Plecak fotograficzny Manfrotto Pro-Light Redbee 310

Indeks produktu: MB PL-BP-R-310

W magazynie: 1

585,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Plecak fotograficzny MB PL-BP-R-310 Manfrotto z serii Pro Light Redbee 310.

Plecak fotograficzny Manfrotto Redbee 310 z serii Pro Light, wyposażony w przestawne przegrody, bezpieczny dostęp do zawartości od strony pleców oraz zewnętrzne mocowanie statywu, a także specjalne miejsce na laptopa.

RedBee 310 z powodzeniem pomieści aparat z założonym obiektywem 400mm, drugie body oraz dodatkowe 2-3 obiektywy i akcesoria. Za bezpieczeństwo sprzętu odpowiadają wewnętrzne przegrody, konstrukcja plecaka i zabezpieczająca siateczka. Wnętrze można zagospodarować według uznania i potrzeb dzięki przestawnym przegrodom. Główna klapa posiada dedykowane kieszenie: na laptop o przekątnej do 15'', na tablet oraz na dodatkowe akcesoria.

Na zewnątrz plecaka RedBee można dostrzec mocowanie statywu, kieszenie na akcesoria, a także górną klapę z dostępem do aparatu oraz boczne, po obu stronach, z zabezpieczeniem otwarcia suwaka. Dzięki szerokim szelkom z regulowanym paskiem na wysokości klatki piersiowej i profilowanym plecom plecak nosi się wygodnie. Dodatkowo na szeklach znajdują się uszy do mocowania karabińczyków paska aparatu, co pozwala odciążyć kark. RedBee posiada także mocowanie do rączki wózka lub walizki ułatwiając tym samym przemieszczanie się na lotnisku, lub w innego rodzaju komunikacji publicznej.

Zewnętrzny materiał, podobnie jak w całej kolekcji Pro Light, to nylonowy, wodoodporny RipStop zabezpieczający przed rozdarciem. Przed skrajnymi warunkami pogodowymi można zabezpieczyć plecak dołączonym, dwustronnym pokrowcem, którego jedna strona chroni przed ulewnym deszczem, druga natomiast - przed nadmiernym nagrzaniem promieniami słonecznymi.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Plecak fotograficzny Manfrotto Pro-Light Redbee 310

Plecak fotograficzny MB PL-BP-R-310 Manfrotto z serii Pro Light Redbee 310.

Moje ulubione produkty

0