Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0% PRZY ZAMÓWIENIACH ONLINE.

 • Nowość

Statyw SmallRig 2664 Mini Tripod z panoramiczną głowicą kulową

Indeks produktu: 2664

Wysyłamy w 24h

Dostępny
215,00 zł
Ilość sztuk

SmallRig Minitripod z panoramiczną głowicą kulową [2664] zapewnia uniwersalną podstawę dla aparatów bezlusterkowych, lustrzanek, kamer i innych sprzętów. 

Jego maksymalny udźwig wynoszący aż 20 kg (z głowicą 2 kg) pozwala na wykorzystanie go z profesjonalnymi urządzeniami. 

Głowica kulowa

Mini statyw Smallrig wykorzystuje zaawansowaną głowicę kulową, pozwalającą na ustawianie zamontowanego sprzętu pod dowolnym kątem. Dodatkowo model ten oferuje miarkę panoramowania i wygodny obrót sprzętu o 360 stopni. Przyda się to do wykonywania panoram. Dostosuj położenie aparatu, kamery, smartfona lub tabletu (do mocowania urządzeń mobilnych będzie potrzebne użycie sprzedawanego oddzielnie adaptera) podczas realizowania vlogów, streamowania, fotografowania i filmowania. Pomoże Ci w tym intuicyjnie działające pokrętło. 

Szybkozłączka zgodna z Arca Swiss

Mini statyw SmallRig wykorzystuje szybkozłączkę zgodną z Arca Swiss, umożliwiającą błyskawiczne przełączanie zamocowanego sprzętu pomiędzy zgodnymi statywami, monopodami, gimbalami itp. System szybkiego mocowania umożliwia błyskawiczne przełączanie się pomiędzy filmowaniem i fotografowaniem z ręki a na statywie. System ten gwarantuje bezpieczny montaż, który zapobiega przypadkowemu uwolnieniu się sprzętu i jego upadkowi. 

Aluminiowa, wytrzymała konstrukcja

Akcesorium zostało wykonane z bardzo solidnego aluminium, które gwarantuje dużą wytrzymałość i długotrwałe, satysfakcjonujące użytkowanie. Maksymalny udźwig samego statywu wynosi aż 20 kg, natomiast z głowicą kulową możliwe jest korzystanie ze sprzętu o wadze do 2 kg. Nogi mini statywu mogą po złożeniu posłużyć jako uchwyt ręczny, tak aby z łatwością stworzyć mobilny zestaw operatorski. 

Cechy charakterystyczne SmallRig 2664:

 • mini statyw stołowy
 • maks. udźwig 20 kg (z głowicą kulową 2 kg)
 • głowica kulowa z szybkozłączką zgodną z Arca Swiss
 • intuicyjnie działające pokrętło blokady kuli
 • funkcja wysięgnika

     Do tego produktu polecamy

     Moje ulubione produkty

     Aktualnie brak ulubionych produktów

     0