Promocja SONY "Wymień stare na nowe"

Zyskaj rabat do 1000zł szczegóły

close
8Sinn

8Sinn

8Sinn to polska firma, której celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów. Firma zajmuję się tworzeniem produktów do "origowania" kamer i aparatów. Klatki, rączki, rurki, baseplate, VCT, to wszystko znajdziemy w ofercie firmy. Wszystko wykonane z wysoką dbałością o szczegóły.

87 produktów

zobacz produkty
Boya

Boya

BOYA jest producentem sprzętu audio, takiego jak mikrofony pojemnościowe, systemy mikrofonów bezprzewodowych, systemy mikrofonów konferencyjnych, mikrofony krawatowe, mikrofony do smartfonów, adaptery audio i inne. BOYA stara się tworzyć wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie, aby każdy mógł cieszyć się dobrym dźwiękiem audio.

7 produktów

zobacz produkty
BUBBLEBEE INDUSTRIES

BUBBLEBEE INDUSTRIES

Firma Bubblebee Industries z siedzibą w Danii od 2011 roku tworzy wysokiej jakości ochrony przed wiatrem mikrofonów. Nagrywanie dźwięku często oznacza przechwytywanie dźwięku w bardzo trudnych warunkach, w których zaufanie do sprzętu jest najważniejsze. Osłony przeciwwietrzne mikrofonów firmy Bubblebee są dobrze wyglądające, łatwe w użyciu i niezrównane pod względem technicznym w zachowaniu jak największej ilości naturalnego dźwięku mikrofonu, jednocześnie skutecznie chroniąc mikrofon przed szumem wiatru. Wraz z Windbubbles, Bubblebee produkuje również inne innowacyjne akcesoria dla nagrywających dźwięk: od rozwiązań montażowych, takich jak The Invisible Lav Covers Fur Outdoor i The Lav Concealers, po jedne z najlepszych osłon przeciwwiatrowych typu shotgun w The Windbubble i The Spacer Bubble.

47 produktów

zobacz produkty
CamGear

CamGear

Camgear firma z siedzibą w Pekinie w Chinach, która produkuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów do obsługi kamer, głowic i systemów statywów dla branży telewizyjnej i filmowej.
Głowice i systemy Camgear są znane na całym świecie z płynnego i precyzyjnego ruchu, eleganckiej ergonomicznej budowy, dokładnych systemów przeciwwagi i niezawodnej wydajności.
Asortyment obejmuje od lekkich systemów statywów, które są odpowiednie do półprofesjonalnego użytku, po niezwykle mocne i trwałe zestawy przeznaczone do Broadcast i Cinema.

98 produktów

zobacz produkty
CORE SWX

CORE SWX

CORE SWX firma zajmująca się produkcją urządzeń do zasilania kamer i urządzeń peryferyjnych, oraz samych akumulatorów.

2 produktów

zobacz produkty
FeelWorld

FeelWorld

Feelworld to firma z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu profesjonalnych produktów do streamingu, transmisji, monitorów podglądowych. W szerokiej gamie produktów można znaleźć kamery PTZ, miksery do streamingu oraz duży wybór monitorów. Monitory zarówno w przystępnych cenach jak i droższe profesjonalne monitory do podglądu.

15 produktów

zobacz produkty
GOMATIC

GOMATIC

Gomatic to amerykańska firma, która projektuje i wytwarza ekskluzywne torby na aparaty, torby podróżne, bagaże oraz akcesoria najwyższej jakości. Wiele marek, które skupiają się na projektowaniu toreb z doskonałymi funkcjami, zaniedbuje aspekt designu i estetyki. To nie zdarza się w Gomatic. Gomatic pamięta o wszystkim. Kupując produty Gomatic otrzymujesz ekskluzywną torbę, która zachwyca genialnymi funkcjami i pięknym designem.

3 produktów

zobacz produkty
HollyLand

HollyLand

Firma Hollyland Technology to producent rozwiązań w zakresie bezprzewodowej transmisji wideo i dźwięku. Dzięki ciągłemu inwestowaniu przychodów w rozwijanie nowych projektów firma Hollyland błyskawicznie stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych marek w branży. Niezależnie od tego, czy zamierzasz rozpocząć własną działalność, czy też pracujesz w dużym studio lub firmie produkcyjnej, warto zapoznać się z ofertą firmy Hollyland, ponieważ za jej sprawą transmisja wideo stała się dostępna dla wszystkich.

23 produktów

zobacz produkty
KUPO

KUPO

Kupo Grip została założona w 2000 roku jest liderem w dziedzinie sprzętu oświetleniowego i uchwytów dla rynku wideo, fotograficznego i kinowego.
Kupo całkowicie wytyczyło własną ścieżkę w świecie mocowania, tworząc innowacyjne produkty i narzędzia wysokiej jakości, z których korzystają profesjonaliści na całym świecie. Kupo Grip oferuje szeroką gamę opatentowanych produktów, takich jak Cstandy, statywy na oświetlenie, oraz clampy do mocowania.

14 produktów

zobacz produkty
Lexar

Lexar

Lexar to ogólnoświatowy lider w dziedzinie rozwiązań do zapisywania danych. W asortymencie firmy z zakresu zapisu danych jest szeroki wybór kart pamięci, dysków SSD, kart CFexpres, oraz czytników kart SD/CFexpress.

4 produktów

zobacz produkty
NanLITE

NanLITE

Firma Nanlite produkuje innowacyjne lampy LED i akcesoria oświetleniowe. W asortymencie tej firmy znajdziesz różne rodzaje świetlówek, lamp pierścieniowych, paneli led, lamp typu tube, softboxów i innych akcesoriów, które umożliwią Ci rozbudowę Twojego sprzętu oświetleniowego. Nanlite stara się projektować produkty oświetleniowe wysokiej jakości.

40 produktów

zobacz produkty
Sony

Sony

Firma Sony została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. W 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. W 1985 roku powstała kolejna kamera z matrycą CCD. Była to pierwsza komercyjna kamera wideo, którą zaczęto produkować na masową skalę – model CCD-V8.Sony zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych takich jak układy scalone, przetworniki obrazu CCD i CMOS , których używa się w produktach marki Sony (profesjonalnych oraz powszechnego użytku) i również w sprzęcie pozostałych producentów takich jak (np. Canon, Nikon) sprzętu dla fotografów, wideo. Obecnie jest wiodącym producentem w branży foto wideo.

245 produktów

zobacz produkty
TIFFEN

TIFFEN

Tiffen Filters to producent wysokiej jakości filtrów z branży foto/wideo, firma wywodzi się z USA.
Szeroki przekrój filtrów do różnych zastosowań od filtrów kołowych, prostokątnych po filtry do dronów i akcesoria.
O różnym zastosowaniu, filtry UVP, Black Promist, Glimmerglass, Polaryzacyjne, Color FX, Special FX i różnych gradacjach 1/2,1/4,1/8

148 produktów

zobacz produkty

Moje ulubione produkty

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close

Torba Sony LCS-U11

close
close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close
close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Napęd DC HDN do slidera

close

Z-Shape (Z-Riser)

close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close
close

Pasek Peak Design Leash v3

close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close
close
close

Kamera Canon EOS C70

close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
close

Prompter Desview TP150

close

Teleprompter Desview T12

close
close
close
0