Kamera Sony RX0 II

Indeks produktu: DSC-RX0M2

Niedostępny
2 850,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Miniaturowy, wytrzymały i wodoodporny aparat/kamera Sony RX0 II.

Aparat Sony RX0II jest odporny na wodę, pył, uderzenie i zmiażdżenie - tak jak jego poprzednik RX0. Do nowości należą natomiast wewnętrzny zapis filmów 4K i stabilizacja obrazu przy nagrywaniu filmów. RX0II jest przystosowany również do pracy pod wodą. RX0M2 wyposażono w odchylany o 180 stopni w górę i 90 stopni w dół ekran LCD.

Sercem aparatu DSC-RX0M2 jest 15,3-megapikselowyi, warstwowy przetwornik obrazu CMOS Exmor RS typu 1,0", który w połączeniu z zaawansowanym procesorem obrazu BIONZ X zapewnia lepszą reprodukcję kolorów. RX0II pracuje zakresie czułości ISO: od 80 do 12 800. Minimalna odległość ostrzenia to 20 cm, co ułatwia robienie selfie, zdjęć przedmiotów na stole itp.

Model RX0 II ma wymiary 59 x 40,5 x 35 mm, waży tylko 132 g i z łatwością mieści się w kieszeni. RX0II jest też odporny na wodę (do głębokości 10 metrów), pył, uderzenia (upadek z wysokości do 2 metrów) i zmiażdżenie (siła do 200 kg).

Aparat RX0 II umożliwia wewnętrzny zapis filmów 4K 30p. Odczytuje wówczas wszystkie piksele matrycy, nie łącząc ich w grupy. Ogranicza efekt mory oraz postrzępienie krawędzi i zapewnia wysoką jakość materiału filmowego 4K. Użytkownicy aplikacji mobilnej Sony Imaging Edge mogą przesłać ten materiał do smartfona, poddać go edycji i opublikować w serwisach społecznościowych.

Nowością w modelu RX0 mark II jest wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu. Efektywność jego działania można dodatkowo zwiększyć, eksportując materiał do smartfona lub tabletu z aplikacją „Movie Edit add-on”. Aplikacja ta wykorzystuje i przetwarza dodatkowe informacje utrwalone razem z filmem, dzięki czemu zaczyna on wyglądać tak, jak gdyby został nagrany z użyciem gimbala.

Kolejną nowo wprowadzoną funkcją aplikacji Sony „Movie Edit add-on” jest „inteligentne kadrowanie”. Polega ono na utrzymywaniu wybranego obiektu na środku kadru i korygowaniu deformacji w końcowym montażu. Użytkownik może również dostosować proporcje obrazu do przewidywanego zastosowania filmu.

RX02 nagrywa filmy w trybie Super Slow Motion, z szybkością do 1000 kl./s. Model RX0II pozwala też na reprodukcję sygnału 4K bez kompresji przez łącze HDMI oraz równoległe nagrywanie plików proxy. Do dyspozycji użytkownika Sony RX0M2 jest S-Log2, a także funkcje kodu czasowego i bitów użytkownika.

Migawka RX0 M2 pracuje z prędkością 1/32000s i pozwala na robienie zdjęć seryjnych z szybkością do 16 kl./

Aparat RX0 II jest wyposażony w funkcję Sony Eye AF.

W aparacie dostępny jest tryb nagrywania interwałowego, a z wykonanych w nim zdjęć można tworzyć animacje poklatkowe, używając programu komputerowego Sony Imaging Edge „Viewer”.

Parametry techniczne:

  • Wysoka jakość obrazu z 15,3-megapikselowego, warstwowego przetwornika obrazu typu 1,0" umieszczonego w wodoodpornej i wytrzymałej obudowie o bardzo małych wymiarach
  • Niewymienny obiektyw szerokokątny ZEISS® Tessar T* 24 mm F4
  • Wewnętrzny zapis filmów 4K i nowe rozwiązania do stabilizacji obrazu
  • Zaawansowane funkcje do fotografowania: migawka niwelująca zniekształcenia o minimalnym czasie otwarcia 1/32 000 s i tryb zdjęć seryjnych z prędkością do 16 kl./s
  • Odchylany o 180°, wodoodporny ekran LCD i funkcja Clear Image Zoom do fotografowania różnorodnych scen
  • Idealne narzędzie do selfie dzięki ulepszeniom w reprodukcji kolorów, nowemu efektowi „gładka skóra” i zaawansowanej funkcji utrzymywania ostrości na oku (Eye AF)
  • Gniazdo mikrofonowe i uchwyt (VCT-SGR1) umożliwiające tworzące minimalistyczny zestaw do prowadzenia wideobloga

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Kamera Sony RX0 II

Miniaturowy, wytrzymały i wodoodporny aparat/kamera Sony RX0 II.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

0