SmartCAM Matrix Sled BASIC

Niedostępny

35 999,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Stabilizator Smart System Matrix Sled Basic.

Stabilizator Matrix Sleds Basic sprawia, iż statyczne oraz dynamiczne stabilizowanie staje się niezwykle proste. Zaprojektowany do lekkich kamer, wyposażony w funkcje sanek klasy kinowej, takich jak Ultra fluid Gimbal lub Micrometric head.

Teleskopowy słupek centralny 40 mm / 1,57 ″ z włókna węglowego o łącznej masie 4,2 kg (9,25 lbs) wyposażono w uchwyt monitora LCD oraz dwa gniazda baterii Vlock.

Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi, aby ustawić do pracy Matrix Sled.

System Smarthead pozwala operatorowi na odłączenie głowicy od sań i tworzenie nowych konfiguracji. Dzięki tej technologii możesz na bieżąco aktualizować sanki i przygotować się na przyszłe wydania SmartSystem. Ponadto możesz zastosować niestandardową głowicę, zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami.

MATRIX SLED może pomieścić najpopularniejsze monitory LCD dostępne na rynku, dzięki nowemu regulowanemu uchwytowi.

Każdy element twojego sprzętu może wymagać określonego napięcia, aby działał poprawnie. Większość sań komercyjnych ma tylko jedno okablowanie w celu połączenia zestawu akumulatorów od dolnej strony sań do górnej. Matrix Sled daje możliwość podłączenia do trzech różnych napięć z zamontowanych akumulatorów do komponentów, które wymagają zasilania, co przekłada się to na całkowitą swobodę i wszechstronność.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

SmartCAM Matrix Sled BASIC

Stabilizator Smart System Matrix Sled Basic.

Moje ulubione produkty

0