Raty Santander Bank Polska 10 x 0%

Darmowa dostawa od 500 zł

 • Nowość

Lampa Nanlite FC-500C Led RGBW Spot Light, bowens, 520W

Indeks produktu: FC-500C

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
5 790,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Lampa Nanlite FC-500C Led RGBW Spot Light o dużej mocy 520W z uniwersalnym mocowaniem bowens

FC-500C to lampa RGBW COB o dużej mocy 520 W. Łączy w sobie kreatywny potencjał koloru RGB z możliwościami kształtowania światła źródła punktowego. Z łatwością tworzy mocną, wąską wiązkę, gdy jest używana z reflektorami i soczewkami, lub piękne, miękkie źródło o dużej mocy, gdy jest używane z softboxem lub innym dyfuzorem. Posiada również zaawansowane funkcje, takie jak tryby kolorów i G/M shift w celu precyzyjnego dopasowania do innych źródeł światła.

Stylowa i lekka

FC-500C jest zaprojektowana z charakterystycznym kontrastującym szaro-czarnym korpusem i niebieskimi akcentami Nanlite. Światło składa się z głowicy lampy z wygodnie rozmieszczonymi zintegrowanymi elementami sterującymi. Lampa posiada czytelny wyświetlacz oraz oddzielny zasilacz sieciowy. Głowica waży zaledwie 3,91 kg, co sprawia, że ​​FC-500C jest łatwiejsza w transporcie i prosta w montażu na planie.

Szeroki zakres CCT oraz wysoka dokładność kolorów

FC-500C zapewnia wyjątkowe oddawanie barw, spełniając rygorystyczne wymagania dotyczące dokładności kolorów wymagane obecnie zarówno w produkcji wideo, jak i fotografii. Wykorzystując specjalnie opracowaną technologię mieszania kolorów Nanlite, FC-500C oferuje szeroki zakres temperatur barwowych od 2700K-7500K i ±150 Green/Magenta shift. Umożliwia to łatwe dostrojenie koloru wyjściowego w celu dopasowania go do innych źródeł światła, w zależności od potrzeb.

 • Zakres CCT: 2700 K-7500 K
 • Regulacja G/M: ±150
 • CRI: Średnio 95 TLCI: Średnio 94
 • TM-30 Rf: Średnio 92 TM-30 Rg: Średnio 100
 • SSI 3200K: 84 5600K: 71

Wiele trybów zapewniających wydajną pracę

FC-500C oferuje niemal nieograniczone możliwości oświetlenia. Wszystkimi trybami można łatwo sterować za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika na wyświetlaczu lub za pomocą aplikacji NANLINK. Użytkownicy mogą z łatwością uzyskać idealne oświetlenie swoich sesji, szybko dostosowując kolor i efekty do własnego uznania.

 • Tryb CCT - Temperatura barwowa i wartość koloru zielonego/purpurowego mogą być dokładne dostosowane do odtwarzania różnych efektów świetlnych lub tworzenia różnych wyglądów. Tryb HSI: Barwę, nasycenie i intensywność światła można szybko dostosować oraz wybrać jeden z 36 000 kolorów.
 • Tryb RGBW - Umożliwia indywidualną kontrolę koloru czerwonego (R), zielonego (G), niebieskiego (B) i intensywność bieli (W), umożliwiająca szeroką gamę opcji kolorystycznych. Tryb żelowy: Wybierz jeden ze 151 różnych żeli. Podstawowa temperatura barwowa można również regulować światło, a kolor żelu można sprawdzić na lampce ekran wyświetlający.
 • Tryb efektów - Dostępnych jest 15 efektów, a parametry każdego efektu mogą być różnie dostosowane tak, aby uzyskać realistyczne efekty świetlne.

Wiele opcji sterowania

Regulacja i sterowanie FC-500C jest proste, a jednocześnie bardzo elastyczne. Wszystkie parametry można uzyskać za pomocą wbudowanego elementu sterującego bezpośrednio na korpusie urządzenia. Alternatywnie lampa oferuje opcje sterowania przewodowego i bezprzewodowego, co idealnie sprawdza się w przypadku gdy głowica lampy jest niedostępna lub w bardziej skomplikowanych przypadkach gdy wymagane jest sterowanie wieloma światłami.

 • Sterowanie z lampy: FC-500C ma zaprojektowany układ sterowania z dwoma pokrętłami i dwoma przyciskami, w połączeniu z przejrzystym wyświetlaczem ułatwia konfigurację.
 • FC PowerController: FC-500C można podłączyć do opcjonalnego FC PowerControllera do przewodowego sterowania z odległości do 3 m od źródła światła. Wyświetlacz jest powielany na kontrolerze, umożliwiając użytkownikom szybkie i dokładne ustawienie opcje. (Sprzedawane osobno)
 • Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania: FC-500C posiada wbudowany moduł 2,4G, który umożliwia szybką i łatwą, zdalną regulację różnych ustawień, takich jak CCT, HSI i zmiana G/M za pośrednictwem bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania.
 • Kontrola aplikacji NANLINK: W pełni ulepszona aplikacja NANLINK 2.0 zapewnia pełne i intuicyjne sterowanie ekranem dotykowym dla FS-500C za pomocą tabletu lub smartfona.
 • Sterowanie DMX/RDM: Dla bardziej złożonych konfiguracji oświetleniowych zaprojektowano FC-500C z portem DMX. Można go podłączyć do konsoli DMX za pomocą kabla adaptera DMX ze złączem 3,5 mm, zapewniającym niezawodne sterowanie wieloma oprawami oświetleniowymi.

Szeroka gama akcesoriów

FC-500C jest wyposażony w standardowe mocowanie Bowens i uchwyt do parasola do łatwiejszego i bardziej uniwersalnego zamocowania akcesoriów modyfikujących światło. Zapewnia to wszechstronną kompatybilność akcesoriów, umożliwiając użytkownikom wykorzystanie wydajnego, punktowego źródła światła.

Wydajne chłodzenie

Model FC-500C jest wyposażony w większy wentylator o średnicy 11 cm, który umożliwia wydajne chłodzenie. Aby zminimalizować hałas, ma cztery tryby wentylatora (Inteligentny / Wysoka prędkość / Niska Prędkość ​​/ Off), które pozwalają użytkownikowi zarządzać oświetleniem i nagrywaniem dźwięku. W trybie Smart wentylator automatycznie dostosowuje prędkość w zależności od temperatury otoczenia, pozwalając na 100% mocy wyjściowej przy jednoczesnym ograniczeniu poziomu hałasu do około 29 dBA, dzięki czemu nadaje się do profesjonalnych projektów.

 • W trybie inteligentnym lub trybie pełnej prędkości maksymalna moc wyjściowa wynosi 100%.
 • W trybie niskiej prędkości maksymalna moc wyjściowa wynosi 50%.
 • W trybie wyłączenia maksymalna moc wyjściowa wynosi 8%.

Elastyczne zasilanie

FC-500C obsługuje napięcie wejściowe DC 48 V i może być zasilany za pomocą dołączonego zasilacza lub poprzez baterie  zewnętrzne (sprzedawane oddzielnie). W przypadku użycia z FC PowerController (sprzedawany oddzielnie), FC-500C może być zasilany jednym lub dwoma źródłami zasilania 14,4–14,8 V/26 V. Taka konfiguracja zapewnia również ciągłe oświetlenie na zewnątrz lub w miejscach bez dostępu do zasilania.

W zestawie:

 • 1x FC-500C
 • 1x Zasilacz
 • 1x Odbłyśnik
 • 1x Zacisk szybkiego zwalniania
 • 1x Kabel zasilający prądu przemiennego 6 m
 • 1x Kabel połączeniowy prądu stałego 3 m
 • 1x Instrukcja obsługi
 • 1x Futerał do przenoszenia
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0