• Promocja

Rekorder Atomos Shogun 7 HDR PRO

Wysyłka 1-3 dni

Dostępny
5 990,00 zł / 6 499,00 zł
 • -509,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Atomos Shogun 7 to rekorder HDR dla profesjonalistów z branży filmowej i wideo.

Może być używany zarówno jako samodzielny monitor podglądowy, rejestrator. Shogun 7 pozwala monitorować oraz analizować dzięki czemu można sprawdzić, jak materiały będą wyglądać docelowo za pośrednictwem wyjścia Dolby Vision. Shogun 7 można używac z każdym aparatem czy kamerą.

Monitoruj, nagrywaj i przełączaj między 4 strumieniami wideo HD SDI. Ciesz się swobodą asynchronicznego przełączania. Shogun 7 do nagrywania oferuje HDp60 SDI ISO x 4. Po zakończeniu przechwytywania strumieni po prostu zaimportuj plik xml Atomos do NLE, a oś czasu wypełni wszystkie wprowadzone zmiany. Dbamy również o dźwięk, z każdym nagraniem ISO i programem wstawiamy mieszane analogowe kanały stereo i osadzamy 2 kanały cyfrowego dźwięku w każdym nagranym strumieniu. Strumień programu zawsze rejestruje sygnał analogowy i przełącza między wejściami audio, aby dźwięk z kamery pasował do przełączanego kanału.

Przechwytywanie w 4K staje się obecnie wymogiem dla dostawców strumieniowego przesyłania treści. Dzięki najnowszemu interfejsowi HDMI 2.0v możesz przechwycić do 4Kp60 na dowolnej dostępnej kamerze lub przez Quad Link, Dual Link, a także Single Link.


Wyzwaniem związanym z produkcją HDR jest utrzymanie twórczej intencji produkcji w momencie fotografowania w porównaniu z gotowym produktem oglądanym na urządzeniach i telewizorach. Atomos i Dolby połączyły siły, aby dać Ci wyjście Dolby Vision live HDMI w czasie rzeczywistym z dowolnej kamery SDI lub HDMI HDR. Wszystko dzięki uprzejmości AtomOS 10. Po prostu podłącz telewizor lub monitor z obsługą Dolby Vision do Shogun 7 lub Ninja V i magicznie, automatycznie, AtomOS przeanalizuje obraz, zapyta telewizor i zastosuje odpowiednie profile kolorów i jasności dla maksymalnego obrazu HDR na wyświetlaczu lub telewizorze. Zapewnia to, że obraz HDR zawsze wygląda - tak jak został twórczo zaprojektowany przez twórcę. Jest to cenny sprawdzian referencyjny dla dyrektora kreatywnego i klienta.

AtomOS 10 zawiera przeprojektowany dotykowy interfejs użytkownika, zapewniający lepszą widoczność obrazu HDR za pomocą naszego dynamicznego silnika AtomHDR. Umożliwia dokładną konfigurację i obsługę jednym dotknięciem, kompletny zestaw zakresów, ekspozycję, powiększenie, kalibrację oraz narzędzia do ustawiania ostrości, aby zapewnić doskonałe nagranie za każdym razem.

Nagrywanie nie jest zakończone, dopóki nie zostanie zaznaczone. Shogun 7 umożliwia natychmiastowe odtwarzanie, powolne odtwarzanie i analizę klatka-po-klatce w celu natychmiastowego przeglądu HDR na ekranie lub na ekranie telewizora lub monitora obsługującego Dolby Vision, odtwarzanie SDR jest równie proste, można nawet przeglądać je obok siebie.

Wyeliminuj potrzebę osobnego rejestratora audio. Dodaj 48 V mikrofony stereofoniczne za pomocą zbalansowanego kabla XLR. Wybierz poziomy wejścia Mic lub Line, nagraj do 12 kanałów cyfrowego audio z HDMI lub SDI. Monitoruj wybrane stereo za pomocą gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Istnieją dedykowane mierniki, regulacja wzmocnienia i regulacja opóźnienia ramki.

Specyfikacja Shogun 7:

 •     Ekran dotykowy 7" 1920 x 1280
 •     4-wejściowy HD Switching
 •     Podświetlenie Dynamic AtomHDR, 360-Zone Backlight
 •     Quad-Link 4 x 3G/6G-SDI, 2 x 12G-SDI
 •     Wejście/Wyjście 4K HDMI
 •     Tryb HDR Mode, Wyjście Dolby Vision
 •     Jasność na poziomie 1500 cd/m²
 •     Kontrast dynamiczny 1,000,000:1
 •     DCI 4K do 60p / 1080p do 240 fps
 •     ProRes Raw / Raw / CinemaDNG / DNxHDW zestawie:

 •     1x Shogun 7 unit
 •     1x Master Caddy II x1
 •     1x 12V-3A AC power supply
 •     1x Carry Case Quick Start guide
Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Rekorder Atomos Shogun 7 HDR PRO

Atomos Shogun 7 to rekorder HDR dla profesjonalistów z branży filmowej i wideo.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

0