• Pakiet

2x Bateria Patona Protect NP-F750 + Ładowarka Twin Performance GRATIS!

Wysyłamy w 24h

Dostępny
359,00 zł

Ten pakiet zawiera

Ilość sztuk

Zestaw 2 baterii Patona Protect NP-F750 + Ładowarka Patona Twin Performance do Sony NP-F

Akumulatory Patona NP-F750 z serii Protect oferują znakomitą wydajność, zapewniając przy tym bezpieczeństwo Twojego sprzętu.

Seria PROTECT to nowa rewolucja na rynku akumulatorów, która łączy niezwykle wysokie bezpieczeństwo,wydajność i trwałość. Nasze akumulatory mają najwyższą stabilność cyklu, co oznacza dużą liczbę możliwych cykli ładowania i rozładowania.

PATONA PROTECT została opracowana do intensywnego i ciągłego użytkowania w ekstremalnych warunkach, zakres pracy akumulatora to -20 +90 stopni Celsjusza.

W akumulatorze zainstalowane są najbardziej zaawansowane ogniwa i elektronika. Na płycie głównej znajdują się min.rezystory NTC, które kontrolują temperaturę ogniwa. Akumulatory serii PROTECT posiadają obudowę z ognioodpornego materiału V1.Wszystkie akumulatory są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami jakości.

Patona PROTECT to seria akumulatorów objęta 3 letnią gwarancją!

Specyfikacja techniczna:

  • Pojemność: 7000mAh / 50,40Wh
  • Napięcie: 7,2 Volt
  • Ogniwa: Li-ion
  • Typ: PATONA PROTECT

Ładowarka PATONA Premium Twin Performance Power Delivery do Sony F550 F750 F970 FM50 FM500H to najnowszy dodatek do bogatej oferty naszej firmy. Ta zaawansowana ładowarka umożliwia jednoczesne i niezależne ładowanie dwóch akumulatorów, bez względu na ich pojemność. Nowy model wyróżnia się innowacyjną technologią, smukłym designem oraz kompaktowymi rozmiarami. Zaledwie 72 gramy wagi sprawiają, że jest idealnym towarzyszem, zwłaszcza w podróży.

Ładowarka PATONA Premium Twin Performance PD charakteryzuje się jasnym wyświetlaczem LCD, który precyzyjnie prezentuje stan ładowania. Urządzenie jest zasilane poprzez port USB-C, co zapewnia szybkie i wydajne ładowanie. Do optymalnego korzystania z funkcji Power Delivery zalecamy skorzystanie z naszej ładowarki PATONA Premium o mocy 20W.

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0