Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Zasilacz NPA-MQZ1K dla akumulatorów NP-FZ100

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
1 799,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Zasilacz dla akumulatorów NP-FZ100 przeznaczonych do aparatów Sony A9, A9II, A7III, A7RIII, A7RIV.

o wieloakumulatorowy zasilacz dla betrii NP-FZ100 z serii Z do aparatów Sony A9. Zasilacz NPAMQZ1K może mieć także inne zastosowania. Przede wszystkim szybko ładuje aż do czterech akumulatorów NP-FZ100.1 Może również zasilać aparat pracujący na akumulatorach z serii Z lub W. Ponadto, zasilacz NPAMQZ1K wyposażony jest w dwa porty USB i może jednocześnie zasilać aparat oraz podłączone urządzenie, np przez port USB.

Ładowanie czterech akumulatorów na raz
Ładowarka NPA-MQZ1K potrafi ładować aż cztery akumulatory NP-FZ100 jednocześnie. Dzięki temu masz mniej urządzeń do zorganizowania, nie musisz pilnować poziomu naładowania każdej baterii osobno i wymieniać akumulatorów co kilka godzin w pojedynczej ładowarce. W krótszym czasie przygotujesz się do sesji zdjęciowej, a zapas energi starczy Ci na bardzo, bardzo długo. Z zasilaczem sieciowym, ładowanie czterech akumulatorów trwa osiem godzin.

Zasilanie aparatu
Ten wieloakumulatorowy adapter może zasilać aparat, który wyposażony jest jest w akumulator NP-Z100 lub NP-FW50. To ogromna korzyść dla profesjonalnych fotografów, którzy w nawale pracy nie mogą zrobić sobie przerwy na naładowanie akumulatorów. Dzięki funkcji zasialania w Sony NPA-MQZ1K możesz bez problemu kontynuować robienie zdjęć.

Zasilanie poprzez USB
Przycisk wyboru aparatu/USB pozwala na przełączanie pomiędzy wyjściami DC, umożliwiając zasilanie korpusu aparatu lub innych urządzeń  podłączonych przez porty USB. Funkcja ta sprawia, że zasilacz jest jeszcze bardziej wszechstronny.

Dopasowanie do sprzętu na planie zdjęciowym
Zasilacz posiada aż szęść gniazd, po trzy na dole i na górze urządzenia. Pozwala to na elastyczne dopasowanie ustawienia sprzętu przy użyciu  płytki montażowej i śrub. Zasilacz wyposażono w ginwt statywowy, dzieki któremu zamontujesz go na statywie lub rigu itp. miejscach.

Model akumulatora:
NP-FZ100
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0