• Promocja

YoloBox Ultra Smart All-In-One Live Streaming

Indeks produktu: YB-ULTRA

Dostępność 4-7 dni

Niedostępny
7 821,00 zł / 8 690,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 7 130,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

 • -869,00 zł
Ilość sztuk

YoloBox Ultra Smart przenośny wielokamerowy koder/przełącznik/monitor/rejestrator w jednym.

YoloBox Ultra umożliwia strumieniowanie w rozdzielczości 4K, nagrywanie ISO wszystkich wejść wideo w całości i oddzielnie oraz strumieniowanie zarówno w poziomie, jak i w pionie, co łączy w sobie funkcje YoloBox i Instream. Możesz jednocześnie przesyłać strumieniowo do 3 poziomych miejsc docelowych, w tym Facebook, Youtube, Twitch lub niestandardowych miejsc docelowych RTMP, lub 2 platform pionowych, w tym Instagram i TikTok. YoloBox Ultra posiada wiele aktualizacji w stosunku do YoloBox Pro, w tym 4 wejścia HDMI, 2 wejścia USB, strumieniowanie i nagrywanie 4K, koder/procesor Qualcomm 865, kodowanie H.265, wewnętrzną baterię o dużej pojemności 20 000 mAh oraz 8-calowy ekran dotykowy LCD o wyższej jasności 650 cd/m².
Ponadto YoloBox Ultra dziedziczy różne funkcje z YoloBox Pro, w tym konfigurowalną grafikę, klawisz Chroma, zapraszanie gości, natychmiastową powtórkę, automatyczne przełączanie, przycinanie wideo, Multi-Views (PIP, Split View, Side by Side, News Layout, Triple), muzykę w tle, przejście od zaniku do czerni, miksowanie dźwięku, nakładki na adresy URL, wejścia wideo PDF i obrazów, i wiele innych.
YoloBox Ultra umożliwia podłączenie lub połączenie do 5 źródeł internetowych - sieci komórkowej 4G LTE, WiFi, Ethernet i klucza sprzętowego USB - w jedno szybsze i bardziej niezawodne połączenie, zapewniając stabilny strumień na żywo. Intuicyjny, 8-calowy ekran dotykowy wyświetla strumieniowany obraz, strumienie wejściowe i interfejs sterowania, umożliwiając łatwe przełączanie między różnymi źródłami za pomocą jednego dotknięcia. Co więcej, YoloBox Ultra zapewnia wyjście HDMI, pozwalając na lokalne wyświetlanie strumienia na opcjonalnym wyświetlaczu HDMI w celu wygodnego monitorowania.
Obsługując rozdzielczości wejściowe do 4K przy użyciu kodeków H.264 i H.265 w zależności od ustawień, YoloBox Ultra oferuje elastyczność strumieniowania rozdzielczości od 480p do 4K do dowolnego miejsca docelowego, w poziomie i w pionie. Wszystkie wejścia wideo, a także wideo programu można nagrywać w wysokiej jakości formacie .mp4 bezpośrednio na wbudowaną kartę SD lub pamięć flash USB o pojemności do 1 TB, co zapewnia pełną elastyczność w postprodukcji.
Podsumowując, YoloBox Ultra łączy w sobie zaawansowane funkcje, wszechstronne opcje łączności i przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu jest najlepszym towarzyszem do transmisji na żywo. Podnieś poziom transmisji na żywo, przyciągnij uwagę widzów i odblokuj nieskończone możliwości twórcze dzięki temu wszechstronnemu rozwiązaniu, które ma moc.

 • Natychmiastowa powtórka
 • Automatyczne przełączanie
 • Przycinanie wideo
 • Wiele widoków (PIP, Split View, Side by Side, News Layout, Triple)
 • Muzyka w tle
 • Przejście do czerni
 • Miksowanie dźwięku
 • Nakładki adresów URL
 • Możliwość wprowadzania plików PDF i obrazów jako źródeł wideo
 • Wbudowana grafika (tytuły, logotypy, obrazy, dolne trzecie, licznik odliczający czas, reklamy społecznościowe, nakładki adresów URL) do dodania do strumienia
 • Import zdjęć/filmów z karty SD lub pamięci flash USB
 • Wewnętrzne nagrywanie na kartę SD lub pamięć flash USB o pojemności do 1 TB
 • Bezpośrednia integracja z YouTube/Facebook/RTMP(s)
 • Opcje kodowania CBR, VBR, CQ
 •  Konfigurowalne nakładki graficzne


YoloBox Ultra obsługuje przesyłanie strumieniowe do 4K, co stanowi 4-krotnie większą rozdzielczość niż 1080P. Jest to ogromny krok naprzód w zakresie jakości wideo.
YoloBox Ultra umożliwia przechwytywanie wszystkich wejść wideo, a także wideo programu i zapisywanie ich osobno na karcie SD lub dysku flash USB zgodnie z opcją. Możesz także odpowiednio dostosować rozdzielczość, liczbę klatek na sekundę i szybkość transmisji dla każdego nagrania.
YoloBox Ultra najpierw prześle Twój kanał na platformę YoloLIV, skąd automatycznie przekieruje Twój kanał do maksymalnie 3 miejsc docelowych jednocześnie, takich jak Facebook, YouTube, Twitch lub niestandardowe miejsca docelowe RTMP.
Jeśli wybierzesz tryb strumieniowania pionowego, będziesz mógł jednocześnie przesyłać strumieniowo do dwóch platform pionowych, takich jak Instagram, TikTok.
Uwaga: Należy pamiętać, że czasami serwis streamingowy może zmienić swoje zasady, co spowoduje problemy z integracją; zazwyczaj jest to sytuacja tymczasowa.
Urządzenie działa jako koder, który umożliwia strumieniowanie na żywo, a także obsługuje łączenie sieci. Można połączyć do 4 źródeł Internetu - sieć komórkową 4G LTE, WiFi, Ethernet i klucz sprzętowy USB - w jedno szybsze i bardziej niezawodne połączenie.
YoloBox Ultra oferuje 8-calowy wyświetlacz LCD o jasności 650 cd/m², który ułatwia strumieniowanie i sterowanie
Dzięki YoloBox Ultra i płatnemu planowi YoloCast, jeśli prowadzisz transmisję na żywo na zewnątrz i nie chcesz nosić ze sobą laptopa, teraz możesz z wyprzedzeniem skonfigurować wydarzenia YoloCast na YoloBox Ultra. Za każdym razem, gdy chcesz rozpocząć transmisję na żywo, po prostu wybierz jedną z nich na YoloBox Ultra i naciśnij przycisk "Rozpocznij transmisję na żywo". YoloCast zapewnia również świat funkcji, które mogą znacznie podnieść poziom produkcji wideo.
Wzbogać swoje produkcje sportowe na żywo o moc natychmiastowych powtórek. Dzięki YoloBox Ultra Video Replay operator może przejrzeć akcję i cofnąć się do dowolnego punktu gry, a wszystko to z kontrolą w czasie rzeczywistym nad kątem kamery i szybkością odtwarzania. Instant Replay pozwala również na zapisywanie powtórek jako nowych źródeł w formacie MP4 w YoloBox Ultra. Powtórki będą jednocześnie zapisywane na karcie SD.

Funkcja wyjścia kamery internetowej USB umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku do komputera na potrzeby spotkań w aplikacjach Zoom, Skype, Teams i innych. Funkcja ta umożliwia zapraszanie gości lub dodawanie muzyki w tle do odliczania czasu.
Funkcja automatycznego przełączania umożliwia automatyczne obracanie między wieloma źródłami wideo, w tym kątami kamery (HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3, HDMI 4 i USB Type-C), kartą SD (wideo i PDF), wieloma widokami (PIP, Side by Side, Split View, News Layout i Triple) oraz strumieniem na żywo (jako źródło wideo). Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku samodzielnego prowadzenia produkcji lub ciągłego przełączania kamer.
Niezależnie od tego, czy chcesz usunąć niechciany margines wejścia wideo, zmienić rozmiar przechwytywania gry, powiększyć wideokonferencję, czy też utworzyć zbliżenie, przycinanie wideo ma wszystko, czego potrzebujesz.
Zaproś do pięciu gości, aby dołączyli do twojego streamu z dowolnego miejsca. Twórz dynamiczne, oparte na współpracy transmisje na żywo z gośćmi, nawet jeśli nie mogą być na miejscu.
Urządzenie działa jako przełącznik, oferując wiele różnych widoków, w tym obraz w obrazie, obok siebie, podzielony widok, układ wiadomości i potrójny. Posiada wbudowany koder, który umożliwia transmisję na żywo i może nagrywać na opcjonalną kartę SD lub pamięć flash USB o pojemności do 128 GB.
Nakładki graficzne

 • Możliwość oznakowania transmisji na żywo poprzez dodanie logotypów/znaków wodnych/przewijanych napisów
 • Dostosowane opcje PiP, w tym tryb wywiadu, pozwalają nadać strumieniowi niepowtarzalny wygląd i styl.
 • Angażowanie widzów w czasie rzeczywistym za pomocą nakładek z komentarzami
 • Konfigurowalna funkcja tablicy wyników wyświetla tablicę wyników kontrolowaną w czasie rzeczywistym, zapewniając profesjonalnie wyglądające wyniki
 • Wbudowane szablony dolnych trzecich można edytować lub dodawać własne
 • Wprowadź adres URL niestandardowej tablicy wyników wygenerowanej z platformy graficznej na żywo, takiej jak singular.live lub flexyscore.net dla profesjonalnych wydarzeń sportowych.

Możesz łatwo utworzyć licznik czasu lub zresetować go w dowolnym momencie za pomocą jednego dotknięcia. Najdłuższy obsługiwany okres czasu wynosi 100 minut, co pozwala na realizację różnych scenariuszy transmisji na żywo i przeniesienie produkcji na żywo na nowy poziom elastyczności.
Wbudowany mikser audio z łatwą konfiguracją. Dostosuj każdy kanał audio indywidualnie, aby zapewnić najlepszy dźwięk swoim odbiorcom.
Możesz połączyć się z Internetem za pomocą portu Ethernet, Wi-Fi lub przez sieć komórkową za pomocą opcjonalnej karty SIM.
Z karty SD można wrzucać nagrane wcześniej filmy wideo do intro, odliczania, B-roll lub segmentów specjalnych. Obsługa dwóch materiałów wideo z karty SD: użytkownicy mogą teraz dodać łącznie 3 źródła (2 materiały wideo i 1 plik PDF) z karty SD oraz łącznie 10 źródeł wideo (3 HDMI + 1 USB Type-C + 2 materiały wideo z karty SD + 1 plik PDF). Można również dodać do 10 statycznych obrazów lub GIF-ów z automatyczną zmianą obrazu. 
Wewnętrzna bateria o pojemności 20 000 mAh może zasilać YoloBox Ultra przez około 6 godzin. YoloBox Ultra ładuje się przez wejście USB typu C, które służy wyłącznie do zasilania.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close

Torba Sony LCS-U11

close
close
close
close
close
close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close
close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

SmallRig 3637 HDMI Clamp

close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Z-Shape (Z-Riser)

close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close
close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close
close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
close

Prompter Desview TP150

close

Teleprompter Desview T12

close
close
close
close
close
close

Gimbal Ronin DJI RS 3 Combo

close
close
close

Kamera Sony HXR-NX80

close

Akumulator Sony NP-FZ100

close

Gimbal DJI RS 3 Mini

close

Rejestrator audio Zoom H5

close
close

SmartCAM Arm X1

close
close
close
close

8Sinn Top Plate do Sony FX6

close
close
close
close
close
close
close
close

Mikrofon Sony ECM-M1 ECMM1

close
close
close

Statyw Sony VCT-R640

close

Pasek Peak Design Leash v3

close
close
0