Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

7Artisans

7Artisans

7Artisans to chińska marka, która produkuje niedrogie i jasne obiektywy manualne dla użytkowników bezlusterkowców. Firma powstała w 2015 roku z inicjatywy grupy przyjaciół i pasjonatów fotografii, którzy chcieli stworzyć własną linię optyki. 7Artisans oferuje obiektywy pełnoklatkowe z mocowaniem Leica M oraz obiektywy APS-C z różnymi mocowaniami, takimi jak Sony E, Fujifilm X, Canon EF-M, Nikon Z, Leica L i Mikro 4/3. Obiektywy 7Artisans charakteryzują się prostą i solidną konstrukcją, atrakcyjnym designem i niską ceną.

1 produkt

zobacz produkty
8Sinn

8Sinn

8Sinn to polska firma, której celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów. Firma zajmuję się tworzeniem produktów do "origowania" kamer i aparatów. Klatki, rączki, rurki, baseplate, VCT, to wszystko znajdziemy w ofercie firmy. Wszystko wykonane z wysoką dbałością o szczegóły.

81 produktów

zobacz produkty
Accsoon

Accsoon

Accsoon produkuje urządzenia do przesyłania wizji bezprzewodowo jak Cineview, slidery, oraz urządzenia do komunikacji na planie.

11 produktów

zobacz produkty
Akurat Lighting

Akurat Lighting

Akurat Lighting to polska firma, która produkuje nowoczesne oświetlenie LED dla branży filmowej i telewizyjnej. Firma powstała w 2006 roku z inicjatywy Piotra Semeniuka, który jest elektronikiem i filmowcem. Akurat Lighting oferuje szeroki asortyment produktów, takich jak lampy nakamerowe, panele LED, system modułowy RGBWW SECTOR, bezprzewodowy DMX i wiele akcesoriów. 

17 produktów

zobacz produkty
amaran

amaran

Amaran to marka należąca do firmy Aputure, która produkuje wysokiej jakości lampy LED dla filmowców i fotografów. Amaran oferuje produkty o kompaktowych wymiarach, dużej mocy, szerokim zakresie regulacji kolorów i efektów, a także przystępnej cenie.

10 produktów

zobacz produkty
ANGELBIRD

ANGELBIRD

ANGELBIRD to austriacka firma, która produkuje wysokiej jakości nośniki danych dla profesjonalnych fotografów i filmowców. 

18 produktów

zobacz produkty
APUTURE

APUTURE

Aputure to chińska firma, która produkuje profesjonalne oświetlenie LED dla filmowców i fotografów. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, takich jak lampy, panele, soczewki, akcesoria i systemy bezprzewodowego sterowania. Produkty Aputure charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością, niezawodnością i korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

30 produktów

zobacz produkty
ARRI

ARRI

ARRI to wiodący producent systemów kamerowych i oświetleniowych dla branży filmowej, telewizyjnej i mediów z siecią dystrybucji i serwisu na całym świecie. Portfolio obejmuje cyfrowe kamery, obiektywy, akcesoria do kamer, technologie archiwizacji, głowice lampowe i akcesoria oświetleniowe.

5 produktów

zobacz produkty
Atomos

Atomos

Atomos to firma produkująca rekordery dyskowe i monitory podglądowe dla branży filmowej i telewizyjnej. Ich łatwe w obsłudze rekordery korzystające z nośników, jakimi są dyski SSD, są coraz popularniejsze.

52 produktów

zobacz produkty
Audiotechnica

Audiotechnica

Audiotechnica to japońska firma, która produkuje wysokiej jakości sprzęt dźwiękowy — słuchawki, mikrofony i gramofony. Firma została założona w Tokio w 1962 roku przez Matsushita Hideo i od tego czasu zyskała uznanie oraz popularność wśród profesjonalistów i entuzjastów audio na całym świecie. Produkty Audiotechnica są znane z innowacyjności, niezawodności i korzystnego stosunku ceny do jakości.

9 produktów

zobacz produkty
Beillen

Beillen

Beillen jest producentem wysokiej klasy akumulatorów i ładowarek na potrzeby branży filmowej. W ofercie są akumulatory BP-U, NP-F, oraz akumulatory typu V-lock. Akumulatory V-lock ze standardami lotniczymi IATA, ładowarki podwójne, poczwórne, oraz akcesoria do zasilania kamer, czy aparatów.

34 produktów

zobacz produkty
Benro

Benro

Benro to firma, która zajmuje się produkcją profesjonalnych statywów fotograficznych, głowic, toreb na aparaty, filtrów optycznych.

5 produktów

zobacz produkty
Blackmagic Design

Blackmagic Design

Blackmagic Design to australijska firma zajmująca się produkcją sprzętu do transmisji i wideo, w tym kamery cyfrowe do filmów wysokiej jakości oraz oprogramowanie do edycji wideo, takie jak aplikacje DaVinci Resolve. Firma rozwinęła się w szybkim tempie, stając się jednym z wiodących na świecie producentów kreatywnej technologii wideo. Kamery, miksery wideo, oprogramowania do montażu, konwertery sygnału.

68 produktów

zobacz produkty
Boya

Boya

BOYA jest producentem sprzętu audio, takiego jak mikrofony pojemnościowe, systemy mikrofonów bezprzewodowych, systemy mikrofonów konferencyjnych, mikrofony krawatowe, mikrofony do smartfonów, adaptery audio i inne. BOYA stara się tworzyć wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie, aby każdy mógł cieszyć się dobrym dźwiękiem audio.

8 produktów

zobacz produkty
BUBBLEBEE INDUSTRIES

BUBBLEBEE INDUSTRIES

Firma Bubblebee Industries z siedzibą w Danii od 2011 roku tworzy wysokiej jakości ochrony przed wiatrem mikrofonów. Nagrywanie dźwięku często oznacza przechwytywanie dźwięku w bardzo trudnych warunkach, w których zaufanie do sprzętu jest najważniejsze. Osłony przeciwwietrzne mikrofonów firmy Bubblebee są dobrze wyglądające, łatwe w użyciu i niezrównane pod względem technicznym w zachowaniu jak największej ilości naturalnego dźwięku mikrofonu, jednocześnie skutecznie chroniąc mikrofon przed szumem wiatru. Wraz z Windbubbles, Bubblebee produkuje również inne innowacyjne akcesoria dla nagrywających dźwięk: od rozwiązań montażowych, takich jak The Invisible Lav Covers Fur Outdoor i The Lav Concealers, po jedne z najlepszych osłon przeciwwiatrowych typu shotgun w The Windbubble i The Spacer Bubble.

73 produktów

zobacz produkty
Came-tv

Came-tv

Came-tv to chińska firma, która produkuje akcesoria do filmowania i fotografowania, takie jak stabilizatory, gimbale, suwnice, statywy, monitory, oświetlenie, mikrofony i wiele innych. Firma oferuje produkty o wysokiej jakości, niskiej cenie i łatwej obsłudze.

8 produktów

zobacz produkty
CamGear

CamGear

Camgear produkuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów do obsługi kamer, głowic i systemów statywów dla branży telewizyjnej i filmowej.
Głowice i systemy Camgear są znane na całym świecie z płynnego i precyzyjnego ruchu, eleganckiej ergonomicznej budowy, dokładnych systemów przeciwwagi i niezawodnej wydajności.
Asortyment obejmuje od lekkich systemów statywów, które są odpowiednie do półprofesjonalnego użytku, po niezwykle mocne i trwałe zestawy przeznaczone do Broadcast i Cinema.

100 produktów

zobacz produkty
Camrade

Camrade

Camrade to producent wysokiej jakości plecaków, toreb do transportu sprzętu foto wideo. Produkują także pokrowce przeciwdeszczowe na wszystkie dostępne modele kamer na rynku.

47 produktów

zobacz produkty
Camrock

Camrock

Camrock to firma, która produkuje akcesoria do filmowania i fotografowania, takie jak statywy, torby, uchwyty.

14 produktów

zobacz produkty
Canon

Canon

Canon to japońska firma technologiczna, która produkuje sprzęt do cyfrowego przetwarzania obrazu, taki jak aparaty, kamery, drukarki i skanery. Firma została założona w 1937 roku i od tego czasu stara się zapewnić swoim użytkownikom niezawodny i innowacyjny sprzęt fotograficzny.

21 produktów

zobacz produkty
COLBOR

COLBOR

COLBOR to chińska firma, która produkuje oświetlenie LED dla filmowców i fotografów. Firma oferuje lampy i panele LED o różnych mocach, temperaturach barwowych i trybach kolorów. Produkty COLBOR są kompatybilne z mocowaniem Bowens i mają wbudowane systemy bezprzewodowego sterowania.

9 produktów

zobacz produkty
Comica

Comica

Comica to chińska firma, która produkuje sprzęt dźwiękowy dla filmowców i fotografów. Firma oferuje mikrofony, zestawy bezprzewodowe, adaptery, kable i akcesoria. Produkty Comica są znane z wysokiej jakości, niskiej ceny i łatwej obsługi.

15 produktów

zobacz produkty
Commlite

Commlite

Commlite to chińska firma, która produkuje akcesoria do filmowania i fotografowania, takie jak adaptery bagnetowe, lampy LED i inne. Firma powstała w 2012 roku i od tego czasu stara się zapewnić swoim klientom niezawodny i innowacyjny sprzęt fotograficzny.

18 produktów

zobacz produkty
CORE SWX

CORE SWX

CORE SWX firma zajmująca się produkcją urządzeń do zasilania kamer i urządzeń peryferyjnych, oraz samych akumulatorów.

2 produktów

zobacz produkty
Crystal Video

Crystal Video

Crystal Video to chińska firma, która produkuje systemy bezprzewodowej transmisji wideo dla branży filmowej i telewizyjnej. Firma oferuje produkty o wysokiej jakości, niskiej latencji i dużym zasięgu.

3 produktów

zobacz produkty
Cyber Clean

Cyber Clean

Cyber Clean to szwajcarska firma, która produkuje unikalne środki czyszczące w formie żelu, które pochłaniają brud i kurz z trudno dostępnych miejsc. Firma oferuje produkty przeznaczone do czyszczenia sprzętu elektronicznego, wnętrza samochodu, płyt winylowych i innych powierzchni. Produkty Cyber Clean są bezpieczne dla ludzi i środowiska, ponieważ nie zawierają alkoholu ani rozpuszczalników.

6 produktów

zobacz produkty
Datavideo

Datavideo

Datavideo to chińska firma, która produkuje profesjonalne rozwiązania do produkcji wideo na żywo dla branży telewizyjnej i A/V. Firma oferuje produkty, takie jak miksery wideo, enkodery, rejestratory, interkomy, konwertery i inne kluczowe produkty potrzebne do produkcji wideo na żywo. 

13 produktów

zobacz produkty
Deity

Deity

Deity to chińska firma, która produkuje wysokiej jakości mikrofony i akcesoria dźwiękowe dla filmowców i fotografów.

11 produktów

zobacz produkty
Desview

Desview

Desview to firma, która produkuje profesjonalne promptery i monitory podglądowe dla filmowców. Promptery Desview umożliwiają wygodne czytanie tekstu z ekranu, bez odrywania wzroku od obiektywu kamery. Monitory Desview zapewniają płynny i wysokiej jakości obraz z wieloma funkcjami ułatwiającymi pracę z aparatami i kamerami.

9 produktów

zobacz produkty
DJI

DJI

DJI to firma technologiczna, która produkuje bezzałogowe statki powietrzne (drony) do fotografii lotniczej i produkcji wideo. DJI jest liderem w dziedzinie jakości obrazu i technologii matryc obrazu w półprofesjonalnych dronach.

98 produktów

zobacz produkty
Draka

Draka

Draka to marka należąca do Prysmian Group, światowego lidera w branży kabli i instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych. Draka oferuje szeroki asortyment produktów, takich jak kable, przewody, akcesoria i systemy monitorowania zasobów i elektroniki. Draka jest znana z wysokiej jakości, niezawodności i korzystnego stosunku ceny do jakości. Draka dba o środowisko i stosuje ekologiczne materiały i rozwiązania w swoich produktach. Draka to marka, która łączy innowację, jakość i pasję do kabli.

8 produktów

zobacz produkty
Explorer Cases

Explorer Cases

Explorer Case to włoski producent wysokiej jakości walizek transportowych na potrzeby sprzętu wideo. Walizki są wykonane bardzo dokładnie i zachowują wszelkie normy ochrony.

21 produktów

zobacz produkty
FalconEyes

FalconEyes

FalconEyes to chiński producent oświetlenia studyjnego i reporterskiego. Wykonują maty, panele LED, oraz lampy spot COB.

86 produktów

zobacz produkty
FeelWorld

FeelWorld

Feelworld to firma z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu profesjonalnych produktów do streamingu, transmisji, monitorów podglądowych. W szerokiej gamie produktów można znaleźć kamery PTZ, miksery do streamingu oraz duży wybór monitorów. Monitory zarówno w przystępnych cenach jak i droższe profesjonalne monitory do podglądu.

32 produktów

zobacz produkty
FeiyuTech

FeiyuTech

FeiyuTech to firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń do stabilizacji obrazu, takich jak gimbale, statywy, akcesoria do kamer i smartfonów.

17 produktów

zobacz produkty
Glareone

Glareone

Glareone to producent oświetlenia i osprzętu oświetleniowego. Produkują lampy, statywy, a także modyfikatory światła.

113 produktów

zobacz produkty
GOMATIC

GOMATIC

Gomatic to amerykańska firma, która projektuje i wytwarza ekskluzywne torby na aparaty, torby podróżne, bagaże oraz akcesoria najwyższej jakości. Wiele marek, które skupiają się na projektowaniu toreb z doskonałymi funkcjami, zaniedbuje aspekt designu i estetyki. To nie zdarza się w Gomatic. Gomatic pamięta o wszystkim. Kupując produty Gomatic otrzymujesz ekskluzywną torbę, która zachwyca genialnymi funkcjami i pięknym designem.

4 produktów

zobacz produkty
HEDBOX

HEDBOX

HEDBOX jest wiodącym producentem profesjonalnych akumulatorów i ładowarek litowo-jonowych dla przemysłu wideo i fotograficznego, zlokalizowanym w USA, Europie i na Bliskim Wschodzie. W swojej ofercie posiadają baterie i ładowarki do aparatów, kamer. Akumualtory i ładowarki typu V-lock, oraz akcesoria do zasilania kamer i aparatów.

11 produktów

zobacz produkty
HollyLand

HollyLand

Firma Hollyland Technology to producent rozwiązań w zakresie bezprzewodowej transmisji wideo i dźwięku. Dzięki ciągłemu inwestowaniu przychodów w rozwijanie nowych projektów firma Hollyland błyskawicznie stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych marek w branży. Niezależnie od tego, czy zamierzasz rozpocząć własną działalność, czy też pracujesz w dużym studio lub firmie produkcyjnej, warto zapoznać się z ofertą firmy Hollyland, ponieważ za jej sprawą transmisja wideo stała się dostępna dla wszystkich.

36 produktów

zobacz produkty
KUPO

KUPO

Kupo Grip została założona w 2000 roku jest liderem w dziedzinie sprzętu oświetleniowego i uchwytów dla rynku wideo, fotograficznego i kinowego.
Kupo całkowicie wytyczyło własną ścieżkę w świecie mocowania, tworząc innowacyjne produkty i narzędzia wysokiej jakości, z których korzystają profesjonaliści na całym świecie. Kupo Grip oferuje szeroką gamę opatentowanych produktów, takich jak Cstandy, statywy na oświetlenie, oraz clampy do mocowania.

14 produktów

zobacz produkty
Lensgo

Lensgo

Lensgo (Shenzhen Liyingjia Photographic Equipment Co.) od 2011 roku tworzy innowacyjną elektronikę użytkową z myślą o kreatywnych twórcach video i fotografach. Nowoczesny design, przemyślane rozwiązania technologiczne, dbałość o szczegóły i doskonały stosunek ceny do jakości to wyróżniki, dzięki którym marka zaskarbiła sobie zaufanie na całym świecie.

4 produktów

zobacz produkty
Lexar

Lexar

Lexar to ogólnoświatowy lider w dziedzinie rozwiązań do zapisywania danych. W asortymencie firmy z zakresu zapisu danych jest szeroki wybór kart pamięci, dysków SSD, kart CFexpres, oraz czytników kart SD/CFexpress.

36 produktów

zobacz produkty
Lishuai

Lishuai

Lishuai jest producentem wysokiej jakości oświetlenia na potrzeby telewizyjne, studia wirtualne, oraz oświetlenia reporterskiego.

67 produktów

zobacz produkty
Manfrotto

Manfrotto

Firma Manfrotto jest producentem i sprzedawcą szerokiej gamy sprzętu dla profesjonalistów branży fotograficznej, filmowej, teatralnej, scenicznej i rozrywkowej oraz branży wideo. Linia produkcyjna obejmuje szeroki wachlarz statywów i głowic fotograficznych, statywów oświetleniowych i akcesoriów specjalistycznych. Produkty wykonane są z aluminium, włókien węglowych oraz zaawansowanych technologicznie komponentów. Manfrotto produkuje również bogatą gamę toreb i pokrowców, aby bezpiecznie transportować sprzęt.

242 produktów

zobacz produkty
NanLITE

NanLITE

Firma Nanlite produkuje innowacyjne lampy LED i akcesoria oświetleniowe. W asortymencie tej firmy znajdziesz różne rodzaje świetlówek, lamp pierścieniowych, paneli led, lamp typu tube, softboxów i innych akcesoriów, które umożliwią Ci rozbudowę Twojego sprzętu oświetleniowego. Nanlite stara się projektować produkty oświetleniowe wysokiej jakości.

64 produktów

zobacz produkty
SmallRig

SmallRig

Firma SmallRig powstała w 2013 roku, opracowali 4 główne linie produktów zorientowanych na użytkownika, które są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak transmisje na żywo, vlogowanie, krótkie filmy, wesela, profesjonalne reklamy, radio i telewizja, filmy dokumentalne i hollywoodzka produkcja filmowa.

428 produktów

zobacz produkty
Sony

Sony

Firma Sony została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. W 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. W 1985 roku powstała kolejna kamera z matrycą CCD. Była to pierwsza komercyjna kamera wideo, którą zaczęto produkować na masową skalę – model CCD-V8.Sony zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych takich jak układy scalone, przetworniki obrazu CCD i CMOS , których używa się w produktach marki Sony (profesjonalnych oraz powszechnego użytku) i również w sprzęcie pozostałych producentów takich jak (np. Canon, Nikon) sprzętu dla fotografów, wideo. Obecnie jest wiodącym producentem w branży foto wideo.

267 produktów

zobacz produkty
Synco

Synco

Synco to firma, która produkuje mikrofony i akcesoria do nagrywania, przetwarzania dźwięku, takie pop filtry, kable i adaptery.

21 produktów

zobacz produkty
Tamron

Tamron

Firma Tamron produkuje obiektywy fotograficzne do aparatów analogowych i cyfrowych, obiektywy kamer wideo oraz komponenty optyczne i przemysłową optykę użytkową. 

27 produktów

zobacz produkty
Tascam

Tascam

Tascam produkuje urządzenia do nagrywania i przetwarzania dźwięku, takie jak rejestratory, multiefekty, interfejsy audio i platformy wideokonferencyjne.

16 produktów

zobacz produkty
TentacleSync

TentacleSync

TentacleSync niemiecka firma zajmująca się urządzeniami do Timecode. Urządzenia do synchronizacji zarówno wideo jak i dźwięku. Urządzenia są proste w obsłudze i ułatwiają pracę ludziom, którzy potrzebują synchronizacji audio i video.

10 produktów

zobacz produkty
TIFFEN

TIFFEN

Filtry Tiffen Filters to producent wysokiej jakości filtrów z branży foto/wideo, firma wywodzi się z USA.
Szeroki przekrój filtrów do różnych zastosowań od filtrów kołowych, prostokątnych po filtry do dronów i akcesoria.
O różnym zastosowaniu, filtry UVP, Black Promist, Glimmerglass, Polaryzacyjne, Color FX, Special FX i różnych gradacjach 1/2,1/4,1/8

184 produktów

zobacz produkty
Tilta

Tilta

Tilta to firma, która produkuje akcesoria do sprzętu fotograficznego i wideo. W ich ofercie znajdują się klatki, uchwyty, follow focusy, matte boxy, zasilanie. Firma jest znana z wysokiej jakości i profesjonalnego designu swoich produktów, które są przeznaczone dla filmowców.

53 produktów

zobacz produkty
TRISTAR

TRISTAR

Firma TRISTAR produkuje różne rodzaje nakamerowych lamp w technologii LED.

3 produktów

zobacz produkty
TVLogic

TVLogic

TVLogic produkuje wysokiej jakości monitory LCD i OLED do zastosowań, takich jak transmisja, produkcja, postprodukcja, podgląd na planie, studio. Firma oferuje monitory o różnych rozdzielczościach, od Full HD po 4K/UHD, z obsługą HDR. 

12 produktów

zobacz produkty
Ulanzi

Ulanzi

Ulanzi to firma, która produkuje akcesoria do sprzętu fotograficznego i wideo, takie jak statywy, uchwyty, mikrofony, lampy, obiektywy i filtry. Firma jest znana z tanich produktów, które często naśladują droższe marki.

31 produktów

zobacz produkty
Vanguard

Vanguard

Vanguard produkuje plecaki i torby do sprzętu fotograficznego. Plecaki Vanguard są wykonane z mocnej i wodoodpornej tkaniny, mają wiele przegródek i kieszeni, a także systemy mocowania statywów i akcesoriów. Plecaki Vanguard są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, a ich wnętrze można dostosować do własnych potrzeb dzięki elastycznym przegrodom na rzepy. 

20 produktów

zobacz produkty
Viltrox

Viltrox

Viltrox produkuje obiektywy do różnych systemów bezlusterkowych, takich jak Sony E, Canon EF-M, Nikon Z, Fujifilm X i Micro Four Thirds. Firma oferuje zarówno obiektywy manualne, jak i z autofokusem, o różnych ogniskowych i jasnościach.

24 produktów

zobacz produkty
Voigtlander

Voigtlander

Voigtlander to niemiecka firma optyczna, która produkuje obiektywy do różnych rodzajów aparatów, takich jak lustrzanki i bezlusterkowce. Obiektywy Voigtlander są znane z wysokiej jakości, innowacyjności i ręcznego ustawiania ostrości. Firma oferuje obiektywy stałoogniskowe i zmiennoogniskowe, o różnych jasnościach i kątach widzenia. Niektóre z serii obiektywów Voigtlander to Nokton, Ultron, Heliar, Skopar i Lanthar. 

16 produktów

zobacz produkty
Wooden Camera

Wooden Camera

Wooden Camera projektuje i produkuje innowacyjne profesjonalne akcesoria do kamer, których celem jest poprawa jakości filmowania. Współpracując z ulubionymi markami w branży, oferujemy akcesoria przeznaczone do praktycznie każdej cyfrowej kamery filmowej. Nasza firma szczyci się dostarczaniem unikalnych produktów i doskonałą obsługą klienta.

15 produktów

zobacz produkty
YOLOLIV

YOLOLIV

YOLOLIV produkuje urządzenia do transmisji strumieniowej na żywo z wielu źródeł sygnału wideo. YOLOLIV oferuje dwa modele: YoloBox i YoloBox Pro, które są jednocześnie koderami, switcherami, monitorami i rejestratorami. YOLOLIV umożliwia łatwe i profesjonalne streamowanie na różne platformy, takie jak YouTube, Facebook.

6 produktów

zobacz produkty
YONGNUO

YONGNUO

YONGNUO to chińska firma, która produkuje urządzenia związane z fotografią i filmowaniem, takie jak lampy błyskowe, lampy LED, wyzwalacze radiowe i obiektywy do aparatów.

29 produktów

zobacz produkty
ZEAPON

ZEAPON

ZEAPON produkuje urządzenia do stabilizacji obrazu, takie jak slidery, głowice obrotowe, szybkozłączki i akcesoria do kamer i smartfonów. irma oferuje również system wieloosiowy do nagrywania ruchomych scen. 

14 produktów

zobacz produkty
ZEISS

ZEISS

Zeiss to niemiecka firma, która produkuje różne urządzenia i produkty związane z optyką. Wśród nich są m.in. obiektywy do aparatów fotograficznych i kamer wideo. Zeiss produkuje obiektywy stałoogniskowe i zmiennoogniskowe, zarówno z autofokusem, jak i z manualnym ustawianiem ostrości. Obiektywy Zeiss są kompatybilne z różnymi systemami mocowania, takimi jak Canon EF, Nikon F, Sony E, Pentax K czy M42. Zeiss oferuje kilka serii obiektywów, takich jak Milvus, Batis, Loxia, Touit czy Otus, które różnią się parametrami technicznymi, jakością wykonania i przeznaczeniem.

17 produktów

zobacz produkty
Zhiyun

Zhiyun

Zhiyun to firma, która zajmuje się produkcją gimbali i stabilizatorów do różnych urządzeń, takich jak telefony komórkowe, kamery sportowe, kamery wideo oraz aparaty. Producent znany jest z innowacyjnych i niedrogich rozwiązań dla youtuberów, vlogerów oraz profesjonalnych twórców wideo.

30 produktów

zobacz produkty
Zitay

Zitay

Zitay to firma, która zajmuje się produkcją adapterów pamięci i zasilania do urządzeń, takich jak kamery, aparaty,

5 produktów

zobacz produkty
ZOOM

ZOOM

Firma Zoom produkuje urządzenia do nagrywania i przetwarzania dźwięku, takie jak rejestratory, multiefekty, interfejsy audio i platformy wideokonferencyjne. Firma jest znana z innowacyjnych i niedrogich rozwiązań dla muzyków i twórców.

28 produktów

zobacz produkty

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0