Raty Santander Bank Polska 10 x 0%

Darmowa dostawa od 500 zł

Adapter Sony MEAD-SD02

Indeks produktu: MEAD-SD02

Dostępność 7- 14 dni

Niedostępny
600,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Adapter Sony MEAD-SD02 do kamer

Tańsza alternatywa kart SxS, adapter Sony MEAD-SD02 umożliwiający korzystanie z kart pamięci SD w urządzeniach XDCAM takich jak kamery Sony PMW-EX1/EX1R, Sony PMW-EX3, PMW-100, PMW-150, PMW-200, PMW-350 i rekorderze Sony PMW-EX30. Daje to bardzo duże możliwości oszczędności dla operatorów wykorzystujących te urządzenia do filmowania uroczystości rodzinnych takich jak śluby, wesela, komunie.

Zalecane jest korzystanie z kart SDHC Class10 np. SanDisk EXTREME VIDEO HD SDHC 32 GB lub Kingston SDHC 32GB nie niższych. W przypadku korzystania z kart wolniejszych, istnieje uzasadniona obawa, wystąpienia błędu uniemożliwiającego pracę urządzenia. Ponadto nie jest zalecane do nagrywania w trybie Slow Motion z uwagi na w/w ograniczenia prędkości nośników SD. Karty SD są mniej niezawodnie od SxS, dlatego też należy zwrócić uwagę na moment wyłączenia sprzętu XDCAM EX podczas nagrywania. Należy po prostu odczekać chwilę, aż kamera zakończy rejestrację. W przypadku kart SxS taka niedogodność nie występuje.

Materiał nagrany poprzez Sony MEAD-SD02 na kartach SD, działa natychmiast na komputerze (PC, MAC OS) bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania (kodeków).

W przypadku najnowszych aktualizacji oprogramowania urządzeń XDCAM EX, z bardzo dużym prawdopodobieństwem nie będą współpracować tzw. zamienniki adaptera MEAD-SD02.

Wymiary zewnętrzne: 34 mm × 5 mm × 75 mm

Warunki pracy

  • Temperatura: 0°C do 60°C
  • Wilgotność: 20 % do 90 %
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0