Kamera Sony SRG-360 SHE

Indeks produktu: SRG-360 SHE

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
19 900,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Sony SRG-360SHE zdalnie sterowana kamera Full HD z trzema wyjściami sygnału strumieniowego.

Sony SRG-360SHE to zaawansowana, zdalnie sterowana kamera sieciowa Full HD, która dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdza się w salach wykładowych i widowiskowych, miejscach kultu religijnego, firmach, instytucjach administracji publicznej oraz telemedycynie. Znakomita jakość obrazu pozwala na wykorzystanie urządzenia w telewizji: do produkcji wiadomości, w transmisjach na żywo imprez sportowych i programach z gatunku „reality show”.

Lepsza widoczność osób prezenterów i uczestników konferencji. Przetwornik CMOS Exmor typu 1/2,8 cala zapewnia płynność ruchu i ostrość detali obrazu o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 60p), a także wyjątkowo niski poziom szumów, nawet przy oświetleniu, które jest tak słabe, że bardzo utrudnia działanie innym kamerom. Dzięki rejestracji z dużą prędkością 60 kl./s obraz poruszających się obiektów jest przedstawiony bardziej płynnie.

Kamera może równocześnie reprodukować pełny sygnał wideo 1080/60p przez łącza 3G-SDI i HDMI oraz sygnał wideo/audio w skompresowanym formacie H.264 za pośrednictwem sieci IP. Dzięki jednoczesnemu przesyłaniu trzech strumieni kamera idealnie sprawdza się podczas transmisji internetowej połączonej z nagrywaniem konferencji, wykładów, seminariów i imprez na żywo.

0-krotny zoom optyczny uzupełniony jest 12-krotnym zoomem cyfrowym, co umożliwia wykonywanie obejmujących cały kadr zbliżeń, na których wyraźnie widoczny jest każdy szczegół. Szybko działający autofokus gwarantuje, że nawet przy dużych zbliżeniach obrazy pozostają ostre i wyraźne. Dzięki szerokiemu, wynoszącemu 65° kątowi widzenia kamera obejmie wszystkich uczestników spotkania w sali posiedzeń zarządu itp.

Wydajny mechanizm napędu bezpośredniego zapewnia ciche, płynne i szybkie przemieszczanie do wybranej pozycji w szerokim zakresie kątów obrotu/wychylenia. Synchronizacja działania poszczególnych elementów mechanizmu PTZ gwarantuje szybkie, skoordynowane ruchy kamery. Aby uzyskać płynne, profesjonalnie wyglądające przejścia, można nawet wybrać małą prędkość obrotu i przechyłu. W pamięci urządzenia można zapisać sekwencję położeń kamery, a następnie wywołać ją jako zaprogramowany „ślad”.

Jeszcze większą elastyczność w użytkowaniu zapewnia funkcja obrotu obrazu. Dzięki niej prawidłowy układ obrazu uzyskuje się bez względu na to, czy kamery stoi na blacie stołu konferencyjnego, czy jest zamontowana na suficie.

Za pośrednictwem podłączonego do sieci komputera i przeglądarki internetowej możliwe jest zapisanie i wczytanie przez łącze CGI do 256 pozycji kamery.

Do podglądu obrazu i sterowania kamerą można użyć każdego komputera podłączonego do sieci.

Więcej informacji w linku >>TUTAJ<<

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Kamera Sony SRG-360 SHE

Sony SRG-360SHE zdalnie sterowana kamera Full HD z trzema wyjściami sygnału strumieniowego.

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

0