Filtr Hoya UV HMC 37mm

Indeks produktu: HOYA-UVCH37P

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Niedostępny

36,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Filtr UV do obiektywów.

Filtr UV HMC (C) o średnicy 37 mm. Stanowi barierę dla niewidocznego dla ludzkiego oka promieniowania ultrafioletowego. Filtr ten pochłaniając promieniowanie ultrafioletowe pomaga w uzyskaniu odpowiedniej kolorystyki i przejrzystości ujęcia. Ponadto używany jest w celu zabezpieczenia przedniej soczewki obiektywu przed uszkodzeniem, a także przed pyłem czy kurzem.

Filtr UV nie obniża ilości światła wpadającego przez obiektyw oraz jest neutralny dla kolorów. Seria szara HMC to najpopularniejsza linia filtrów Hoya. Posiada 12 powłok przeciwodblaskowych zapewniających wysoką transmisję światła - 97%.

Na obiektywie lustrzanki filtr montuje się nakręcając go bezpośrednio na obiektyw. Filtr posiada wąską oprawę o grubości 4 mm dzięki czemu nadaje się do stosowania z obiektywami szerokokątnymi. Filtr posiada gwint po obu stronach oprawy, co pozwala na używanie oryginalnych zatyczek do obiektywów oraz dodatkowych filtrów. W przypadku większości kompaktów przed założeniem filtra konieczne jest uprzednie przymocowanie do obiektywu odpowiedniej tulejki pośredniej.

Średnica filtra [mm]:
37

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Filtr Hoya UV HMC 37mm

Filtr UV do obiektywów.

Moje ulubione produkty

close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

0