Promocja SONY "Wymień stare na nowe"

Zyskaj rabat do 1000zł szczegóły

close
 • Nowość

Monitor Feelworld CUT6 6" recording monitor

Indeks produktu: CUT6

Dostępność 5-7 dni

Niedostępny
1 490,00 zł
Ilość sztuk

Feelworld CUT6 6" przenośny monitor do nagrywania wideo który może nagrywać 1080P30 HD z LUT przez USB 2.0.

Idealny dla fotografów lub twórców rozrywkowych treści udostępnianych w mediach społecznościowych. 6-calowy ekran dotykowy Full HD, wyposażony w wejście 4K HMDI, funkcję HDMI loop-out LUT która zapewnia serię narzędzi do monitorowania i kadrowania z nowym układem menu oraz łatwiejszymi ustawieniami.

Ekran Full HD 1920x1080
CUT6 jest wyposażony w 6-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości 1920x1080, 8-bitową głębię kolorów, zapewnia doskonałą szczegółowość, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźniejszym, bogatszym w kolory obrazem i wideo.

Kompaktowy i przenośny, łatwy w obsłudze w każdej sytuacji
Korpus jest niezwykle cienki aby 2,3 cm i waży tylko 230 g, które można łatwo zamontować na różnych stojakach kamer. Idealnie nadaje się do użycia z gimbalem do fotografowania na miejscu i nagrywania w podróży.

Nagrywanie w czasie rzeczywistym USB 2.0
Różnica między CUT6 a zwykłymi monitorami polega na funkcji nagrywania przez USB 2.0, nagrywa obraz wideo do 1080p30 z kompatybilnych kamer, w formacie MP4 przez HDMI. Wystarczy podłączyć dysk flash USB (obsługuje format FAT32) i kliknąć czerwony przycisk nagrywania, aby rozpocząć nagrywanie. Czas nagrywania zależy od pojemności zewnętrznego nośnika pamięci, na przykład 1-godzinne nagranie transmisji na żywo zajmuje około 1860 MB pamięci.

Nagrywanie z efektem LUT
Kiedy funkcja LUT jest włączona, CUT6 może nagrywać wideo z efektem LUT. Dla prostych treści, takich jak urywki zza kulis, monitor może zakończyć produkcję wideo szybko, oszczędzając czas.

Dodatkowa edycja dla materiałów przesyłanych na żywo
Kiedy używasz kamery PTZ do transmisji na żywo, nie może ona rejestrować. Użyj kamery do nagrywania. Oznacza to, że możesz uzyskać zawartość transmisji na żywo tylko z odtwarzania wydarzeń na platformie lub lokalnego nagrywania przez OBS. Jednak OBS rejestruje obrazy platformy końcowej, a nagranie z platformy musi zostać przesłane, pobrane przed edycją. Korzystanie z CUT6 to nie tylko czysty obraz, ale także może być używany do wtórnej edycji, a także może być nagrany z LUT, co oszczędza pracę importowania LUT w późniejszym etapie i szybko poprawia wydajność pracy.

Nowy interfejs UI + ekran dotykowy
CUT6 przyjmuje pełny interfejs dotykowy zapewniający niesamowitą kontrolę, możesz używać prostych gestów stukania i machania do ważnych funkcji monitorowania bez przycisków. Nowe menu UI: funkcje oprogramowania są wyświetlane jako ikony, a wartości łatwo odczytywane na pierwszy rzut oka. Jest to bardziej wygodne i szybkie. Może również być obsługiwany za pomocą przycisku pokrętła na górze monitora.

W górnej części ekranu znajduje się czerwony przycisk nagrywania, wyświetlany jest także czas nagrywania. Gdy nagranie trwa około 1 minuty, informacje wyświetlane na górze ekranu zostaną automatycznie ukryte. Możesz kliknąć w dowolnym miejscu na ekranie, aby wyświetlić czas nagrywania lub ponownie kliknąć klawisz nagrywania, aby zakończyć nagrywanie.

Stworzony do tworzenia treści
CUT6 posiada wejście HDMI 2.0, które obsługuje sygnał 4K 60 Hz; wyjście HDMI obsługuje do 1080p60. Kompatybilny z lustrzankami, bezlusterkowcami, umożliwia jednoczesne monitorowanie przez reżyserów, fotografów. Dla dźwięku – CUT6 może nagrywać dźwięk HDMI, i zapewnia 3,5 mm gniazdo słuchawkowe do monitorowania dźwięku.

Uwaga: W standardzie 1080i może brakować pikseli na krawędzi obrazu. Na przykład, ramka będzie ucięta podczas panoramy z ramką, ale nie ma to znacznego wpływu na użytkowanie.

Zasilacz DC
Zapewnia pomocnicze zasilanie (wyjście DC 8,4 V) pozwalając na zasilanie aparatów. Z kablem zasilającym CUT6 przedłuża czas pracy kamery, zapewniając jednocześnie bardziej użyteczny wyświetlacz.

Uwaga: ponieważ różne marki i modele aparatów wymagają różnej mocy do normalnego działania, aparat może nie być w stanie normalnie robić zdjęć lub nagrywać wideo. Dlatego w przypadku stosowania akumulatora do zasilania monitora, aby normalnie korzystać z aparatu, zaleca się stosowanie w pełni naładowanych akumulatorów o dużej pojemności.

Elastyczne zasilanie
Oprócz wejścia zasilania DC 12 V (można użyć zasilacza 12 V/1,5 A), z tyłu CUT6 znajduje się również płyta akumulatora F970, która jest kompatybilna z akumulatorami Sony F970, F960, F950, F930, F770, F750, F730, F570, F550, F530.

Uwaga: akumulator nie jest dołączony, należy ją zakupić oddzielnie

Inteligentniejsze narzędzia dla absolutnej precyzji
Nasz elastyczny system operacyjny jest wyposażony w bogaty zestaw narzędzi, z których wszystkie są dostępne przy jednym dotknięciu i są łatwe w użyciu. System operacyjny Video OS zawiera narzędzia do ustawiania ostrości, kadrowania i ekspozycji (kształt fali, RGB parade, wektor, histogram RGB, histogram, wbudowany dźwięk, focus peaking, zoom, zebra, sztuczny kolor, bezpieczne ramki, itp.), jak również elastyczną implementację 3D LUT (użyj wbudowanego konwertera LOG do REC.709 lub załaduj pliki .cube).

Funkcja HDMI Loop-out LUT
Po włączeniu przełącznika LUT, wyjście HDMI domyślnie ustawia się na LUT, które może wyprowadzić niestandardowy obraz LUT do innych wyświetlaczy. Podczas transmisji na żywo, możesz podłączyć wyjście CUT6 jako obraz transmisji na żywo, aby dodać filmowy charakter; podczas kręcenia na planie, możesz wysłać obraz z LUT do reżysera lub klienta w celu monitorowania w czasie rzeczywistym, podłączając urządzenie bezprzewodowe, aby usprawnić pracę zespołową.

Możliwość wczytania 50 własnych LUT-ów
Funkcja ładowania LUT sprawia, że kalibracja kolorów jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna, optymalizuje przepływ pracy i poprawia wydajność pracy we wczesnej fazie zdjęć. Możesz użyć wbudowanego LOG-a lub załadować pliki .cube. CUT6 pozwala załadować niestandardowe LUT-y (można zaimportować do 50 plików użytkownika), wyglądy lub profile w dowolnym momencie poprzez kartę micro SD. 

Monitoring HDR
HDR może przynieść większy zakres dynamiki i więcej szczegółów obrazu, dla niesamowitej jasności, która może przywrócić prawdziwy kolor. Istnieją opcjonalne tryby HLG2020, HLG709, HLG P3.

Dokładne monitorowanie wszystkich fal
Kiedy potrzebujesz przeanalizować jakość obrazu dokładniej niż tylko patrząc na obraz, użyj wbudowanego monitorowania wszystkich fal! W trybie wszystkich fal możesz wybierać spośród formatów falowych (RGB/YUV), wektorowych, histogramów (Y, RGB, Y+RGB), wyświetlania fazy i poziomu dźwięku i uzyskać dokładny monitoring falowy, który pokazuje wszystko, co musisz wiedzieć o technicznych aspektach sygnałów wideo i audio. Funkcje te można otwierać osobno, a także powiązać jeden klawisz z otwieraniem wszystkich trybów zakresu. CUT6 staje się idealnym wyborem do monitorowania produkcji na żywo, dzięki czemu nie musisz już używać osobnego, drogiego wideoskopu!

Różnorodne metody instalacji
Monitor wyposażony jest w 3 standardowe gwinty montażowe 1/4” (góra, dół, prawa strona), można go łatwo zamontować na kamerze lub innych rodzajach sprzętu za pomocą ramienia przegubowego, uchwytu, itp. Niezależnie od tego, czy jest to filmowanie poziome czy pionowe, możesz je dokładnie monitorować. Standardowe akcesorium mini adapter do montażu stopki może szybko zwolnić i dołączyć do monitora, aparatu, lampy LED, lampy błyskowej, mikrofonu itp. 

Cechy charakterystyczne Feelworld CUT6 6":

 • 6-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920x1080 full HD
 • Obsługa menu na ekranie dotykowym, poprawia efektywność pracy
 • Nowy interfejs, łatwiejsza konfiguracja
 • Nagrywanie w czasie rzeczywistym przez USB 2.0 i obsługa nagrywania wideo z efektem LUT-ów
 • HDMI obsługuje LUT loop-out
 • Obsługa 3D LUT Log do REC.709 i wgrywanie LUT-ów 3D przez użytkownika (do 50 szt.)
 • Monitoring HDR
 • Z funkcjami kształt fali, wektoroskop, histogram RGB, asystent ostrości, monochrom itp. możesz zawsze dokładnie ustawić ekspozycję i ostrość.
 • Elastyczne zasilanie wejście DC 12 V i gniazdo akumulatora NP-F, spełniają różne wymogi.
 • Stereofoniczne wyjście słuchawkowe

Zestaw zawiera: 

 • 1 × rejestrator monitorowy
 • 1 × kabel micro HDMI
 • 1 × adapter do montażu szybkiej stopki
 • 1 × instrukcja obsługi
Rozdzielczość:
1920x1080
Rozmiar LCD [cale]:
6 cali
Ekran dotykowy:
Tak
Waga [g]:
230 g
Zasilanie:
sieciowe, akumulator NP-F
Materiał wykonania:
Tworzywo sztuczne

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close

Torba Sony LCS-U11

close
close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close
close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Napęd DC HDN do slidera

close

Z-Shape (Z-Riser)

close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close
close

Pasek Peak Design Leash v3

close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close
close
close

Kamera Canon EOS C70

close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
close

Prompter Desview TP150

close

Teleprompter Desview T12

close
close
close
0