Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Uchwyt Sony XLR-H1 do kamer FX3 FX30 OEM bez pudełka

Indeks produktu: XLR-H1

Wysyłamy w 24h

Dostępny
2 799,00 zł
Ilość sztuk

Uchwyt XLR-H1 do kamer FX3 i FX30 ułatwia uzyskanie stabilnego obrazu i jest wyposażony w łącze audio do nagrywania dźwięku o wysokiej jakości.

Uchwyt w wersji OEM, bez pudełka wyciągnięty z zestawu z kamerą.

Dwa pełnowymiarowe gniazda wejściowe XLR (XLR/TRS combo) z zasilaniem fantomowym 48 V oraz stereofoniczne wejście mini jack 3,5 mm umożliwiają podłączanie zewnętrznych mikrofonów. Do wyboru są trzy formaty zapisu, w tym 4 kanały o 24‑bitowej rozdzielczość.

Cyfrowe łącze audio w stopce Multi Interface pozwala nagrywać doskonały dźwięk bez zakłóceń lub pogorszonych parametrów sygnału.

Wygodny uchwyt 

Ten wygodny w trzymaniu uchwyt ułatwia noszenie kamery i nagrywanie stabilnego obrazu. Zwiększa komfort pracy w trudnych warunkach, na przykład podczas zdjęć z małej wysokości.

Swoboda podczas zdjęć

Uniwersalny uchwyt nie wymaga użycia przewodów i dodatkowych źródeł zasilania. Podłącza się go bezpośrednio do stopki Multi Interface kamery. Zapewnia to maksimum swobody w czasie zdjęć i bezproblemowe przygotowanie do pracy.

Trzy gwintowane otwory

Umożliwiają niezawodne podłączanie zewnętrznych monitorów, rejestratorów, lamp wideo, wysięgników, odbiorników sygnału z mikrofonu bezprzewodowego, uchwytów na akcesoria do zimnej stopki i innego osprzętu.

Parametry techniczne:

  • Wymiary (szer. × wys. × gł.): 113,2 × 140,8 × 172 mm
  • Waga: 305 g
  • Temperatura w środowisku pracy: od 0°C do 40°C

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0