3 lata gwarancji SIGMA

Wszystkie  obiektywy marki  SIGMA  z  linii  Art  (A), Sports (S) i  Contemporary  (C),  pochodzące  z  oficjalnej  polskiej  dystrybucji, posiadają  3-letnią  gwarancję* realizowaną  przez  autoryzowany serwis SIGMA w Polsce.  

Dodatkowo, jest  możliwość  skorzystania  z  rozbudowanych programów gwarancyjnych, przygotowanych przez polskiego dystrybutora i obowiązujących wyłącznie na terenie Polski. Dzięki temu  możesz  wydłużyć  okres  gwarancji  aż  do  5  lat*.  Dla  osób wykorzystujących sprzęt profesjonalnie to bezcenna wartość. 

-- 

Gwarancję można wydłużyć do 3 lat bezpłatnie lub do 5 lat korzystając z opcjonalnych planów po zarejestrowaniu obiektywu na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/ w przeciągu maksymalnie 60 dni od dnia zakupu.

-- 

Dlaczego warto wybrać autoryzowaną dystrybucję SIGMA?

Kupując produkty SIGMA z oficjalnej polskiej dystrybucji masz pewność, że produkty są nowe, oryginalne i pochodzą z legalnego źródła. Równie  istotne jest  to,  że są  magazynowane  w  bezpiecznych warunkach,  przy  zachowaniu  wymagań  dotyczących  m.in. wilgotności  czy  temperatury pomieszczenia,  co  ma  wpływ  na ostateczną długość i komfort użytkowanego sprzętu.

Autoryzowany serwis

Autoryzowana  dystrybucja  to  bezpieczeństwo i spokój przez cały  okres  obowiązywania  gwarancji.  Warto  wiedzieć,  że autoryzowany serwis nie ma obowiązku przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej, jeśli istnieją jakiekolwiek podejrzenia co do pochodzenia sprzętu. Naprawa w serwisie, który nie ma autoryzacji  SIGMA,  jest natomiast bardzo dużym ryzykiem. Przemyśl dobrze decyzję, zanim zdecydujesz się na zakup. 

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0