Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0% PRZY ZAMÓWIENIACH ONLINE.

Lampa błyskowa Yongnuo YN-560 IV Speedlite Negative Dispaly

Indeks produktu: YN560IV

Wysyłamy w 24h

Dostępny
329,00 zł
Ilość sztuk

Yongnuo YN-560 IV Speedlite Negative Dispaly przeznaczona do większości lustrzanek cyfrowych, wyposażonych w stopkę ISO. 

Yongnuo YN-560IV Negative posiada czarno-biały ekran, który cechuje się zwiększoną czytelnością. To kolejna wersja tego popularnego i cenionego modelu YN-560 wzbogacona o funkcję Master umożliwiającą sterowanie innymi lampami. YN-560IV jest lampą manualną przeznaczoną do współpracy z wieloma systemami. Wyposażona w uniwersalną stopkę współpracuje z aparatami marek Canon, Nikon, Pentax, Olympus, Fuji oraz Sony (stopka Multi Interface). Dużą moc lampy (liczba przewodnia 58) pozwoli na wykorzystanie lampy również w profesjonalnych zastosowaniach. Port Micro USB pozwala na łatwą aktualizację oprogramowania. 
Duża moc błysku
YN-560IV Negative podobnie jak wcześniejsze wersje tego modelu wyróżnia duża moc. Liczba przewodnia dla ISO 100 wynosi 58, co można porównać z profesjonalnymi lampami najbardziej znanych producentów. Tak duża moc pozwoli na swobodne operowanie światłem, zarówno skierowanym jak i odbitym.

Obracana w pionie i poziomie głowica
W odbiciu światła i uzyskaniu ciekawszego, bardziej plastycznego oświetlenia pomaga obracana w poziomie i uchylana w pionie głowica. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością odbijesz światło od sufitu, ściany czy innej powierzchni. Wbudowany w głowicę, chowany odbłyśnik pozwala na odbicie części światła i skierowanie bezpośrednio w kierunku fotografowanej sceny.

Palnik z zoomem
Aby w pełni wykorzystać moc błysku palnik posiada funkcję zoom z zakresie od 24-105 mm. Takie rozwiąznie pozwala dostosować kąt rozsyłu światła do zastosowanej w obiektywie ogniskowej optymalizując jednocześnie moc błysku. W przypadku korzystania z krótszych ogniskowych można dodatkowo skorzystać z dyfuzora zmiękczającego światło i rozpraszającego błysk.

Wbudowany sterownik i odbiornik radiowy oraz fotocela
YN-560IV Negative została wyposażona we wbudowany sterownik YN-560-TX pozwalający na zarządzanie innymi lampami. Odbiornik wyzwalaczy radiowych RF-602, RF-603 i RF-605 komunikuje się z nadajnikami z odległości nawet 100 metrów. Wyzwalacz działa w trybie Master w 3 grupach. Możliwe jest także wybieranie spośród 16 kanałów komunikacji, dzięki czemu może być wykorzystywany nawet wtedy, gdy w pobliżu znajdują się wyzwalacze innych fotografów.

Wbudowana fotocela pozwala na wyzwolenie błysku przy pomocy innej lampy. Funkcja ta może działać w 2 trybach: S1 i S2 a więc reagując bezpośrednio na błysk lub pomijając przedbłysk.

Funkcja stroboskopu
Do ciekawych rozwiązań zastosowanych w lampie YN-560IV Negative należy funkcja MULTI. Pozwala ona na wysłanie serii błysków w ustawionej wcześniej częstotliwości. Błysk stroboskopowy stanowi ciekawą funkcjonalność podczas wykonywania zdjęć obiektów w ruchu.

Podświetlany monochromatyczny wyświetlacz LCD
Komfort użytkowania zapewnia czytelny, monochromatyczny wyświetlacz LCD z podświetleniem. Dodatkowo możliwe jest włączenie i wyłączenie informacji dźwiękowych o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku, kiedy tylko chcemy być możliwie najciszej.

Zasilanie 4 bateriami AA lub akumulatorem zewnętrznym

Lampa jest zasilana za pośrednictwem najpopularniejszych akumulatorów, (4 szt. typu AA) lub za pomocą zewnętrznego "battery pack-a" . 

 Uwaga - lampa nie może być używana z aparatem Pentax K3 II ze względu na zbyt wysoki profil wbudowanej lampy w aparacie.

Lampa nie współpracuje poprawnie z aparatami bezlusterkowymi.

Parametry techniczne Yongnuo YN-560 IV: 

 • Liczba przewodnia [LP]: 58
 • Zoom: 24-105
 • Tryby błysku: manualny
 • Temperatura barwowa: 5600 K
 • Podział siły błysku: 1/1 – 1/128 (1/200 - 1/20 000 sek)
 • Wyświetlacz LCD: czarno-biały
 • Obracany reflektor: w lewo 0° – 180°, w prawo 0°– 90°
 • Uchylny reflektor: -7° – 90°
 • Czas ładowania lampy: 0,1 - 1,5 sekundy
 • Bezprzewodowa praca zdalna: tak
 • Zasilanie: AA
 • Wbudowany odbiornik sterowania radiowego: tak
 • Wbudowany nadajnik sterowania radiowego: tak
 • Waga: 360 g

Zestaw Yongnuo YN-560 IV: 

 • lampa błyskowa
 • pokrowiec
 • mini statyw/podstawka z gwintem 1/4 cala

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0