Podwójna ładowarka Newell dual LCD NP-FZ100 do Sony

W magazynie: 4

149,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

NEWELL Ładowarka LCD Dual Charger do baterii Sony NP-FZ100 (Sony A7III, A7rIII, A9)

Szybka ładowarka NEWELL DUAL LCD Sony NP-FZ nowej generacji z panelem LCD pozwalająca na szybkie i bezpieczne ładowanie dwóch akumulatorów z gniazdka sieciowego 230V. Wbudowany wyświetlacz LCD pozwala śledzić procentowy stan naładowania poszczególnych baterii jak również wybrany tryb ładowania. 

Uwaga: Zdjęcie przedstawia ładowarkę poglądową. Oferujemy gniazda (konektory) ze stykami dedykowanymi do konkretnego typu akumulatorów. 

Newell Dual Charger pracuje w dwóch trybach ładowania normalnym „L” i szybkim „H” 1500mA*1 lub 800mA*2 (pojedyncza ładowarka ładuje prądem 600mAh). Ładowarka posiada mikroprocesor kontrolujący proces ładowania. Dzięki temu ładowanie przebiega szybko i jest bezpieczne dla akumulatorów. Mikroprocesor chroni przed przegrzaniem oraz przeładowaniem akumulatora. 

Po włączeniu ładowarki sprawdzany jest poziom naładowania akumulatora, a następnie rozpoczyna się proces ładowania. Po naładowaniu ładowarka przechodzi w stan podtrzymania i przerywa ładowanie. Dzięki temu nie ma obawy, że akumulator pozostawiony na za długi okres czasu w ładowarce zostanie przeładowany.

Parametry techniczne:

 •     model: DC-LCD do NP-FW50
 •     technologia: Procesorowa
 •     prąd ładowania:
  L  1000mA*1 lub 500mA*2
  H 1500mA*1 lub 800mA*2
 •     USB 5V - 2100mA

Zestaw zawiera:

 •     ładowarka
 •     kabel sieciowy
 •     przewód 12V

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Podwójna ładowarka Newell dual LCD NP-FZ100 do Sony

NEWELL Ładowarka LCD Dual Charger do baterii Sony NP-FZ100 (Sony A7III, A7rIII, A9)

Moje ulubione produkty

0