• Nowość

Klawiatura Blackmagic Design Speed Editor - bez oprogramowania DaVinci Resolve

Indeks produktu: DV/RES/BBPNLMLEKA

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
949,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Klawiatura Blackmagic Davinci Resolve Speed Editor zapewnia edycję na zupełnie innym poziomie.

W ZESTAWIE BRAK OPROGRAMOWANIA DaVinci Resolve

Klawiatury DaVinci Resolve zostały zaprojektowane w celu przyspieszenia i ułatwienia edycji. Umożliwiają skorzystanie ze sterowników i przycisków, które zapewniają intuicyjne edytowanie materiałów. Klawiatury DaVinci to zdecydowanie większa precyzja kontroli nad finalnym efektem Twojej pracy. To tak jakbyś trzymał w dłoni oś czasu!

DaVinci Resolve Speed Editor

Wersja Speed Editor wyposażona jest w obrabiane maszynowo metalowe pokrętło wyszukiwania. Klawiatura posiada wszystkie niezbędne klawisze do edycji wideo. Wykorzystuje również bezprzewodową łączność Bluetooth, która umożliwia łączenie się z komputerem. Dodatkowo możliwe jest połączenie sprzętu za pomocą interfejsu USB-C. Możesz więc zapewnić sobie ogromną swobodę podczas edycji materiału

Sterowanie pokrętłem

Klawiatury DaVinci Resolve zapewniają jeszcze wyższą jakość edycji, ponieważ posiadają elementy sterujące odpowiadające poszczególnym zadaniom w trakcie edycji. Jest to dużo bardziej intuicyjne i precyzyjne narzędzie niż tradycyjna mysz komputerowa. Pokrętło wyszukiwania działa niezwykle płynnie, a odpowiednie wyważenie zapewnia wysoki komfort pracy. Pokrętło wraz z przyciskami, umożliwia szybkie przycinanie na żywo. Dzięki temu możliwe jest niezwykle precyzyjne i sprawne przycinanie materiałów. Gdy już doświadczysz przycinania swoich klipów za pomocą pokrętła, nie wrócisz już do myszy.

Prosta kontrola odtwarzania

Sprzętowe panele kontrolne są idealne do szybkiej kontroli odtwarzania. Natychmiast rozpocznij i zatrzymaj odtwarzanie za pomocą przycisku start/stop przypominającego spację w tradycyjnej klawiaturze. Ergonomiczne rozmieszczenie klawiszy pozwala na obsługę pokrętła przy jednoczesnym naciśnięciu przycisku start/stop za pomocą kciuka. 

Wszystko, co niezbędne podczas edycji

Klawiatura DaVinci Resolve w wersji Speed obejmuje panel klawiszy i pokrętło edycyjne, które umożliwiają natychmiastową i intuicyjną edycję. W połączeniu z Twoją tradycyjną klawiaturą zyskasz w pełni funkcjonalny zestaw, który umożliwi Ci profesjonalne realizowanie filmów. Kompaktowa konstrukcja klawiatury i łączność bezprzewodowa pozwala na wykorzystanie jej także w podróży. Nawet jeśli przebywasz poza swoją pracownią możesz wykonać zaawansowaną edycję wideo. 

Najważniejsze cechy:

  • klawiatura do edycji wideo
  • metalowo obrabiane pokrętło edycyjne
  • wysokiej jakości metalowa konstrukcja
  • łączność Bluetooth
  • interfejs USB-C
  • klawisze odpowiadające najczęściej wykorzystywanym funkcjom podczas edycji
  • wymiary: 245x156x44 mm
  • waga: 780 g

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0