SmartCAM Matrix Sled EXTREME

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
42 999,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Stabilizator Smart System Matrix Sled Extreme.

Stabilizator Matrix Sleds Extreme sprawia, iż statyczne oraz dynamiczne stabilizowanie staje się niezwykle proste. Wersja Extreme jest idealna do kamer kinowych, nawet tych cięższych, dzięki obciążeniu przeciwwagi, wyposażony w funkcje sanek klasy kinowej, takich jak Ultra fluid Gimbal lub Micrometric head.

Teleskopowy słupek centralny 40 mm / 1,5 ″ z włókna węglowego o łącznej masie 5,5 kg, wyposażono w uchwyt monitora LCD, uchwyt C-battery z dwoma inteligentnymi gniazda baterii Vlock +12V lub +24V, oraz możliwość stosowania dodatkowej przeciwwagi.

SmartPack pozwala wybrać, co chcesz zasilać i jak. Dwie zainstalowane baterie mają osobne obwody, dzięki czemu możesz wybrać co i w jaki sposób chcemy zasilić np:

  • do zasilania kamery z akumulatora A lub B, ewentualnie z dwóch co przełoży się na dłuższą pracę kamery
  • do zasilania dodatkowych akcesoriów z akumulatora A lub B, ewentualnie z obu
  • do zasilania kamery napięciem 24 V (musi być zainstalowane dwie baterie, złącze XLR, za pomocą diody LED o wysokiej jasności, wskaże, kiedy system osiągnie 24 V

SMARTPACK ma również indeksowany system do regulacji nachylenia zestawu akumulatorów. Gwarantowana jest ekstremalna wytrzymałość i bezpieczeństwo, nawet w przypadku najcięższych akumulatorów.

Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi, aby ustawić do pracy Matrix Sled.

System Smarthead pozwala operatorowi na odłączenie głowicy od sań i tworzenie nowych konfiguracji. Dzięki tej technologii możesz na bieżąco aktualizować sanki i przygotować się na przyszłe wydania SmartSystem. Ponadto możesz zastosować niestandardową głowicę, zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami.

Każdy element twojego sprzętu może wymagać określonego napięcia, aby działał poprawnie. Większość sań komercyjnych ma tylko jedno okablowanie w celu połączenia zestawu akumulatorów od dolnej strony sań do górnej. Matrix Sled daje możliwość podłączenia do trzech różnych napięć z zamontowanych akumulatorów do komponentów, które wymagają zasilania, co przekłada się to na całkowitą swobodę i wszechstronność.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0