• Promocja

Kamera Sony HXR-MC88

Indeks produktu: HXR-MC88

Dostępny
6 500,00 zł / 6 790,00 zł
 • -290,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Kamera Sony HXR-MC88 z przetwornikiem CMOS Exmor RS™ typu 1,0", Fast Hybrid AF.

Kamera Sony HXR-MC88 została wyposażona w 1,0-calowy przetwornik CMOS Exmor RS™ o efektywnej rozdzielczości 14,2 megapiksela, odwzorowuje obraz na poziomie nieosiągalnym dotąd w kamkorderach kompaktowych. By wykorzystać potencjał dużego przetwornika w kamerze MC88 przyczynia się zaawansowany procesor obrazu BIONZ X. Dokonuje on indywidualnego odczytu wszystkich pikseli matrycy bez ich łączenia w grupy, czego efektem jest żywy i bardzo ostry obraz. HXR-MC88 to miniaturowa, bardzo lekka i niezwykle uniwersalna kamera, której zaawansowany system Fast Hybrid AF pozwala połączyć idealną ostrość obrazu z pełnym wachlarzem narzędzi twórczych.

Sony MC88 oparto na najnowszych rozwiązaniach do przetwarzania obrazu Full HD. HXR-MC88 sprawdzi się przy produkcji: filmów edukacyjnych, nagrywaniu prezentacji w biurach i administracji państwowej oraz tworzeniu wideoblogów. Nowy model będzie także interesującą propozycją dla pasjonatów filmowania.

Kamera HXR-MC88 jest wyposażona w niewymienny obiektyw szerokokątny 29 mm ZEISS Vario-Sonnar T, idealny do utrwalania panoram krajobrazowych. 12-krotny zoom optyczny obiektywu można zwiększyć do 24x dzięki technologii Clear Image Zoom. Funkcja Digital Extender pozwala jeszcze raz podwoić zoom: maksymalnie do 48x. Umieszczony na obiektywie kamkordera pierścień służy do płynnego, naturalnego nastawiania ostrości lub zoomu — zależnie od wybranego trybu pracy. Pokrętło i przyciski ręcznej regulacji z boku urządzenia umożliwiają natomiast szybkie nastawianie przysłony, czułości ISO/podbicia i czasu migawk.

Dwa gniazda na nośniki danych SDXC/SDHC lub Memory Stick PRO Duo (Mark 2) / PRO-HG Duo* umożliwiają nagrywanie przez dłuższy czas i zapewniają większą elastyczność organizacji pracy. Tryb Relay pozwala na automatyczne przełączenie nagrywania na drugi nośnik po wykorzystaniu pojemności pierwszego. W trybie Simul materiał jest nagrywany równolegle na obu kartach pamięci.
*Memory Stick: Tylko gniazdo na kartę pamięci 1.

Na udoskonalony system automatyki ostrości Fast Hybrid AF składa się szereg rozwiązań: system AF z wykrywaniem fazy, funkcja rozpoznawania twarzy i technologia śledzenia ostrości. Dzięki ich połączeniu kamera zapewnia idealną ostrość obrazu nawet przy rejestracji szybko poruszających się obiektów. Panel dotykowy pozwala także w intuicyjny sposób wybierać pola ostrości. Oznacza to, że użytkownik kamery MC88 z łatwością sfilmuje więc potrzebny materiał.

Model HXR-MC88 daje znakomite możliwości podglądu obrazu: w ulepszonym wizjerze OLED typu 0,39" o rozdzielczości 2,359 mln pikseli lub na 3,5-calowym ekranie LCD, którego rozdzielczość wynosi 1,55 mln pikseli. Poza bardzo wysoką rozdzielczością wizjer OLED wyróżnia się doskonałą jasnością, kontrastem i szybkością reakcji.

Kamkorder HXR-MC88 pozwala korzystać z zalet uniwersalnej stopki akcesoriów Sony Multi-Interface (MI), która zapewnia zasilanie, sygnały sterujące i włączanie/wyłączanie współpracujących z nią akcesoriów Sony. Stopka pozwala na przykład na instalację i obsługę systemu mikrofonu bezprzewodowego Sony UWP-D (do nabycia oddzielnie).
Uwaga: aby użyć stopki MI, trzeba zdemontować uchwyt z gniazdem XLR.

Kamera HXR-MC88 jest wyposażona w stopkę Multi-Interface (MI), łącze HDMI®, gniazdo Multi Terminal/Micro USB oraz łącze zdalnego sterowania umożliwiające podłączanie urządzeń i zdalne sterowanie we współpracy z akcesoriami Sony, takimi jak oferowany oddzielnie mikser Multi Camera Live Producer MCX-500 czy pilot RM-30BP.

Zestaw Sony HXR-MC88 zawiera:

 • Uchwyt z gniazdem XLR
 • Osłona przeciwsłoneczna obiektywu
 • Przykrywka obiektywu
 • Akumulator NP-FV50A
 • Zasilacz sieciowy AC-L200D
 • Przewód zasilający
 • Gwarancja
 • Instrukcja obsługi
 • CD-ROM „Podręczniki do kamery na karty pamięci”
 • Wskazówki wstępne

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Kamera Sony HXR-MC88

Kamera Sony HXR-MC88 z przetwornikiem CMOS Exmor RS™ typu 1,0", Fast Hybrid AF.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

0