• Nowość

SHAPE Sony FX3 Matte Box Follow Focus (FX3KIT)

Indeks produktu: FX3KIT

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
6 499,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

SONY FX3 zestaw akcesoriów SHAPE (FX3KIT)

Klatka Sony FX3 (FX3CAGE)

Aluminiowa klatka z frezowanego CNC, zaprojektowana specjalnie do ochrony i wsparcia kamery Sony FX3. Zawiera zimną stopkę, rozetę ARRI, siedem gwintowanych punktów mocowania 3/8-16 i wiele gwintowanych punktów mocowania ¼-20. Konstrukcja klatki umożliwia dostęp do wszystkich elementów sterujących kamery i wyjść bocznych, a także do kart pamięci, komory baterii, zwalniania obiektywu, zamków i gorącej stopki. Ponadto do klatki dołączony jest odłączany system zabezpieczający blokadę, który zabezpiecza i utrzymuje w miejscu kabel 4K FULL HDMI. W zestawie znajduje się również górna płyta z otworami ARRI z gwintem lewoskrętnym, która pasuje do fabrycznego uchwytu Sony. Klatkę można wyposażyć w szybkozłączkę do statywu lub adapter DELTA.

Matte box swing-away (AKSWA)

Matte box zamontowany na aluminiowej ramie głównej CNC o średnicy zewnętrznej do 124 mm. Zapewnia szerokie pole widzenia dla różnych obiektywów szerokokątnych. Dwie tace na filtry 4x5,6 (jedna obrotowa) z uchwytami łatwego dostępu, które umożliwiają wymianę filtra jedną ręką. W tacach można również zainstalować filtry 4x4. Rama zawiera dwa ograniczniki na dole sekcji tac filtrów, aby zapobiec wypadaniu filtrów. Wyjmowany, odchylany moduł sprawia, że ​​zmiana obiektywu jest bardzo prosta. Sprężynowy kołek pomaga zablokować mechanizm w stanie zamkniętym bez ręcznego ustawiania kołka. 2 magnesy utrzymują go na miejscu, gdy jest zamknięty. Zdejmowany drążek o regulowanej wysokości z jednym pokrętłem dokręcającym umożliwia mikro regulację wysokości, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą obiektywów. Blok można ponownie zainstalować bezpośrednio na ramie głównej w celu uzyskania prostej konfiguracji. Kompletny zestaw umożliwia trzy różne konfiguracje (odchylana, prosta i przyczepiana). Do góry można przymocować zdejmowaną, lekką flagę francuską z włókna węglowego, aby zapobiec odblaskom.

SHAPE kit focus single rod follow focus 15 mm LWs (FA123)

Użyj kompaktowego zestawu SHAPE Follow Focus z pojedynczym zaciskiem 15 mm z konfiguracją aparatu, aby ułatwić ustawianie ostrości. Modułowa konstrukcja umożliwia dodawanie i usuwanie dowolnych elementów bez użycia śrub i narzędzi, a mały profil umożliwia dodanie matte box lub akcesoriów wokół obiektywu. Sercem zestawu są gumowe, antypoślizgowe kółka follow focus przymocowane do pojedynczego aluminiowego zacisku 15 mm. Zacisk obraca się, aby dostosować się do większości rozmiarów obiektywów i jest dokręcany za pomocą dźwigni blokującej. Obrót zacisku umożliwia również łatwe odchylenie pokrętła ostrości podczas zmiany obiektywu. W zestawie pięć kół zębatych pasujących do różnych rozmiarów soczewek: 0,5 MOD/78T, 0,6 MOD/64T, 0,8 MOD/38T, 0,8 MOD/43T i 0,8 MOD/78T. Koła zębate można obracać od przodu do tyłu, aby ułatwić różne konfiguracje obiektywów. W zestawie znajduje się również gumowe koło cierne 49 mm dla przekładni 0.5 MOD/78T, która jest najczęściej używana z obiektywami DSLR. Aby uzyskać alternatywne konfiguracje precyzyjnego ustawiania ostrości, użyj dołączonej korby lub 11-calowego bata, które są przymocowane do centralnego punktu pokrętła. Cztery magnetyczne krążki znakujące są dołączone do przymocowania do koła ostrości.

15 mm 18-calowe pręty (15TUBE18)

Para aluminiowych prętów SHAPE 15 mm do kompatybilnego zestawu fotograficznego. Zamontuj dowolne akcesoria kompatybilne z 15 mm i stwórz konstrukcję nośną swojego riga.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

SHAPE Sony FX3 Matte Box Follow Focus (FX3KIT)

SONY FX3 zestaw akcesoriów SHAPE (FX3KIT)

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Dron DJI Mavic Air 2

close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH25

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close

Lampa GlareOne LED 600D

close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close
close

Aparat Nikon D7500 Body

0