Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0% PRZY ZAMÓWIENIACH ONLINE.

  • Nowość

Obiektyw Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 Nikon Z

Indeks produktu: A063Z

Przedsprzedaż

Niedostępny
4 190,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Obiektyw Tamron 28–75 mm F/2,8 Di III VXD G2 z mocowaniem Nikon Z

Nowy Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 to wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy przeznaczony do aparatów bezlusterkowych Nikon Z. Obiektyw jest znany ze swojej wyjątkowej jakości obrazu i kompaktowej konstrukcji i jest preferowany zarówno przez fotografów, jak i Twórców wideo.

Niezależnie od tego, czy fotografujesz portrety, krajobrazy, czy fotografię uliczną z szybką stałą przysłoną f/2.8 w całym zakresie zoomu, Tamron 28-75mm G2 wyróżnia się w warunkach słabego oświetlenia, pozwalając użytkownikom uchwycić ostre, szczegółowe obrazy z pięknym bokeh.

Niezawodna i sprawdzona konstrukcja

Konstrukcja optyczna składa się z 17 elementów w 15 grupach z 2 elementami specjalnymi GM i 2 elementami LD, które minimalizują aberracje i zwiększają klarowność obrazu. Powłoka BBAR skutecznie eliminuje efekt zjawy i flary, nawet podczas fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zaawansowany silnik liniowy VXD

Obiektyw jest wyposażony w zaawansowany system ustawiania ostrości z silnikiem liniowym VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive), znany z cichej pracy, szybkiej reakcji i precyzyjnej dokładności autofokusa. Dzięki temu idealnie nadaje się do fotografowania szybko poruszających się obiektów lub zapewniania ostrości w sytuacjach nagrywania wideo.

Minimalna odległość ostrzenia tylko 0,18 metra i maksymalna skala odwzorowania 1:2,7

Nowy standardowy zoom nadaje się znakomicie do ujęć z bliska. Minimalna odległość ostrzenia wynosi tylko 0,18 metra przy ogniskowej 28 mm (ujęcie szerokokątne) i 0,38 m przy ogniskowej 75 mm (ujęcie tele), co stanowi wyraźny postęp w porównaniu z modelem A036 pierwszej generacji. Odległość od wybranego motywu wynosi tylko 4,4 cm. Maksymalna skala odwzorowania 1:2,7 (przy ogniskowej 28 mm) lub 1:4,1 (przy ogniskowej 75 mm) umożliwia uchwycenie na ujęciach z bliska wszystkich detali wybranego motywu.

Tamron Lens Utility

Podłączając obiektyw do Tamron Lens Utility, użytkownicy mogą dostosować funkcje obiektywu. Na przykład A-B Focus, który pozwala użytkownikom ograniczyć ustawianie ostrości do dwóch wstępnie wybranych punktów ostrości, przesuwając ostrość z jednego obiektu na drugi za pomocą jednego kliknięcia przycisku ustawiania ostrości. Użytkownicy mogą również wybierać pomiędzy ustawieniem liniowym i nieliniowym, co wpływa na sposób zmiany ostrości podczas ręcznego ustawiania ostrości.

Wysoka jakość wykonania

Nowy obiektyw zachowuje ten sam kompaktowy kształt co wersja Sony i posiada zunifikowany rozmiar filtra 67 mm Tamrona. Jego solidna jakość wykonania zapewnia trwałość, a uszczelnienia chronią przed kurzem i wilgocią, dzięki czemu nadaje się do użytku w różnych warunkach fotografowania. Przednia soczewka jest pokryta powłoką fluorową Tamron, znaną z wysokiej hydrofobowości i właściwości przeciwmgielnych. 

Główne cechy obiektywu Tamron 28-75mm f2.8 Di III VXD G2:

  • Kompaktowa konstrukcja,
  • Doskonałe parametry optyczne,
  • Świetnie sprawdza się zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów,
  • minimalna odległość ostrzenia 18cm
  • Przycisk ustawiania ostrości,
  • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi,
  • niska waga 550 g
Ogniskowa [mm]:
28-75mm
Średnica filtra [mm]:
67mm
Autofokus:
tak
Waga [g]:
550g
Stabilizacja:
nie
Mocowanie:
Nikon Z
Minimalna wartość przysłony [f/]:
f2.8
Maksymalna wartość przysłony [f/]:
f22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
18cm (wide), 38cm (tele)
Budowa:
17 elementów w 5 grupach
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
78.8 x 117.6 mm
Liczba listków przysłony:
9
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0