Lampa Led Nanlite Forza 60

Niedostępny

1 480,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Kompaktowe, przenośne światło studyjne Nanlite Forza 60 o wysokiej mocy wyjściowej

Nanlite Forza 60 to mała i przenośna lampa studyjna o niezwykłej mocy wyjściowej w stosunku do swoich rozmiarów, z regulacją mocy od 1-100% oraz temperaturze barwowej 5600K. Waży zaledwie 0,82 kg, a rozmiarem przypomina 1 litrową butelkę z wodą (bez reflektora, który jest w komplecie).

Dzięki dołączonemu do Nanlite Forza 60 reflektorowi, lampa emituje światło o jasności 11 950 luksów (1 m), a po wyposażeniu jej w dedykowaną soczewkę Fresnela dostępną oddzielnie, strumień świetlny wzrasta do wartości 23 860 luksów (1 m). Kontrolowanie jasności w zakresie od 1% do 100% umożliwia z łatwością dostosowanie lampy Forza 60 do dowolnej sceny bez korzystania z dodatkowych filtrów czy dyfuzorów.

Forza 60 charakteryzuje się więc współczynnikami CRI 98 i TLCI 96, co oznacza, iż barwy na zdjęciach i filmach będą precyzyjnie odwzorowane.

Mocowanie Forza 60 działa natychmiastowo i w bardzo prosty sposób. Dzięki temu z pewnością nadążysz za tempem powstawania projektów foto czy wideo. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i wykonanie ćwierć obrotu, aby zamontować lub wymienić modyfikator światła.

LED Forza 60 posiada zdefiniowane wstępnie, programowane efekty świetlne, które umożliwiają naśladowanie popularnych typów oświetlenia między innymi: symulacja błyskawicy, migającego ekranu telewizora, lampy błyskowej czy psującej się żarówki.

Dzięki możliwości zasilania za pośrednictwem zasilacza sieciowego lub baterii 14,8 V typu V-Mount za pośrednictwem przedowu D-Tap (brak w zestawie) lampa Nanlite Forza 60 może być wykorzystywana zarówno w studiu, jak i w terenie.

Lampa dostarczana jest zmocowaniem 5/8'', co sprawia, iż może być zamontowana na dowolnym, standardowym statywie oświetleniowym. Obrotowe jarzmo o zakresie 330 stopni ułatwia regulację kąta położenia panelu. Aktywny, cichy wentylator pozwala na dyskretną pracę bez zakłócania dźwięku na planie. 

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Lampa Led Nanlite Forza 60

Kompaktowe, przenośne światło studyjne Nanlite Forza 60 o wysokiej mocy wyjściowej

Moje ulubione produkty

close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
0