Promocja SONY "Wymień stare na nowe"

Zyskaj rabat do 1000zł szczegóły

close
 • Nowość

Monitor Feelworld LUT7S PRO 7" z SDI

Indeks produktu: LUT7SPRO

Dostępność 5-7 dni

Niedostępny
1 869,00 zł
Ilość sztuk

LUT7S w wersji PRO marki Feelworld to zaawansowany monitor podglądowy o przekątnej 7'', wyposażony w dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 × 1200.

Wyposażony w wysokiej klasy funkcje monitorowania w małej, lekkiej obudowie, którą można podłączyć do praktycznie każdej kamery. Z przodu znajduje się duży ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości, z możliwością oglądania w świetle dziennym, na dole znajdują się złącza wideo, a z boku gniazdo kart SD. W zestawie znajduje się płytka akumulatora F970 oraz elementy instalacyjne, tj. nadajnik bezprzewodowy, oświetlenie LED i inne, które są wyposażone w płytkę akumulatora Sony F970. Zewnętrzna rama posiada standardowe mocowania 1/4" na dole, po lewej i prawej stronie, które umożliwiają przymocowanie jej do kamer i statywów. Takie rozwiązanie sprawia, że LUT7S PRO jest łatwy do zamocowania na kamerze, a także do udostępnienia członkom zespołu lub klientom na planie.

Łatwy do zasilania
 Wiele razy, gdy chcesz skorzystać z bezprzewodowej transmisji wideo, zawsze nie wiesz, gdzie umieścić ją na monitorze. Zestaw do zewnętrznej instalacji i zasilania F970 nie tylko rozwiązuje ten problem, ale także może być zasilany z baterii Sony F970. Najważniejsze jest to, że połączenie monitora i bezprzewodowej transmisji pozwala na wygodną pracę reżysera i fotografa przy monitorowaniu.

Wysoka rozdzielczość
Wyraźny podgląd i uchwycenie każdego szczegółu Feelworld LUT7S PRO umożliwia wyraźne i precyzyjne monitorowanie w terenie oraz analizę obrazu podczas sesji zdjęciowych w ciągu dnia. Wyświetla on zdjęcia i materiały z monitoringu z doskonałą wiernością kolorów i maksymalną rozdzielczością 1920 x 1200 na 7-calowym wyświetlaczu. Wyróżnia ten monitor, podświetlenie diodami elektroluminescencyjnymi (LED), które zapewnia jasność 2200 nitów i kontrast 1200:1 oraz gamę kolorów sRGB / Rec.709, co przekłada się na wyjątkową wyrazistość ekranu nawet w intensywnym oświetleniu. Monitor wyświetla materiały z rozdzielczością 323 pikseli na cal (PPI), dzięki czemu można bez obaw fotografować w świetle dziennym i udoskonalać materiały na miejscu. 

Czujnik światła 
LUT7S PRO posiada czujnik światła otoczenia, który wykrywa poziom oświetlenia w otoczeniu i automatycznie dostosowuje jasność ekranu. Zapewnia to czytelność ekranu w różnych środowiskach i zawsze chroni wzrok. Zwiększenie jasności ekranu kompensuje jasne światło słoneczne podczas korzystania na zewnątrz, natomiast przyciemniony ekran jest bardziej przyjazny dla oczu podczas oglądania w ciemności.

Duży monitor z łatwym sterowaniem dotykowym
Innowacyjny interfejs użytkownika z ekranem dotykowym LCD zapewnia niezwykłą kontrolę. Do obsługi ważnych funkcji monitorowania można używać prostych gestów stukania i machania. Za pomocą ekranu dotykowego można włączać zakresy, a także wspomagać ustawianie ostrości i ekspozycji. Dostępna jest także szeroka gama ustawień, którymi można sterować z poziomu dużego ekranu LCD. Dodatkowo można wczytać trójwymiarowe efekty LUT.

Obsługa ekranu dotykowego i menu sterowania za pomocą przycisków
Możesz także uzyskać szybki wgląd w ustawienia i funkcje menu za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Obsługiwane są także fizyczne przyciski sterujące. Stuknij/obróć przycisk kółka, aby szybko wybrać i ustawić funkcje. Dotknij wyłącznika zasilania, aby wyłączyć funkcję dotykową, co zapobiega niewłaściwemu użyciu.

True Color
Wykorzystanie standardu kolorów Rec.709 Feelworld korzysta z profesjonalnego standardu kolorów Rec.709 HD i wykorzystuje technologię kalibracji kolorów, dzięki fabrycznej kalibracji profesjonalnymi urządzeniami, może skutecznie osiągnąć kalibrację monitora i łatwo uzyskać dokładne odwzorowanie kolorów, nie zniekształca kolorów, pokazuje prawdziwy obraz podczas kręcenia filmów.

Innowacyjna konstrukcja instalacji zewnętrznej i zasilania
Z tyłu monitora znajduje się zestaw do zewnętrznej instalacji i zasilania Sony F970. Zestaw ten może być używany do instalacji urządzeń zewnętrznych, tj. nadajnik bezprzewodowy, oświetlenie LED, konwerter wideo i inne, które mogą być zasilane z akumulatora Sony F970. Ta innowacyjna konstrukcja zewnętrznego zasilacza ogranicza konieczność podłączania przez fotografów zewnętrznych urządzeń do transmisji bezprzewodowej, oświetlenia LED i innych, co znacznie oszczędza miejsce zajmowane przez te urządzenia i zmniejsza wagę sprzętu fotograficznego. Zestaw ma dwa gniazda krzyżowe, można regulować położenie urządzenia zewnętrznego, odkręcając śruby. Gdy zestaw nie jest potrzebny, można bezpośrednio poluzować śruby, aby go zdjąć.

Podłączanie do kamer konsumenckich lub lustrzanek cyfrowych
Dzięki wejściom 3G-SDI i 4K HDMI można podłączyć kamerę do dowolnych kamer konsumenckich, kamer telewizyjnych, a nawet lustrzanek cyfrowych. Dostępne są również wyjścia przelotowe, dzięki czemu można wyświetlać obraz na żywo lub rozszerzać wyświetlanie na zewnętrznych ekranach lub projektorach z wbudowanym dźwiękiem.

Wyjście 4K HDMI Loop-out
LUT7S PRO ma wejście 3G-SDI, 4K HDMI i wyjście loop-out, dzięki czemu może nie tylko wyświetlać sygnały na żywo, ale także wysyłać je jednocześnie do innych monitorów. Jest to możliwość wyświetlania obrazu na żywo na wielu monitorach jednocześnie, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej jakości wideo.

Wczytaj własne 3D LUT
Niektóre kamery mogą generować logarytmiczną przestrzeń kolorów, aby zachować zakres dynamiki, co jest świetne do późniejszej postprodukcji, jednak gdy pliki te są oglądane na monitorze, mogą wyglądać na płaskie i wyprane. LUT-y 3D rozwiązują ten problem, ponieważ pozwalają na zastosowanie "wyglądu" na monitorze, dzięki czemu można sobie wyobrazić, jak będą wyglądały gotowe obrazy podczas edycji. Można użyć wbudowanego LOG lub załadować pliki .cube. LUT7S PRO umożliwia załadowanie do 50 własnych LUT-ów, wyglądów lub profili w dowolnym momencie przez gniazdo karty SD i natychmiastowy wybór między nimi, zawsze z zachowaniem zamysłu twórczego.

Monitorowanie HDR
LUT7S PRO obsługuje monitorowanie HDR (high dynamic range), co zapewnia niezwykłą klarowność i szczegółowość obrazu. Upraszcza to skomplikowane operacje związane z wykonywaniem zdjęć Log i HDR, pomagając w odtworzeniu procesów postprodukcyjnych w momencie, gdy są one najważniejsze - podczas fotografowania. Gdy funkcja HDR jest włączona, można wybrać Gamma i Gamut odpowiadające firmom Sony, Canon, Panasonic, Fujifilm, Bolex, RED, ARRI.

Dokładne monitorowanie kształtu fali
Wybieraj spośród funkcji monitorowania przebiegów (RGB Parade, YUV Parade, Y Parade), wektoroskopu, histogramu oraz wyświetlania fazy i poziomu dźwięku, a uzyskasz dokładny monitoring przebiegów, który pokazuje wszystko, co musisz wiedzieć o sygnałach wideo i audio. Funkcje można otwierać oddzielnie, a także jednym przyciskiem otwierać wszystkie tryby zakresu. LUT7S PRO jest idealny do monitorowania produkcji na żywo i eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych, drogich skanerów.

Wygodny montaż
Każdy monitor LUT7S PRO jest dostarczany z ramieniem uchylnym montowanym na zimnej stopce. Fotografowie będą mieli bezpieczny sposób na ustawienie monitora przy jednoczesnym zachowaniu niskiego profilu.

Cechy charakterystyczne Feelworld  LUT7S PRO 7":

 • Zewnętrzny zestaw do instalacji i zasilania Sony F970 może być używany do instalacji i zasilania urządzeń zewnętrznych, jest łatwy w instalacji i demontażu, co upraszcza obsługę sprzętu fotograficznego
 • Obsługa logowania 3D LUT do Rec.709, wgrywanie 3D LUT przez użytkownika
 • Obsługa menu dotykowego
 • Wysoka rozdzielczość: Full HD 1920x1200, wysoki kontrast: 1200:1
 • 2200nit, możliwość oglądania w świetle dziennym, czujnik światła dla automatycznego przyciemniania
 • Szerokie kąty widzenia 160° Panel IPS
 • Dodatkowe wyjście zasilania, umożliwiające fotografom zasilanie kamer
 • Obsługa monitorowania HDR
 • Dzięki funkcjom Waveform, Vectorscope, Histogram, Focus Assist, Monochrome, Embedded Audio itp. można precyzyjnie ustawić ekspozycję i ostrość każdego zdjęcia
 • Stereofoniczne wyjście słuchawkowe
 • Wyjście zasilania DC 8V do zasilania lustrzanki cyfrowej lub aparatu bezlusterkowego

Parametry techniczne Feelworld  LUT7S PRO 7":

 • Materiał: Tworzywo sztuczne
 • Przekątna monitora: 7 cali
 • Sterowanie dotykowe: Tak
 • Jasność: Powyżej 2000 cd/m²
 • Kontrast: Powyżej 1000:1
 • Porty: HDMI, SDI
 • Zasilanie: Zasilacz sieciowy, akumulator NP-F
 • Typ mocowania: Gwint 1/4 cala
 • Rozdzielczość: 1920 × 1200 px
 • Obsługa tablic LUT: Tak - import przez SD
 • Montaż na aparacie: Ramię boczne
 • Osłona przeciwsłoneczna: Nie
 • Gniazdo słuchawkowe: Tak
 • Port wyjściowy NP-F: Tak
 • Mocy: 18 W
Rozmiar LCD [cale]:
7 cali
Ekran dotykowy:
Tak
Osłona przeciwsłoneczna:
Nie
Zasilanie:
sieciowe, akumulator NP-F
Materiał wykonania:
Tworzywo sztuczne
Moc [W]:
18 W

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close

Torba Sony LCS-U11

close
close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close
close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Napęd DC HDN do slidera

close

Z-Shape (Z-Riser)

close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close
close

Pasek Peak Design Leash v3

close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close
close
close

Kamera Canon EOS C70

close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
close

Prompter Desview TP150

close

Teleprompter Desview T12

close
close
close
0