• Nowość

SHAPE Sony FX3 Shoulder Mount (SHFX3KIT)

Indeks produktu: FX3SM

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
3 999,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Uchwyt na ramię do SONY FX3 Shape (FX3SM)

Klatka Sony FX3 (FX3CAGE)

Aluminiowa klatka z frezowanego CNC, zaprojektowana specjalnie do ochrony i wsparcia kamery Sony FX3. Zawiera zimną stopkę, rozetę ARRI, siedem gwintowanych punktów mocowania 3/8-16 i wiele gwintowanych punktów mocowania ¼-20. Konstrukcja klatki umożliwia dostęp do wszystkich elementów sterujących kamery i wyjść bocznych, a także do kart pamięci, komory baterii, zwalniania obiektywu, zamków i gorącej stopki. Ponadto do klatki dołączony jest odłączany system zabezpieczający blokadę, który zabezpiecza i utrzymuje w miejscu kabel 4K FULL HDMI. W zestawie znajduje się również górna płyta z otworami ARRI z gwintem lewoskrętnym, która pasuje do fabrycznego uchwytu Sony. Klatkę można wyposażyć w szybkozłączkę do statywu lub adapter DELTA.

Uchwyty rod bloc (HAND5)

Uchwyt SHAPE jest profesjonalnym akcesorium do stabilizacji wideo do aparatu. Każda rączka zapewnia indywidualny kąt obrotu 360°. Uchwyt można przymocować do platformy kamery za pomocą prostego pokrętła. Prosty przycisk umieszczony na przegubie umożliwia łatwe mocowanie i zdejmowanie. Precyzyjne pozycjonowanie można osiągnąć, przesuwając uchwyt Quick Handle wzdłuż prętów i dokręcając małe czerwone pokrętło znajdujące się na Rod Bloc. Blok pręta został zaprojektowany z 2 gwintowanymi otworami, które umożliwiają montaż Quick Handle. SHAPE jest dobrze znany z opatentowanego uchwytu z przyciskiem, który jest obecnie używany przez tak wielu profesjonalistów w branży. Technologia została opracowana z myślą o zapewnieniu filmowcom szybkiej i łatwej regulacji. Po prostu naciskając przycisk, możesz obrócić uchwyt o 360 stopni, aby ustawić uchwyt w najlepszej pozycji do użytku. Wciśnij, wyreguluj, zwolnij, a następnie zablokuj.

Kompozytowa mini nakładka na ramię (SHPAD3)

Kompozytowa nakładka na ramię SHAPE jest wyściełana, aby zapewnić najwyższy komfort i jest wykonana z materiału antypoślizgowego. Pokrętło umożliwia zamocowanie przeciwwagi SHAPE (PAD1, PADCW1). W ten sposób Twoje ciało z łatwością utrzyma ciężar aparatu i jego akcesoriów. Poduszka na ramię jest również idealnym rozwiązaniem do szybkiego przełączania z ramienia na statyw bez konieczności zdejmowania poduszki na ramię. Może pozostać na stałe na platformie kamery.

Tylna podkładka (PAD1)

Tylna podkładka (PAD1) składa się z malowanej proszkowo płyty z anodyzowanego aluminium i ramienia, które są przymocowane do grubej wyściółki po stronie skierowanej do użytkownika. Jest kompatybilny z nakładką na ramię SHAPE Mini Composite (SHPAD3, SHPAD2, SHPAD1) i można ją łatwo przymocować lub zdjąć z zestawu za pomocą pokrętła 1/4-20 śruby aparatu. Dodatkowo położenie oparcia pleców można dostosować do preferencji użytkownika – do 2” w pionie i 360° w poziomie. Dolna część oparcia została zaprojektowana z (2) gwintowanymi otworami 1/4-20, umożliwiającymi zamocowanie innych akcesoriów lub przeciwwag.

15 mm 18-calowe pręty (15TUBE18)

Para aluminiowych prętów SHAPE 15 mm do kompatybilnego zestawu fotograficznego. Zamontuj dowolne akcesoria kompatybilne z 15 mm i stwórz konstrukcję nośną swojego riga.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

SHAPE Sony FX3 Shoulder Mount (SHFX3KIT)

Uchwyt na ramię do SONY FX3 Shape (FX3SM)

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Dron DJI Mavic Air 2

close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH25

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close

Lampa GlareOne LED 600D

close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close
close

Aparat Nikon D7500 Body

0