Mikrofon Rode VideoMicro

W magazynie: 2

240,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Mikrofon Rode VideoMicro do aparatów i urządzeń mobilnych.

Mały Mikrofon Rode VideoMicro z minijack 3.5mm do wielu modeli aparatów, lustrzanek, kompaktów, a także do urządzeń mobilnych np. smartfonów (niezbędny zakup dodatkowego kabla Rode SC7). Ze względu na parametry oraz stosunkowa niską cenę polecany na użytek własny, do nagrywania dobrej jakości dźwieku, do filmów z przeznaczeniem na portale społecznościowe. Uważany za miniaturową wersję mikrofonu Rode VideoMic GO

Rode VideoMicro jest mikrofonem kardioidalnym, kierunkowym, dzięki czemu rejestruje głównie dźwięki znajdujące się przed kamerą, redukując przy tym niepożądane hałasy otoczenia.

W zestawie z mikrofonem Rode VideoMicro znajduje się przeciwwstrząsowy uchwyt RycoteLyre. Zawieszenie z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego redukuje niechciane wibracje, tj.: odgłosy przenoszenia czy uderzeń kabla. 

Osłona przeciwwietrzna RODE WS9 z syntetycznego futra, znajdująca się w zestawie, zawiera specjalne wypełnienie z gąbki. Osłona umożliwia nagrywanie czystego dźwięku nawet przy wietrznej pogodzie.

VideoMicro może zostać wyposażony w opcjonalny przewód RØDE SC7 o końcówkach TRS - TRRS, pozwalający na podłączenie mikrofonu do smartfonów i korzystanie z jego możliwości w urządzeniach mobilnych.

Mikrofon Rode Micro zasilany jest z kamery. 

Parametry techniczne:

  • dedykowany do użytku z aparatami DSLR oraz smartfonami
  • kapsuła pojemnościowa o charakterystyce kardioidalnej, kierunkowej
  • wszechstronny przetwornik nie wymaga baterii (zasilanie z kamery - min. 3 V) 
  • korpus wykonany z aluminium
  • ceramiczna antyodblaskowa powłoka
  • osłona przeciwwietrzna WS9
  • zaprojektowany i wyprodukowany w Australii

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Mikrofon Rode VideoMicro

Mikrofon Rode VideoMicro do aparatów i urządzeń mobilnych.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

0