Kamera Sony UMC-S3CA

Wysyłka 7-21 dni

Niedostępny
24 900,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Kamera Sony UMC-S3CA uniwerslana zdalnie sterowana kamera 4K, pełnoklatkowy przetwornik

Kamerę Sony UMC-S3CA można użyć do filmowania każdej sceny w ruchu.  Ze względu na małe wymiary około 104,0 x 84,0 x 48,0 mm kamera idealnie nadaje się do użytku w ograniczonej przestrzeni. Możliwość zapisu na wewnętrzny nośnik danych ( karta pamięci SD) urządzenie sprawdzi się przy nagrywaniu obrazu PoV (Point of View — z własnej perspektywy), w zastosowaniach dokumentalnych oraz przy filmowaniu dzikiej przyrody i wydarzeń na żywo, również w trudnych warunkach: przy małej ilości miejsca i problemach z doprowadzeniem okablowania. Kamerę możemy zamocować na gimbalu oraz systemie VR.

Wykorzystanie w produkcjach na żywo realizowanych z użyciem wielu kamer, ułatwia funkcja synchronizacji kodu czasowego (Genlock). Kamera UMC-S3CA wyróżnia się ponadto wysoką czułością i długim czasem nagrywania (zależnym od pojemności karty SD).

Pod względem możliwości nagrywania model UMC-S3CA znacznie przewyższa wszystkie inne kamery zdalnie sterowane na rynku. Wynika to z połączenia jakości 4K (4K 29,97p/25p w formacie XAVC S przy przepływności do 100 Mb/s) z dużą czułością ISO 409 600, która umożliwia nagrywanie przy oświetleniu od 0,004 luksa wzwyż - powodującym poważne problemy z szumami w obrazie z innych kamer.

Ruchami kamery UMC-S3CA można sterować zdalnie, z komputera PC lub Mac z zainstalowanym programem Camera Control Manager. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku instalacji kamery nad sceną.

Kamera UMC-S3CA rejestruje 12-megapikselowe kolorowe fotografie z bardzo małą ilością szumu. Kamera jest wyposażona w migawkę mechaniczną, pozwalającą bardzo ostro uchwycić na fotografiach ruchome obiekty. Uniwersalność kamery wynika między innymi z możliwości użycia szeregu obiektywów FE z mocowaniem typu E (sprzedawanych oddzielnie).

Materiał wideo 4K i fotografie można nagrywać na zainstalowaną kartę pamięci SD lub reprodukować przez łącze HDMI na zewnętrzny rejestrator bądź monitor, nawet gdy kamera pozostaje w ruchu.

Kamera pozwala na zapis 8 godzin i 35 minut materiału filmowego 4K o standardowej jakości (29,97p / 60 Mb/s) na jednej karcie SD o pojemności 256 GB.

Do sprawdzania nagranego materiału wideo można używać wielu popularnych odtwarzaczy komputerowych obsługujących format MP4, na przykład Windows Media Player.

Dołączone akcesoria:

  • Przykrywka korpusu (1 szt.)
  • Adapter statywu (1 szt.)
  • Śruby mocujące adapter statywu (4 szt.)
  • Przepisy bezpieczeństwa (1 szt.)
  • Instrukcja obsługi — informacja o witrynie umożliwiającej pobranie (1 szt.)
  • Karta gwarancyjna (na 1 rok) (1 szt.)
  • Rdzeń ferrytowy (1 szt.)

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Kamera Sony UMC-S3CA

Kamera Sony UMC-S3CA uniwerslana zdalnie sterowana kamera 4K, pełnoklatkowy przetwornik

Moje ulubione produkty

close
close
close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

0