Gimbal Gudsen MOZA Aircross 2

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
1 499,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Lekki gimbal MOZA Aircross 2 do lustrzanek i bezlusterkowców o wadze max. 3,2 kg

3-osiowy lekki gimbal MOZA AirCross 2 stworzony z myślą by jak najlepiej stabilizować ujęcia robione z ręki. Dzięki ulepszonej konstrukcji (w porównaniu do AirCross), ustawisz aparat blisko silnika pochylania co pozwali on na tworzenie płynnych, stabilnych ujęć. AirCross 2 obsługuje większość bezlusterkowców Sony, Canon, Panasonic, Nikon czy Blackmagic wadze do 3,2kg.

Większa kompatybilność
Więcej miejsca na montaż sprzętu sprawia, że Moza AirCross 2 jest kompatybilna z większą ilością aparatów i obiektywów. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia umiejscowienie ramienia roll gimbala po jednej ze stron, a tym samym zamocowanie aparatu od lewej lub z prawej strony. Takie ułożenie pozwala na zmianę środka ciężkości i łatwiejsze balansowanie.

Moza Spark Power Supply System 2.0
Bateria o pojemności wynoszącej 3000 mAh zapewnia do 12 godzin pracy. Korzystając z szybkiej 18W ładowarki może zostać w pełni naładowana w ciągu 1,5 godziny. Bateria posiada swój własny interfejs USB, dzięki czemu może być ładowana za pomocą zewnętrznego źródła zasilania. Urządzenie jest proste i wygodne w obsłudze oraz gotowe do użytku zawsze i wszędzie. Trzy wyjścia Multi-CAN 7.8 V umożliwiają zasilanie aparatu i innych akcesoriów.

Funkcja Mimic Morion Control
Moza AirCross 2 można dzięki urządzeniu z wewnętrznym przełącznikiem somatosensorycznym kontrolować korzystając ze smartfona. Sprawia to, że każda oś może być niezależnie kontrolowana poprzez naśladowanie ruchów telefonu. Urządzenie umożliwia dostosowanie czułości ruchów gimbala, a tym samym zapewnia większą kontrolę i precyzję.

Śledzenie obiektów
W celu śledzenia obiektu należy zamocować smartfon nad aparatem, skoordynować go z aplikacją tak, aby widok na smartfonie zgadzał się z widokiem na aparacie oraz wybrać w aplikacji telefonu cel. Teraz tworzenie jednego, długiego ujęcia jest dostępne na wyciągnięcie ręki.

Zaawansowane tryby rejestracji
Moza AirCross 2 zawiera te same kreatywne funkcje rejestracji, jakie posiadają inne gimbale Moza, pozwalając na pełną swobodę twórczą.

Intuicyjny panel sterowania
Dzięki inteligentnemu pokrętłu można w łatwy sposób kontrolować dwa systemy Follow Focus oraz za pomocą kabla do aparatu sterować Follow Focusem aparatu (E-Focus). Dodatkowo, poruszając pokrętłem można szybko zmieniać i kontrolować każdą oś (pan, tilt, roll). Ekran OLED sprawia, że status gimbala i parametry aparatu są wyświetlone na intuicyjnym i jasnym wyświetlaczu. Pełna kontrola nad każdym szczegółem jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Trzyosiowa blokada
Konstrukcja z trzyosiową blokadą ułatwia pracę i zapewnia oszczędność czasu. Zatrzask umieszczony na każdej z osi umożliwia niestandardową konfigurację balansu. Twórcy wideo, którzy pracują w biegu mogą w łatwy sposób przenosić gimbal Moza AirCross 2 bez obawy o konieczność ponownej konfiguracji zestawu.

Możliwość montażu
Moza AirCross 2 posiada jeden otwór 1/4” i dwa 3/8”, które umożliwiają montaż w dowolny sposób akcesoriów. Porty Multi-CAN zapewniają natomiast możliwość wykorzystania dwóch Follow Focusów lub innego sprzętu w celu uzyskania niestandardowej kontroli.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Gimbal Gudsen MOZA Aircross 2

Lekki gimbal MOZA Aircross 2 do lustrzanek i bezlusterkowców o wadze max. 3,2 kg

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Fujifilm X-S10

close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close

Aparat FujiFilm GFX100S

close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

0