Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Gimbal Zhiyun WeeBill S Pro Kit

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
2 695,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

3-osiowy gimbal Zhiyun WeeBill S do aparatów.

Zhiyun Weebill S to niewielki, bardzo lekki, gimbal 3-osiowy zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach wraz z różnymi kombinacjami obiektywów. Dodatkowo zestaw posiada: followfocus, wireless video transmitter + focus motor max + phone holder. Całkowicie nowy moduł TransMount pozwala na transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p. ViaTouch 2.0 zamienia smartfon w profesjonalny monitor i wielofunkcyjny pilot.

W modelu WEEBILL-S zwiększono moment obrotowy o 300 %, a czas reakcji poprawiono o 50%. Urządzenie dobrze współpracuje z aparatami fotograficznymi, w tym Sony A7III+FE 24-70mm F2.8 lub Canon 5D4+EF 24-70mm F2.8, stwarzając nieograniczone możliwości ujęć. Unikalny ergonomiczny uchwyt WEEBILL-S pozwala na łatwe przełączanie między ujęciami pod dużym i małym kątem za pomocą zestawu szybkiej konfiguracji TransMount. Dzięki Algorytmowi 8. Instune, stabilizator automatycznie rozpoznaje wagę i wybiera idealną siłę silnika dla uzyskania najlepszej dokładności filmowania.

Nowy moduł TransMount Image Transmission zapewnia krystaliczną czystość obrazu z rozdzielczością 1080p przy 30 klatkach na sekundę oraz maksymalną transmisję z odległości 100 metrów: z funkcją LUT, opcją fałszywych kolorów, regulacją ostrości i ustawieniami poziomu ekspozycji – Zebra Pattern. Dzięki modułowi transmisji obrazu TransMount do stabilizatora można dodać 3 urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, tablet, czy profesjonalny monitor.

Oprogramowania ViaTouch 2.0 w ZY Play, która pozwala na bezproblemową łączność między smartfonem, a aparatem fotograficznym, użytkownicy mogą łatwo monitorować obraz wideo, sterować, nagrywać, a także regulować parametry kamery za pomocą ViaTouch 2.0. W połączeniu z modułem transmisji obrazu jest to zupełnie nowa funkcja śledzenia obiektów zwana SmartFollow 2.0. Za pomocą interfejsu ViaTouch 2.0 istnieje możliwość śledzenia obiektu z bardzo niskimi opóźnieniami co stwarza prawdziwie filmowe wrażenia.

Całkowicie nowy system sterowania czujnikami ruchu Sync Motion pozwala na kontrolę kierunku ruchu stabilizatora za pomocą smartfona, a ultra wysoka szybkość reakcji daje możliwość sprawdzenia umiejętności reżyserskich. W połączeniu z bezprzewodowym pilotem użytkownicy mogą sterować swoimi aparatami z dużej odległości i jednocześnie sprawdzać efekty filmowania za pomocą smartfona.

WEEBILL-S jest wyposażony w pierścień pozwalający na precyzyjne ustawianie ostrości podczas filmowania, czego efektem są prawdziwie profesjonalne ujęcia.

WEEBILL-S ma wymienne akumulatory i pozwala na 10 godzin nieprzerwanej pracy. Stabilizator jest w stanie ładować aparat w czasie rzeczywistym, zapewniając niezawodne rozwiązania szczególnie przydatne podczas przedłużających się sesji filmowych.

Zhiyun Transmitter Video - bezprzewodowa transmisja do Weebill-S (nadajnik) to zupełnie nowy moduł transmisji obrazu TransMount, w jego kompaktowych rozmiarach, można starannie zamontować na przegubie gimbala. Dzięki wysoce zsynchronizowanej transmisji 1080P 30 fps moduł jest wyposażony w kilka profesjonalnych funkcji, takich jak LUT, pseudokolor, osiąganie ostrości, paski zebry i wiele innych. Dzięki TransMount Image Transmission Transmitter można łatwo monitorować w czasie rzeczywistym i regulować kamerę na smartfonie za pomocą aplikacji ZY. W aplikacji możesz dostosować parametry takie jak czas otwarcia migawki, wartość przysłony, ISO itp. Nie większy niż karta kredytowa, nadajnik obsługuje transmisję obrazu do trzech urządzeń jednocześnie, co może pomóc każdemu w małym zespole w jak najlepszym współdziałaniu ich pracy.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0