Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0% PRZY ZAMÓWIENIACH ONLINE.

Statyw Manfrotto Pixi Evo (MTPIXIEVO-BK)

Indeks produktu: MTPIXIEVO-BK

Dostępność 1-3 dni

Niedostępny
209,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Manfrotto MTPIXIEVO-BK Pixi Evo mały, lekki, przenośny statyw do 2,5 kg

Manfrotto PIXI EVO to mały, lekki i przenośny statyw, dedykowany dla amatorskich lustrzanek cyfrowych o masie korpusu do 750 g i obiektywie w zakresie 18-200 mm. Jest to także świetne narzędzie dla osób używających małych kamer sportowych typu GoPro. Sprawdzi się do zdjęć krajobrazowych, architektury oraz zdjęciach przy słabym oświetleniu, dzięki zastosowaniu 2-sekcyjnych nóg umożliwiających ustawienie nóg w 5 dogodnych położeniach.   

Ze statywem PIXI EVO fotografowie mogą dowolnie realizować i szukać inspiracji odnajdując alternatywny punkt widzenia, również w ustawieniu aparatu w pozycji portretowej, co umożliwia przechylenie głowicy o 90°, aby uchwycić ujęcia zachowując stabilność i dokładność przy fotografowaniu. Konstrukcja statywu wykonanego z wytrzymałego kompozytu Adapto i aluminium sprawiła, że jest on bardzo lekki i wygodny w transportowaniu bez konieczności dźwigania zbędnych kilogramów. PIXI EVO dostępny jest w kolorach: czarnym, białym i czerwono-antracytowym.   

Aby zachować i ochronić pierwotny kolor statywu, zalecane jest czyszczenie za pomocą białej gumki do ścierania. Specjalne środki czyszczące lub woda może uszkodzić pierwotny wygląd statywu. Maksymalny udźwig statywu PIXI EVO to 2,5 kg.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0