwyt ma tę samą powierzchnię tekstury z kamerą, aby poprawić integralność. Klatka posiada wiele wbudowanych otworów gwintowanych 1/4"-20 i otworów lokalizacyjnych ARRI 3/8"-16, które obsługują górny uchwyt SmallRig 2756 do filmowania pod niskim kątem lub uchwyt do przenośnych powerbanków BUB2336 do mocowania powerbanku w celu ciągłego zasilania, z wyciętym otworem w komorze baterii na kabel baterii zastępczej, dzięki czemu kamera może być umieszczona płasko na stole, gdy używana jest bateria zastępcza.

Klatka jest wyposażona w jedno gniazdo zimnej stopki, zarówno na górze, jak i na dole, na mikrofon i lampę LED, co stanowi idealne rozwiązanie do vlogowania.

Płytka szybkiego zwalniania typu Arca na spodzie mocuje się bezpośrednio do statywu typu Acra w celu szybkiego przełączania między scenami ręcznymi, statywem i stabilizatorem, a dolne gwintowane otwory są kompatybilne z płytką szybkiego zwalniania stabilizatora DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro (górna), aby poprawić wrażenia podczas nagrywania ze stabilizatorem.

Klatka posiada gumowe poduszki na górze i na dole wewnątrz, aby zapobiec zarysowaniom i jest dostarczana z magnetycznym płaskim śrubokrętem do łatwego demontażu i montażu.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0