SmartCAM Arm X1

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
32 999,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Ramię stabilizujące SmartSystem z udźwigiem do 34 kg.

Ramię stabilizujące SmartCAM Arm X1 ważące 4.2kg, o ultracienkim korpusie z udźwigiem do 34 kg. Profesjonalne, lekkie i mocne ramię, które można stosować z każdym aparatem, od najmniejszych i najlżejszych po najcięższe i największe. Oparty na standardach z blokiem montażowym i kołkiem zaporowym zgodnym z innymi systemami stabilizacji w branży kinowej.

Arm X1 to jedno z najmniejszych i najlżejszych ramion stabilizatora na rynku (tylko 45 mm / 1,77 ″ szerokości). Ekskluzywny system X-Tune pozwala operatorowi skonfigurować Arm X1 w celu uzyskania prawidłowej odpowiedzi dynamicznej zgodnie z jego potrzebami.

SMARTCAM ARM X1 jest zbudowany z najwyższej możliwej jakości materiału. Zastosowanie stopu aluminium, takiego jak 7075 (Ergal) w połączeniu z włóknem węglowym, zapewnia uzyskanie ultralekkiego, a jednocześnie niezwykle wytrzymałego produktu.

26 wysokiej jakości łożysk kulkowych zapewnia SMARTCAM ARM X1 doskonały, płynny ruch. Zapomnij o zmianie czasu łożyska, do którego jesteś przyzwyczajony w innym systemie. Łożyska kulkowe w SMARTCAM ARM X1 mają dożywotnią gwarancję.

Dzięki wymiennemu systemowi wkładów SMARTCAM ARM X1 pozwala operatorowi dokładnie i płynnie ustabilizować wszelkie obciążenia od 6 kg (13,2 funta) do 34 kg (74 funta). Dzięki zestawowi dwóch sprężyn (4x lekkim i 4x ciężkim) nie musisz się martwić, czy Twój sprzęt jest oparty na kamerze DSLR lub na zestawie 3D Rig. Za pomocą tego prostego wykresu łatwo jest szybko zrozumieć, które zastosowanie sprężyny dla danego obciążenia.

Zastosowanie wstępnie sprasowanych sprężyn naciąganych z pieca zapewnia tę samą elastyczność przez lata i rozwiązuje ostatecznie problem rezonansu sprężynowego występujący w innym systemie opartym na sprężynach trakcyjnych. Nie musisz się martwić o części zamienne ani dodatkowe koszty.

Konstrukcja SMARTCAM ARM X1 zapewnia zasięg wysięgnika do 780 mm (30 ″).

STANDARDOWY BLOK MATUJĄCY RAMIĘ I SZYBKI PIN 5/8 ″.

System X-TUNE pozwala drastycznie zmienić dynamikę reakcji ramienia. Dzięki tak precyzyjnemu i powtarzalnemu ustawieniu twoje ramię zapewni Ci doskonałe wyniki zgodnie z potrzebami planu sekwencji: będzie idealnie pasowało zarówno do ruchów mikro, scen biegowych, jak i ruchów kamery w samochodzie. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

SmartCAM Arm X1

Ramię stabilizujące SmartSystem z udźwigiem do 34 kg.

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

0