Pełnoklatkowy kamkorder Sony PXW-FX9K z obiektywem SELP28135G

Indeks produktu: PXW-FX9K

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
68 600,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Kamkorder PXW-FX9 z pełno-klatkową matrycą 6K zapisujący w rozdzielczości DCI 4K, UHD i HD.

Kamera Sony PXW-FX9K zaprojektowana do kręcenia filmów dokumentalnych, reklam oraz kinematografii. FX9 to pierwsza kamera Sony wyposażona w pełnoklatkową matrycę CMOS Exmor R 6K, która  nagrywa w rozdzielczościach DCI 4K, UHD i HD z kinową głębią ostrości. Mocowanie obiektywów typu Sony E umożliwia zastosowanie szerokiej gamy optyki dostępnej na rynku takiej jak Sony, Sigma, Samyang, jak również obiektywów kinematograficznych pozostałych firm dostępnych na rynku.Przetwornik Full Frame 6K Exmor R CMOS
Pełno-klatkowa matryca 6K w PXW-FX9 pozwala na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości DCI 4K, UHD i HD. Wydajne przetwarzanie obrazu z rozkładaniem i próbkowaniem w dół zapewnia jakość obrazu przekraczającą granice wykorzystywanych obecnie przetworników Super 35 mm. Przetwornik obrazu CMOS z podświetleniem wykorzystuje technologię Exmor R Sony w celu poprawy czułości i redukcji szumów. W porównaniu 4K Super 35 mm matryca 6K FX9 ma ponad dwukrotnie większą powierzchnię, zapewniając szerszy kąt widzenia i mniejszą głębię ostrości.15+ stopniowa rozpiętość tonalna
FX9 oferuje wyjątkowy 15-to stopniowy zakres dynamiki tonalnej, pozwalając na kreatywną swobodę podczas gradacji kolorów i po. Operatorzy kamery PXW-FX9 mogą skoncentrować się na kadrowaniu sceny, aby uchwycić każdy niuans i szczegół przy użyciu 10-bitowego nagrywania wewnętrznego 4K 4:2:2 lub 16-bitowego zewnętrznego zapisu RAW.

Variable ND Filter
Wbudowany filtr Sony o zmiennej gęstości neutralnej (ND) można ustawić w tryb automatyczny lub manualny i płynnie regulować gęstość filtra  od 1/4 do 1/128 podczas filmowania, aby uzyskać idealnie naświetlony obraz bez wpływu na głębię ostrości w zmiennych  warunkach oświetleniowych.

Dual Base ISO do pięknych ujęć w każdych warunkach oświetleniowych
Podstawowa czułość w Sony FX9 wynosi ISO 800.Zapewnia optymalny zakres dynamiki dla typowych zastosowań dokumentalnych, takich jak filmowanie na zewnątrz lub w jasno oświetlonych wnętrzach. Wysoka czułość ISO 4000 wyróżnia się w warunkach słabego oświetlenia, takich jak sesje wczesny ranek czy wieczór gdzier zachowana jest doskonała jakość obrazu. Połączenie ISO 800 / 4000 z elektronicznym filtrem Variable ND, zapewnia doskonałą kontrolę w prawie każdym środowisku pracy przy zmieniających się warunkach oświetlenia.

Szybki hybrydowy AF
Bez wysiłku śledź szybko poruszające się obiekty z ostrym jak brzytwa obrazem, nawet gdy używasz ustawień przysłony z szerokim obiektywem, aby utrzymać płytką głębię ostrości dzięki pełnoklatkowej matrycy kamery. Ulepszony szybki hybrydowy autofocus łączy AF z detekcją fazy dla szybkiego i dokładnego śledzenia obiektu z kontrastowym AF dla wyjątkowej dokładności ostrości. Ponadto funkcja wykrywania twarzy inteligentnie rozpoznaje ludzkie twarze i blokuje je. Dedykowany 561-punktowy czujnik AF z detekcją fazy pokrywa około 94% szerokości całego obszaru obrazu i 96% wysokości, umożliwiając niezmiennie dokładne i czułe śledzenie AF, nawet w przypadku szybko poruszających się obiektów.

Opcjonalna jednostka rozszerzeń Sony XDCA-FX9*
Rozszerz możliwości FX9 dzięki opcjonalnemu modułowi rozszerzającemu XDCA-FX9, który optymalizuje rozkład ciężaru kamery i jej ergonomię, zapewniając wygodne filmowanie z ramienia - idealne do zastosowań w ENG i dokumentach. Moduł rozszerzeń dodaje także zaawansowaną sieć do przesyłania strumieniowego / przesyłania plików oraz gniazdo dla bezprzewodowego odbiornika audio.
*brak w zestawie, dostępne osobno

Zestaw Sony PXW-FX9K zawiera:

 • Body PXW-FX9
 • Obiektyw SELP28135G
 • Przykrywka korpusu
 • Wizjer
 • Muszla oczna
 • Pilot na uchwycie
 • Przewód zasilający (2 szt)
 • Zasilacz sieciowy
 • Ładowarka BC-U1A
 • Akumulator BP-U35
 • Przewód USB
 • Instrukcja obsługi
 • Gwarancja 24 miesiące PrimeSupport

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Pełnoklatkowy kamkorder Sony PXW-FX9K z obiektywem SELP28135G

Kamkorder PXW-FX9 z pełno-klatkową matrycą 6K zapisujący w rozdzielczości DCI 4K, UHD i HD.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
0