Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

SmartCAM Arm X1

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
32 999,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Ramię stabilizujące SmartSystem z udźwigiem do 34 kg.

Ramię stabilizujące SmartCAM Arm X1 ważące 4.2kg, o ultracienkim korpusie z udźwigiem do 34 kg. Profesjonalne, lekkie i mocne ramię, które można stosować z każdym aparatem, od najmniejszych i najlżejszych po najcięższe i największe. Oparty na standardach z blokiem montażowym i kołkiem zaporowym zgodnym z innymi systemami stabilizacji w branży kinowej.

Arm X1 to jedno z najmniejszych i najlżejszych ramion stabilizatora na rynku (tylko 45 mm / 1,77 ″ szerokości). Ekskluzywny system X-Tune pozwala operatorowi skonfigurować Arm X1 w celu uzyskania prawidłowej odpowiedzi dynamicznej zgodnie z jego potrzebami.

SMARTCAM ARM X1 jest zbudowany z najwyższej możliwej jakości materiału. Zastosowanie stopu aluminium, takiego jak 7075 (Ergal) w połączeniu z włóknem węglowym, zapewnia uzyskanie ultralekkiego, a jednocześnie niezwykle wytrzymałego produktu.

26 wysokiej jakości łożysk kulkowych zapewnia SMARTCAM ARM X1 doskonały, płynny ruch. Zapomnij o zmianie czasu łożyska, do którego jesteś przyzwyczajony w innym systemie. Łożyska kulkowe w SMARTCAM ARM X1 mają dożywotnią gwarancję.

Dzięki wymiennemu systemowi wkładów SMARTCAM ARM X1 pozwala operatorowi dokładnie i płynnie ustabilizować wszelkie obciążenia od 6 kg (13,2 funta) do 34 kg (74 funta). Dzięki zestawowi dwóch sprężyn (4x lekkim i 4x ciężkim) nie musisz się martwić, czy Twój sprzęt jest oparty na kamerze DSLR lub na zestawie 3D Rig. Za pomocą tego prostego wykresu łatwo jest szybko zrozumieć, które zastosowanie sprężyny dla danego obciążenia.

Zastosowanie wstępnie sprasowanych sprężyn naciąganych z pieca zapewnia tę samą elastyczność przez lata i rozwiązuje ostatecznie problem rezonansu sprężynowego występujący w innym systemie opartym na sprężynach trakcyjnych. Nie musisz się martwić o części zamienne ani dodatkowe koszty.

Konstrukcja SMARTCAM ARM X1 zapewnia zasięg wysięgnika do 780 mm (30 ″).

STANDARDOWY BLOK MATUJĄCY RAMIĘ I SZYBKI PIN 5/8 ″.

System X-TUNE pozwala drastycznie zmienić dynamikę reakcji ramienia. Dzięki tak precyzyjnemu i powtarzalnemu ustawieniu twoje ramię zapewni Ci doskonałe wyniki zgodnie z potrzebami planu sekwencji: będzie idealnie pasowało zarówno do ruchów mikro, scen biegowych, jak i ruchów kamery w samochodzie. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0