Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Monitor Atomos SHINOBI 4K HDMI 5" ATOMSHBH01

Indeks produktu: ATOMSHBH01

Wysyłamy w 24h

Dostępny
1 485,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Monitor podglądowy Atomos Shinobi ATOMSHBH01 4K HDMI 5" o wysokiej jasności oraz funkcją HDR

Monitor podglądowy Atomos SHINOBI o wysokiej rozdzielczości, przekątnej 5 cali, obsługujący funkcję HDR, charakteryzujący się wysoką jasnością 1000niktów. Shinobi skierowany jest w szczególności do vlogerów, twórców wideo jak i fotografów. Złącze HDMI jest idealne dla DSLR, bezlusterkowców, kamer wideo, telefonów, tabletów. 

Atomos SHINOBI wyposażony jest w 5-calowy 10-bitowy wyświetlacz HDR lub SDR, umożliwia na wyraźne oglądanie obrazów w świetle dziennym na ekranie 1000nit ze specjalną powłoką AR i technologią Anti-fingerprint, a cała konstrukcja waży zaledwie 200g. Shinobi pracuje na najnowszym AtomosOS10, co umożliwia wybór między różnymi dostępnymi oscyloskopami, ale także w prosty sposób sterować urządzeniem za pomocą ekranu dotykowego.

Shinobi wyposażony jest w narzędzia t.j. Focus Peaking, 4:1 / 2:1 / 1:1 Zoom, Zebra, False Color, Frame Guides, SMPTE Safe Area, Waveform, RGB parade, vectorscope, multi-view ‘Analysis’ view, flexible 3D i 1D LUT† czy obsługa własnych profili i presetów (przesyłanie plików .cube za pośrednictwem karty SD). Dodatkowo monitor można skalibrować za pomocą X-Rite’s i1DisplayPro.

Wersja 4K HDMI

W zestawie:

  • monitor Shinobi,
  • Zasilacz 12 V-15W,
  • Instrukcja obsługi

 

----->LISTA KOMPATYBILNYCH KAMER I APARATÓW<-----

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0