Aparat Sony A7RIII (ILCE7RM3)

Indeks produktu: ILCE7RM3

W magazynie: 1

10 998,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Aparat Sony a7r mark III z matrycą 42,4MP i nagrywaniem filmów w jakości 4K.

Aparat Sony a7RIII wyposażono w 42,4 Mp matrycę wykonaną w technologii BSI, usprawniony procesor obrazu, 5-osiową stabilizację matrycy o efektywności nawet 5.5 EV, lepszy system AF oraz filmy 4K i tryb Pixel Shift Multi

  • Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 42,4 Mp ze zmodyfikowanym systemem przetwarzania obrazu
  • 5-osiowy system stabilizacji o skuteczności rzędu 5.5 EV
  • zdjęcia seryjne z prędkością 10 kl./s
  • nagrywanie w 4K z odczytem wszystkich pikseli matrycy
  • tryb Pixel Shift Multi, czyli zdjęcia o zwiększonej rozdzielczości

Sony a7rIII posiada matrycę CMOS Exmor R, którą wykonano w technologii BSI (Back Side Illumination). Poza tym sensor został wyposażony w 5-osiowy system stabilizacji. System „gapless on chip“ w Sony a7rIII ma eliminować przerwy między mikrosoczewkami, a w połączeniu z przeciwodblaskową powłoką matrycy ma poprawić efektywność przechwytywania światła, co przełoży się na niski poziom szumów i szeroki zakres dynamiczny. A7R3 pozbawiono optycznego filtra dolnoprzepustowego, co będzie miało przełożenie na jakość i szczegółowość zdjęć.

ILCE-7RM3 oferuje 15-stopniowy zakres dynamiki przy małych czułościach, a także zakres ISO: od 100 do 32 000, który można także rozszerzyć do ISO 50-102 400.

A7RM3 fotografuje z szybkością 10 kl./s przy pełnej automatyce ostrości i ekspozycji zarówno w trybie migawki mechanicznej, jak i całkowicie bezgłośnego fotografowania (migawka elektroniczna). W jednej serii można utrwalić do 76 obrazów JPEG/RAW lub do 28 obrazów RAW bez kompresji. Dostępny jest również tryb zdjęć seryjnych z podglądem na żywo.

Sony A7R mark III posiada system Anti-flicker. Aparat automatycznie wykrywa wówczas częstotliwość migotania światła i odpowiednio dostosowuje czas otwarcia migawki, ograniczając wpływ migotania na rejestrowany obraz.

Odświeżony system ustawiania ostrości w korpusie A7R III zawiera 399 umieszczonych w płaszczyźnie ogniskowej pól AF z detekcją fazy, które pokrywają około 68% powierzchni obrazu. Dostępnych jest też 425 pól AF z detekcją kontrastu - o 400 więcej niż w aparacie poprzedniej generacji bezlusterkowca. Przy słabym oświetleniu ten zaawansowany system ustawia ostrość około dwa razy szybciej niż w modelu A7R II; dwa razy dokładniej działa też śledzenie ostrości.

Korpus a7RIII został uszczelniony przed zachlapaniami i kurzem.

Sony A7R III umożliwia nagrywanie w 4K (3840 x 2160 pikseli) przy wykorzystaniu pełnej szerokości pełnoklatkowego przetwornika. Podczas filmowania w formacie Super 35mm aparat odczytuje wszystkie piksele bez łączenia ich w grupy.

A7RIII oferuje także S-Log2 i S-Log3. Aparat A7RIII umożliwia rejestrowanie materiału Full HD z szybkością 120 kl./s, ze śledzeniem ostrości i przepływnością do 100 Mb/s. Jest także nowy format HLG (Hybrid Log-Gamma), który w aparacie pozwala użyć systemu organizacji pracy „Instant HDR” i wyświetlać obrazy 4K HDR na telewizorze zgodnym z technologią HDR (HLG).

A7RIII oferuje dwa gniazda na karty pamięci, z których jedno obsługuje nośniki SD typu UHS-II. Znacznie zwiększono także czas pracy akumulatora, ponieważ nowy aparat jest zasilany z baterią Sony z serii Z, która ma około 2,2 raza większą pojemność niż akumulator z serii W używany w poprzednim korpusie.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Aparat Sony A7RIII (ILCE7RM3)

Aparat Sony a7r mark III z matrycą 42,4MP i nagrywaniem filmów w jakości 4K.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

0