Aputure Light Storm LS C300D II Kit

Wysyłka 7-14 dni

Niedostępny

5 699,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Studyjna lampa Aputure Light Storm C300D MKII

Lampa studyjna Aputure Light Storm C300D Mark II idealna do profesjonalnych i amatorskich zastosowań w studiu fotograficznym, na planie filmowym oraz na scenie, zarówno we wnętrzach, jak i plenerze. Jaśniejsza o 20%, bardziej wytrzymała i  poręczna od swojego poprzednika, modelu C300D.

Poprzez użycie najnowszej technologii Aputure COB LED, model C300D Mark II wypuszcza 20% mocniejszy strumień światła, niż jej poprzednik. Po połączeniu z Fresnel 2X, 300d Mark II może dać strumień światła o mocy do 80,000 luxów, zbliżając się tym samym do tego co daje lampa 575W HMI. Lampa zachowuje również wierne odwzorowanie kolorów z CRI i TLCI na poziomie 96+ oraz 97+.

Aputure C300D Mark II zyskała również odświeżoną konstrukcję, będąc wciąż wykonaną z lekkiego aluminium, podobnie jak jej poprzednik. Nowe mocowanie widełkowe pozwala na rotację 360°, po połączeniu z mechanizmem blokującym z modelu 120d Mark II, zyskasz możliwość mocowania lampy w każdej pozycji z każdym modyfikatorem.

Całkowitemu przeprojektowaniu uległ kontroler. Poprzez użycie bezwiatrakowej konstrukcji,  300d Mark II kontroler All‐in‐One control box jest teraz w pełni  cichy. Wykonany z wytrzymałego aluminium, wyposażony w ukrytą antenę, oraz wojskowej jakości pas, jest gotowy sprostać najcięższym zadaniom na planie. Kontroler 300D Mark II jest również pierwszym produktem, który używa nowej płytki Aputure i systemu clamp, pozwalając tym samym na bezpieczny montaż na statywie.

Aputure C300D Mark II może wyprodukować maksymalny strumień światła poprzez użycie dwóch baterii V-mount, lub Gold mount o wysokiej pojemności. Posiada również nową technologię, która pozwoli na zasilenie lampy za pomocą jednej baterii, oferując tym samym moc zmniejszoną o połowę.

Dołączony kabel 6m NEUTRIK® zapewnia stabilne zasilanie dla lampy 300D II. Użycie standardowej końcówki 3m male‐to‐female 5‐pin XLR, pozwala na łatwe zastąpienie  końcówki kabla. Dostępny jest również opcjonalny kabel 7.5m 5‐pin XLR, pozwoli on na utrzymanie kontrolera w zasięgu ręki, umożliwiając też montaż lampy w oddalonym miejscu. 

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Aputure Light Storm LS C300D II Kit

Studyjna lampa Aputure Light Storm C300D MKII

Moje ulubione produkty

close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
0