Raty Santander Bank Polska 10 x 0%

Darmowa dostawa od 500 zł

 • Pakiet

Obiektyw Sigma Art 24-70mm F2.8 DG DN + Sony A7IV Body + CASHBACK 1300 zł ILCE7M4

Wysyłamy w 24h

Dostępny
14 900,00 zł

Ten pakiet zawiera

Ilość sztuk

Obiektyw Sigma Art 24-70mm F2.8 DG DN Sony FE + Aparat Sony A7IV Body ILCE7M4

Hybrydowy aparat Sony a7 IV z nowatorskimi narzędziami do fotografowania i filmowania. Rejestruje wspaniałe obrazy, które można od razu przesyłać dalej i rozpowszechniać. Dzięki niemu możesz urzeczywistniać swoje wizje artystyczne w najwyższej jakości.

Sony 7m4 wyposażony w nową 33-megapikselowa, pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI 
Nowy, 33,0-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS Exmor R™w aparacie ILCE7M4 zapewnia znakomitą jakość obrazu i wydajność podczas fotografowania i filmowania. Wyróżnia się szybkością odczytu danych, dużą czułością, niskim poziomem szumów i precyzją odwzorowania kolorów. 

Procesor BIONZ XR™ — najwyższy poziom przetwarzania obrazu
Aparat α7 IV jest wyposażony w najnowszy, znacznie wydajniejszy procesor obrazu, pozwalający uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu i odwzorowanie kolorów. Duża szybkość przetwarzania zapewnia sprawną pracę aparatu podczas zdjęć seryjnych i przesyłania danych.

Wyższa rozdzielczość, lepiej oddane kolory
Nowy, 33-megapikselowy przetwornik i procesor podnoszące jakość obrazu
Aparat α7 IV przewyższa model α7 III nie tylko liczbą pikseli i rozdzielczością — jego wydajny przetwornik Exmor R jest owocem znaczących ulepszeń w technologii przetwarzania obrazu Sony, które nie ograniczają się do samych liczb. Odkryj nowe poziomy gradacji barw i odwzorowania szczegółów oraz delikatne, naturalnie wyglądające faktury skóry człowieka.

10 ustawień „Twórczy wygląd” w Sony 7 mark IV
10 wstępnie zaprogramowanych ustawień „Twórczy wygląd” i osiem parametrów pozwoli szybko nadać żądany klimat fotografiom, filmom i transmisjom na żywo. Obraz nie wymaga dalszej edycji, więc swoją wizją możesz podzielić się zaraz po zakończeniu zdjęć.

Fotografie w A7M4 z płynną gradacją dzięki 10-bitowemu formatowi HEIF3
Obok tradycyjnych formatów RAW i JPEG można też wybrać format zdjęć HEIF (High Efficiency Image File). 10-bitowa głębia koloru zapewnia większy realizm nieba i portretów, gdy bardzo ważna jest delikatna, naturalna gradacja. 

5-osiowy system stabilizacji obrazu
Wbudowany stabilizator obrazu pozwalający wydłużyć otwarcie migawki o 5,5 stopnia

W aparat a7 IV wbudowany jest precyzyjny stabilizator obrazu z czujnikami żyroskopowymi. W połączeniu z algorytmami stabilizacji obrazu pozwala on wydłużyć czas otwarcia migawki o 5,5 stopnia i pełniej wykorzystać rozdzielczość 33,0-megapikselowej matrycy.

Koordynacja pracy lamp Sony z systemem wykrywania twarzy w aparacie
Najnowsze lampy błyskowe Sony komunikują się z aparatem a7 IV i wykorzystują jego system wykrywania twarzy, by korygować ekspozycję i nadawać naturalny wygląd odcieniom skóry. Dokładne dopasowanie balansu bieli i pomiar światła P-TTL nawet podczas zdjęć seryjnych w trybie „Hi” pozwalają prawidłowo naświetlić szybko poruszające się obiekty w niestabilnym oświetleniu — i rozszerzają możliwości twórcze.

Sterowanie zewnętrznymi lampami błyskowymi
Aby wykonywanie zdjęć było wygodniejsze, ustawienia zgodnej lampy błyskowej i bezprzewodowego sterownika radiowego można wybierać bezpośrednio w systemie obsługi aparatu α7 IV. 

Udoskonalony system Fast Hybrid AF
System Fast Hybrid AF, łączący technologie wykrywania kontrastu i fazy, został ponownie udoskonalony w celu zwiększenia szybkości, dokładności i wydajności śledzenia. Podczas fotografowania i filmowania system Sony 4D FOCUS zapewnia gęste pokrycie około 94% kadru przez 759 pól AF z wykrywaniem fazy.

Zdjęcia seryjne z szybkością 10 kl./s i szybkie opróżnianie bufora 
Duża pojemność bufora w aparacie α7 IV, szybki procesor BIONZ XR i szybszy zapis na kartę pamięci pozwalają wykonać serię ponad 800 zdjęć 8 w tempie do 10 kl./s ze śledzeniem AF/AE, z użyciem zarówno migawki mechanicznej, jak i elektronicznej.

Inteligentny system śledzenia w czasie rzeczywistym
Algorytm rozpoznawania obiektów przetwarza dane przestrzenne w czasie rzeczywistym, uwzględniając kolor, wzór (poziom jasności) i odległość od obiektu (głębię). Sztuczna inteligencja niezwykle dokładnie wykrywa i śledzi oczy i twarz obiektu (człowieka, zwierzęcia lub ptaka). Wystarczy wskazać obiekt do śledzenia, a resztą zajmie się aparat. 

Ulepszony system Real-time Eye AF
Utrzymywaniu ostrości na oku — możesz zająć się kompozycją
Duża szybkość najnowszego procesora obrazu znacznie zwiększa wydajność systemu Real-time Eye AF, nawet jeśli osoba lub zwierzę patrzy w górę, w dół lub w bok. Dotykając ekranu, możesz również użyć funkcji Śledzenie dotykiem, aby włączyć śledzenie w czasie rzeczywistym dowolnego obiektu, a w przypadku wykrycia oka włączyć także funkcję Real-time Eye AF. 

Łatwe fotografowanie zwierząt domowych
Szybkie, dokładne ustawianie ostrości na zwierzęta mimo trudnych warunków
Ustawiając typ wykrywanych obiektów na „Zwierzę”, można automatycznie wykrywać i śledzić oczy zwierzęcia, uzyskując lepsze zdjęcia przyrodnicze oraz zdjęcia i filmy domowych milusińskich. Poprawiono efektywność wykrywania, by niezawodnie śledzić ostrość i utrzymywać ją na oczach zwierzęcia — nawet obróconego do góry nogami.

System Real-time Eye AF do zdjęć ptaków
Wykrywanie oczu ptaków podczas fotografowania i filmowania
Po raz pierwszy w serii α oczy ptaków są wykrywane zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania — trzeba jedynie zmienić ustawienie rodzaju obiektu na „Ptak”. Wyjątkowa szybkość i dokładność aparatu umożliwia automatyczne śledzenie wybranego ptaka, siedzącego lub w locie, i uzyskanie stabilnej ostrości oka mimo szybkich, nieprzewidywalnych ruchów.

Płynne, naturalnie wyglądające filmy w formacie 4K 60p
Aparat α7 IV umożliwia nagrywanie filmów w formacie do 4K 60p z indywidualnym odczytem poszczególnych pikseli. Wykorzystanie szerokiego zakresu dynamicznego i zalet nowego przetwornika obrazu pozwala płynnie ukazywać szybko poruszające się obiekty.

Oversampling 7K — wspaniała ekspresja obrazu i bogactwo szczegółów
Podczas nagrywania filmu 4K w formacie do 30p możliwy jest oversampling z pełnej klatki 7K, a w rezultacie uzyskanie wysokiej rozdzielczości i dużej szczegółowości obrazu 4K. Wybierz tryb najlepiej spełniający Twoje potrzeby i zdaj się na aparat.

10-bitowe próbkowanie 4:2:2 — wyższa jakość obrazu
Aparat pozwala na wewnętrzny zapis niezwykle bogatych filmów z 10-bitową głębią i próbkowaniem koloru 4:2:2, z kodowaniem Long GOP lub All-Intra. Oznacza to znacznie większą elastyczność w korygowaniu, post produkcji i łączeniu obrazów.

Nowe kodowanie All-Intra jako uzupełnienie Long GOP
W formacie All-Intra każda klatka jest kodowana niezależnie, a przepływność sięga 600 Mb/s. Pozwala to dokładniej utrwalić skomplikowanych ruch i usprawnić edycję. 

Format XAVC HS: wyższa jakość i mniejsze rozmiary plików
Format zapisu XAVC HS wykorzystuje kompresję HEVC/H.265, dwukrotnie wydajniejszą niż przy kodowaniu AVC/H.264. Rezultat to wyższa jakość obrazu i mniejsze rozmiary plików.

Wybierz żądany wygląd i zwiększ ekspresję filmu
Zgodność z technologią S-Cinetone™, funkcją Twórczy wygląd i krzywą S-Log3
Matryca kolorów S-Cinetone, oparta na technologii powstałej podczas prac nad kamerą VENICE i innymi modelami CineAlta, umożliwia uzyskanie imponującego obrazu i pięknych odcieni skóry bez edycji na komputerze. Ustawienia „Twórczy wygląd” pozwalają nadać obrazowi interesujący wygląd już w samym aparacie lub użyć krzywej gamma S-Log3 w celu wykorzystania pełnego, ponad 15-stopniowego zakresu dynamicznego aparatu i uproszczenia post produkcji.

Szybsze wyszukiwanie i wybieranie dzięki klatkom oddzielającym
Aby zaznaczać nowe sceny lub części i później je szybko odnajdywać, można wstawiać między obrazy32 klatki oddzielające3031 w postaci szarej strzałki na czarnym tle.

Dodawanie znaczników ujęć
Nagrywany materiał filmowy można w prosty sposób opatrywać dwoma rodzajami znaczników ujęć w celu oznaczenia najlepszych ujęć lub scen. Do szybkiego przechodzenia od jednego znacznika do drugiego w czasie odtwarzania można użyć głównego pokrętła.

Różne kryteria wyboru plików do przesłania
Pliki do przesłania można wybierać na podstawie takich kryteriów, jak ocena, znaczniki ujęć, stan ochrony i format pliku. Pojedyncze pliki można przesyłać ręcznie przez naciśnięcie przycisku własnego. 

Oddzielne pokrętło Zdjęcia/Filmy/S&Q
Zmiana trybu pokrętłem Zdjęcia/Filmy/S&Q na aparacie spowoduje błyskawiczne dostosowanie zawartości menu, funkcji przycisków, wartości przysłony, ustawienia czasu otwarcia migawki itp. Ułatwia to wykorzystanie hybrydowego charakteru aparatu. 

Ulepszona struktura menu
Kierując się opiniami zawodowych fotografów i producentów wideo, wprowadziliśmy strukturę menu wzorowaną na modelach α7S III i α1, pomagającą sprawdzać ustawienia rzutem oka.

Wizjer OLED Quad-VGA o rozdzielczości aż 3,68 mln pikseli
Rozdzielczość wizjera OLED Quad-VGA w nowym modelu jest około 1,6 razy większa niż w aparacie α7 III. Pole widzenia wynosi 37,3°, a odległość od oka — aż 23 mm. 

Otwierany na bok, uchylny tylny ekran ułatwiający zdjęcia
Otwierany na bok, 3-calowy ekran monitor dotykowy LCD o rozdzielczości 1,03 mln pikseli i proporcjach 3:2 daje dużą swobodę ustawiania się i komponowania ujęć podczas fotografowania i filmowania. 

Intuicyjny, dotykowy system obsługi
Obecnie możliwa jest dotykowa obsługa pewnych funkcji, na przykład śledzenia AF dotykiem podczas zdjęć i powiększania przez rozsunięcie podczas odtwarzania. Dzięki temu obsługa aparatu staje się bardziej intuicyjna. 

Dostosowywane „Tylne pokrętło R” ułatwiające wybór funkcji
Nowością w korpusie α7 IV jest w pełni dostosowywane tylne pokrętło. Zastąpiło ono dotychczasowe pokrętło kompensacji ekspozycji, zapewniając szybki dostęp do ustawień czułości ISO, twórczego wyglądu i innych.

Obiektyw zmiennoogniskowy Sigma Art 24-70 mm f/2.8 DG DN autofocus Sony FE

Zmiennoogniskowy obiektyw Sigma Art 24-70mm f/2.8 DG DN do pełnej klatki, wspomagany autofocusem z mocowaniem Sony E do fotografii reporterskiej, portretowej, krajobrazowej, martwej natury jak i architektury.

Sigma 24-70mm sprawdzi się wszędzie gdzie potrzebujemy różnych ogniskowych lecz nie mamy czasu na wymianę obiektywu. Idealne rozwiązanie przy fotografowaniu architektury, krajobrazów, martwej natury, ale także w astrografii oraz fotografii reporterskiej czy portretowej.

Przy video filmowaniu przysłona f/2.8 umożliwi nam filmowanie w trudnych warunkach oświetleniowych jakie możemy spotkać m.in. na salach weselnych, w kościołach, sesjach plenerowych, ale też na planach zdjęciowych po zmroku. Szeroki kąt widzenia wykorzystamy również przy pracy z gimbalem.

Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 składa się, aż z 19 elementów w 15 grupach. Dzięki tak zaawansowanej konstrukcji mamy na całej szerokości kadru ostry obraz, a 11-listkowa zaokrąglona przysłona umożliwia atrakcyjne rozmycie tła (bokeh).

Art 24-70mm wyposażono w nowy ultradźwiękowy silnik odpowiedzialny za pracę autofokusu co pozwoliło przyspieszyć jego pracę aż o 30% w porównaniu do wcześniejsze wersji.

Obudowa obiektywu Sigma wykonana jest metalu i kompozytu stabilnego termicznie. Na jego boku znajdują się: przełącznik ustawienia trybu AF/MF, przycisk AFL i przycisk blokady zoomu. Bagnet wykonany jest z mosiądzu, który łączy wysoką jakość i wytrzymałość.

Parametry techniczne Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART:

 • ogniskowa: 24-70mm
 • konstrukcja: 19 elementów w 15 grupach
 • max wartość przysłony: 22
 • min wartość przysłony: 2.8
 • listki przysłony: 11
 • kąt widzenia: 84,1 - 34,3
 • dystans minimalny: 18-38 cm od matrycy aparatu
 • wymiary (śr. x dł.): 87,8mm x 124,9mm
 • waga: 830g
 • mocowanie: sony e

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0