Kamera Sony PXW-Z280 + aku Beillen BL-U95N

Indeks produktu: PXW-Z280

Niedostępny
35 500,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Kamera Sony PXW-Z280 4K HDR, przetwornik 3CMOS 1/2", złącze 12G-SDI,4:2:2 10 bit.

Bateria Beillen BL-U95N, 6600mAh w zestawie z kamerą Z280.

Kamera Sony PXW - Z280 to doskonałe narzędzie do tworzenia coraz popularniejszych materiałów HDR. Model ten umożliwia pracę z takimi materiałami na dwa sposoby.  1. Krzywa S-Log3 to sprawdzony wybór w zastosowaniach o wyższych wymaganiach, w których liczy się utrwalenie jak największej ilości danych i uzyskanie maksymalnej elastyczności podczas korekcji kolorystycznej.
  2. W systemie organizacji pracy „Instant HDR” liczy się szybkość. Filmowanie, edycja i wyświetlanie z użyciem funkcji HLG (Hybrid Log-Gamma) pozwala dostarczyć materiał w krótkim czasie, ale bez pogorszenia jakości i osłabienia ekspresji obrazu.

Kamera Sony PXW-Z280 posiada  profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy z 17-krotnym zoomem. Na obiektywie typu 1/2 cala znajdują się trzy niezależne pierścienie regulacyjne z ogranicznikami ruchu. Ostrość, zbliżenie i przysłonę można nastawiać ręcznie, co ułatwia i przyspiesza regulację. Dostępna w trybie HD funkcja „przycinania” obrazu z przetwornika umożliwia uzyskanie zbliżeń będących odpowiednikiem 34-krotnego zoomu - bez najmniejszego obniżenia jakości.

Nowy przetwornik Exmor R™ w kamkorderze Z280 zaprojektowano specjalnie do rejestracji obrazu 4K o studyjnej jakości. Trzy matryce CMOS Exmor R™ typu 1/2″ zapewniają dużą głębię ostrości przy znakomitej jakości obrazu. Naturalny wygląd obrazu 4K z 10-bitowym kodowaniem 4:2:2 to zasługa zaawansowanego procesora LSI wyposażonego w takie funkcje, jak inteligentna redukcja szumów, ulepszona reprodukcja szczegółów czy kompensacja dystorsji. Materiał HD będzie rejestrowany ze szczegółami i fakturami, jakich nie uchwyci żaden przetwornik obrazu HD.

Z280 posiada nowo opracowany system AF z funkcją rozpoznawania twarzy. Użytkownik ma do wyboru dwa tryby jej pracy: „AF priorytet twarzy” i „AF tylko twarz”. W przeciwieństwie do konwencjonalnych, optycznych filtrów ND regulacja elektronicznego filtra w kamkorderze PXW-Z280 odbywa się bezstopniowo, w zakresie od 1/4ND do 1/128ND, i może przebiegać w pełni automatycznie. Pozwala to użytkownikowi ręcznie regulować głębię ostrości pierścieniem przysłony na obiektywie, podczas gdy kamera PXW-Z280 samoczynnie utrzymuje stałą ekspozycję bez zmieniania wzmocnienia ani czasu otwarcia migawki.

Firma Sony jest pierwszym producentem urządzeń studyjnych, który wyposażył kamkorder kompaktowy w złącze 12G-SDI. Przesyłanie materiału z prędkością 12 Gb/s - czterokrotnie większą niż w standardzie 3G-SDI - jednym przewodem SDI sprawdza się podczas produkcji materiału 4K o najwyższej jakości lub przy pilnej transmisji materiału HD.

Duży, wysokiej jakości wizjer OLED o rozmiarze 0,5 cala jest idealnie dostosowany do podglądu obrazu zarówno prawym, jak i lewym okiem. Dzięki precyzji technologii OLED, dużemu kontrastowi i wysokiej rozdzielczości (2,36 mln pikseli) zapewnia dużą dokładność przy ręcznej regulacji ostrości. Eliminuje też przekłamania kolorów.Funkcje sieciowe zapewniające większą mobilność:

  • Współpraca z dwiema sieciami komórkowymi - równoległe wykorzystanie dwóch sieci komórkowych dodatkowo zwiększa niezawodność połączenia. Z280 współpracuje ze standardowymi modemami USB większości operatorów komórkowych.
  • Strumieniowa transmisja QoS do sieciowej stacji odbiorczej (sprzedawanej oddzielnie) i systemu XDCAM air służy do transmisji na żywo, w wysokiej jakości, obrazu rejestrowanego przez kamkorder w celu jego zdalnego wyświetlania.
  • Funkcja transmisji przez FTP umożliwia przesyłanie plików nagranych z użyciem funkcji proxy MPEG HD 422/420 oraz pozostałych plików w formatach XAVC (QFHD/FHD) z kamery na serwer FTP w Internecie - również w czasie nagrywania. W razie utraty łączności system automatycznie wznawia pracę po ponownym nawiązaniu połączenia.
  • Funkcja przycinania pozwala usuwać zbędne fragmenty plików proxy i plików produkcyjnych bez używania komputera. Użytkownik może zdefiniować punkt początkowy i końcowy każdego ujęcia, aby dzięki temu nie tracić czasu na przesyłanie niepotrzebnego materiału.
  • System XDCAM air pozwala przesyłać do chmury materiał filmowy proxy z kamer pracujących w terenie, by umożliwić natychmiastowe rozpoczęcie montażu. Przesłany materiał, choć dostępny z każdego miejsca, pozostaje chroniony i bezpieczny.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Kamera Sony PXW-Z280 + aku Beillen BL-U95N

Kamera Sony PXW-Z280 4K HDR, przetwornik 3CMOS 1/2", złącze 12G-SDI,4:2:2 10 bit.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

0