Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

 • Pakiet

Lampa LED Newell RGB Kathi Nano Pro 2500-9000K + Statyw oświetleniowy Newell Mini-01

Wysyłam 24h

Dostępny
269,00 zł

Ten pakiet zawiera

Ilość sztuk

Kathi Nano Pro to udoskonalona wersja najmniejszego reprezentanta podłużnych paneli LED od marki Newell. Nieco bardziej smukła obudowa tym razem została wykonana z metalu. Nowością jest również jasny i czytelny ekran OLED.

Kathi Nano Pro oferuje regulację mocy i temperatury barwowej (2500 K - 9900 K) oraz dostęp do 360 różnych kolorów światła. Nie zabrakło też 21 predefiniowanych efektów specjalnych, podzielonych na 7 grup tematycznych. 2 gwinty 1/4" oraz mocne magnesy zapewnią wygodny montaż. Lampę naładujesz za pomocą popularnego portu USB-C, korzystając z power banku lub ładowarki do smartfona. W zestawie kabel USB-C oraz adapter zimnej stopki. Kathi Nano Pro to idealny wybór dla osób zajmujących się fotografią produktową i portretową, a także tworzeniem vlogów lub teledysków.
Wszechstronna i wytrzymała
Wytrzymała obudowa to kluczowa cecha, która wyróżnia lampę LED Newell RGB Kathi Nano Pro. Wykonano ją z trwałego i lekkiego aluminium, co gwarantuje nie tylko większą odporność na uszkodzenia, ale także ultralekkość. To idealny wybór dla twórców foto-video, którzy są w ciągłym ruchu i zależy im na sprzęcie, który sprawdzi się zarówno w terenie, jak i w domu lub studiu.


Wysoka jakość światła
Lampa LED Newell RGB Kathi Nano Pro zapewnia doskonałą jakość światła, co potwierdzają wysokie wartości współczynników CRI (95+) oraz TCLI (98+). Z odległości 0,5 m możesz na przykład osiągnąć bardzo zimne światło (9900 K) o natężeniu 350 luksów. Urządzenie wyposażono w półokrągły dyfuzor, nadający miękkość i równomiernie rozpraszający emitowaną wiązkę. Dzięki tym właściwościom skutecznie pozbędziesz się problemu ostrych cieni.
Paleta barw HSI
Ten podłużny panel LED oferuje aż 360 różnych barw światła. Dla każdej z nich możesz samodzielnie zdefiniować pożądaną jasność i nasycenie. Mnogość kombinacji ustawień to niezastąpione wsparcie w przekształcaniu artystycznych wizji w efektowne zdjęcia i materiały video. Lampa LED Newell RGB Kathi Nano Pro pozwala kreować unikalną atmosferę i podkreślać emocje za pomocą unikalnych kolorów, a także tworzyć oryginalne kolorowe tła. Możesz ją również z powodzeniem wykorzystać do "malowania" światłem (tzw. "light painting").
Regulacja temperatury barwowej
Lampa LED Newell RGB Kathi Nano Pro pozwala precyzyjnie ustawić wartość temperatury barwowej w zakresie od 2500 do 9900 K. Dzięki temu w prosty sposób dopasujesz światło do różnych warunków oświetleniowych i kreowanych przez Ciebie scen. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ciepłych odcieni, przytulnego klimatu lub arktycznego chłodu, Kathi Nano Pro pomoże uzyskać zamierzone efekty.


Długi czas działania
Wewnątrz obudowy podłużnego panelu LED ukryto akumulator o pojemności 2500 mAh. Zapewnia on do 100 minut pracy z wykorzystaniem maksymalnej jasności światła i najwyższej dostępnej temperatury barwowej. Gdy urządzenie się rozładuje, po prostu podłącz je do ładowarki lub power banku, przy pomocy dołączonego do zestawu kabla USB-C.
Wygoda i komfort pracy
Aluminiowa obudowa urządzenia nie tylko znacząco obniża wagę, ale także przekłada się na niezrównany komfort i wygodę podczas pracy ze światłem. Wszechstronność pracy z lampą Kathi Nano Pro gwarantują 2 żeńskie gwinty 1/4", które umożliwiają bezproblemowy montaż na statywie lub kompatybilnym uchwycie "magic arm". Mocne magnesy ukryte z tyłu pozwolą "przykleić" urządzenie do metalowych powierzchni. W zestawie z lampą Newell RGB Kathi Nano Pro otrzymasz również adapter zimnej stopki, który pozwala zainstalować urządzenie na sankach aparatu lub kamery.
21 efektów specjalnych
Lampa LED Newell RGB Kathi Nano Pro oferuje aż 21 gotowych trybów specjalnych, które dla Twojej wygody podzielono na 7 grup. Różnorodne efekty świetlne, takie jak ambulans, stroboskop, telewizor, ogień, dyskoteka, radiowóz, czy fajerwerki, pozwolą Ci poczuć magię kina, bez konieczności zatrudniania ekipy pirotechnicznej i sięgania po dodatkowe akcesoria.


Specyfikacja:

 • model: Newell RGB Kathi Nano Pro
 • zakres temperatury barwowej: 2500 - 9900 K
 • regulacja barwy światła: 0 - 360º (HSI)
 • zakres regulacji jasności: 1 - 100%
 • fotometria: 350 lx @ 0,5 m (9900 K)
 • maks. moc: 6 W
 • CRI: 96+
 • TCLI: 98+
 • pojemność akumulatora: 2500 mAh (3,7 V)
 • czas pracy na jednym ładowaniu: 100 min (100% jasności / CCT: 9900 K)
 • port ładowania USB-C (5 V / 2 A)
 • czas ładowania: ok. 3 h (5 V / 2 A)
 • wymiary: 194,5 x 38,4 x 38,4 mm
 • waga: 165 g

Zawartość zestawu:

 • lampa LED Newell RGB Kathi Nano Pro
 • kabel USB-A / USB-C
 • adapter zimnej stopki

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0