• Nowość

Monitor Feelworld LUT6S SDI 2600 nit

Wysyłamy w 24h

Dostępny
1 640,00 zł
Ilość sztuk

Feelworld LUT6S to 6-calowy monitor SDI HDR o jasności 2600 nitów. Bardzo jasny i niezwykle lekki monitor, dzięki któremu możesz oglądać nakręcone materiały zawsze i wszędzie.

Dzięki monitorowi LUT6S filmowcy mogą czerpać korzyści z dużego wyświetlacza mocowanego na aparacie, a jednocześnie konfiguracja aparatu nadal jest wygodna. Monitor LUT6S jest wyposażony w zaawansowane funkcje zamknięte w małej i lekkiej obudowie, którą można podłączyć do niemal każdego aparatu. Z przodu znajduje się duży ekran dotykowy LCD, który jest dobrze czytelny w świetle dziennym. Po lewej można znaleźć złącza wideo, a u dołu gniazdo na kartę SD. Z tyłu jest miejsce na akumulator NP-F. Zewnętrzna ramka jest wyposażona w standardowe punkty mocowania ¼ cala (od dołu i po prawej), które umożliwiają podłączenie aparatów i stabilizatorów. Ten szczegół konstrukcyjny sprawia, że monitor LUT6S łatwo przymocować do aparatu, aby prezentować nagrywany obraz innym członkom ekipy lub klientowi na planie filmowym.

6-calowy ekran LCD, Full HD 1920x1080
Monitor LUT6S umożliwia podgląd wideo w plenerze w wyrazisty i precyzyjny sposób oraz analizę obrazu podczas zdjęć w świetle dziennym. Na wyświetlaczu 6-calowym można z ponadprzeciętną dokładnością kolorów oraz przy maksymalnej rozdzielczości 1920 × 1080 wyświetlać zdjęcia i monitorować zawartość. Panel wykonany jest z zespolonego szkła optycznego pokrytego powłoką antyrefleksyjną, która umożliwia wygodne monitorowanie obrazu w plenerze w świetle dziennym. Jednak jego najbardziej wyróżniającą cechą jest podświetlanie LED o jasności 2600 nitów, które umożliwia osiągnięcie wysokiego współczynnika kontrastu 1000:1 oraz standardu gamy kolorów sRGB/Rec. 709, dzięki czemu obraz wyświetlany na ekranie jest wyjątkowo jasny nawet w warunkach intensywnego oświetlenia. Dzięki monitorowi wyświetlającemu Twoje materiały z rozdzielczością 368 pikseli na cal (PPI) możesz spokojnie kręcić filmy w szerokim zakresie światła dziennego, a także na bieżąco dopracowywać treści. Szeroki kąt widzenia 160º umożliwia jednoczesne oglądanie obrazu przez kilku członków ekipy filmowej.
Super jasny ekran 2600-nitowy, dobrze widoczny w świetle dziennym
W pełni regulowany ekran 2600-nitowy jest niezwykle jasny, co sprawia, że doskonale nadaje się do kręcenia we wnętrzach i plenerze. Bardzo jasny ekran 2600-nitowy jest niemal pięć razy jaśniejszy od tradycyjnych monitorów plenerowych. Dzięki niemu możesz kręcić filmy w plenerze i nie musisz przejmować się odblaskami światła, które uniemożliwiałyby Ci podgląd obrazu. W rezultacie wszystko jest dobrze widoczne nawet bez osłony, co ułatwia kręcenie w plenerze przy jasnym świetle dziennym!
Wystarczy kilka dotknięć, aby wykorzystać wszystkie możliwości
Interfejs użytkownika innowacyjnego ekranu dotykowego LCD zapewnia wyjątkową wygodę sterowania. Możesz wykorzystać proste gesty dotykania i przeciągania, aby sterować ważnymi funkcjami. Zakresy można włączać za pomocą ekranu dotykowego, jak również przy użyciu asystenta ostrości i ekspozycji. Monitor posiada szeroką gamę ustawień sterowanych z dużego wyświetlacza LCD. Dodatkowo możesz wczytać tablice LUT 3D!

Wbudowana funkcja HDR / tablice de-log LUT 3D, obsługa wyjścia 3G-SDI z tablicami LUT 3D
Monitor podglądowy LUT6S wykorzystuje standardy HLG 2020, HLG 709, HLG P3 HDR 3D LUT oraz tablice LUT Rec709 De-slog3, w tym SLOG2, SLOG3, LOGC, VLOG. Monitor LUT6S obsługuje niestandardowe tablice LUT na wyjściu, wyświetla sygnał HDR (szeroki zakres dynamiczny), który umożliwia osiągnięcie niesamowitej czystości obrazu i szczegółów, upraszcza złożony proces nagrywania w trybie LOG i HDR i pomaga odtworzyć procesy postprodukcyjne w momencie, w którym jest to najbardziej potrzebne, czyli w trakcie filmowania.
Wczytywanie niestandardowych tablic LUT 3D, aby odtworzyć efekty filmowe!
Niektóre aparaty mogą wyświetlać logarytmiczną przestrzeń barw w celu zachowania zakresu dynamiki, co jest świetne w kontekście późniejszej postprodukcji, jednak kiedy te pliki są oglądane na monitorze, mogą wyglądać płasko lub blado. Tablice LUT 3D rozwiązują ten problem, ponieważ pozwalają na zastosowanie określonego efektu na monitorze, dzięki czemu można zobaczyć, jak będą wyglądały gotowe obrazy w trakcie edycji. Możesz wykorzystać wbudowany tryb LOG, aby przygotowywać materiały w standardzie kolorów Rec.709 lub przesyłać pliki z rozszerzeniem CUBE (pojedynczy plik nie może być większy niż 7,9 MB, monitor obsługuje pliki w rozmiarze 16, 17, 32, 33, 64, 65 LUT_3D_SIZE). Monitor podglądowy LUT6S pozwala na wczytanie nawet 50 niestandardowych tablic LUT, wyglądów lub profili w dowolnej chwili przez gniazdo karty SD (obsługa kart FAT32 i NTFS) oraz zawsze umożliwia natychmiastowe korzystanie z nich, dzięki czemu możesz zrealizować swoje kreatywne pomysły.
Rzeczywiste kolory dzięki profesjonalnej kalibracji koloru
Standard koloru Rec.709
Firma FEELWORLD wykorzystuje profesjonalny standard kolorów Rec. 709 HD oraz technologię kalibracji koloru dzięki użyciu profesjonalnego instrumentu kalibrującego w fabryce. Umożliwia to efektywne skalibrowanie monitora i łatwe odtworzenie kolorów bez ich zniekształcenia oraz wyświetlanie rzeczywistego obrazu podczas kręcenia wideo.
Dokładne odwzorowanie kolorów
Monitor marki FEELWORLD spełnia standardy ITU oraz standard HD Rec. 709 spójnej przestrzeni kolorów. Wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania obrazów, dzięki czemu obraz jest jasno wyświetlany, kolory są ekstremalnie naturalne, aby zapewnić precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz fizyczny charakter zdjęć, co pozwala użytkownikom na ocenę jakości różnych sygnałów wejściowych wideo.

Precyzyjne monitorowanie krzywej
Gdy potrzebujesz dokładniej przeanalizować obraz, a samo patrzenie na obraz nie wystarcza, możesz skorzystać z funkcji monitorowania krzywej dostępnej w monitorze LUT6S! Wybierz krzywą (parada RGB, parada YUV, parada Y), wektoroskop, histogram oraz fazę dźwięku i wyświetlacze poziomów, a następnie skorzystaj z precyzyjnego monitorowania krzywej transmisji, na której widać wszystko, co musisz wiedzieć pod względem technicznym na temat Twoich sygnałów dźwiękowych i wideo. Funkcje te można otwierać osobno, a także powiązać jeden klawisz z otwieraniem wszystkich trybów zakresu. Monitor podglądowy LUT6S to doskonałe narzędzie do monitorowania produkcji na żywo. Dzięki niemu nie musisz korzystać już z innych drogich narzędzi do śledzenia krzywych!
Ekran dotykowy i menu sterowania z przyciskami
Wystarczy kilka dotknięć ekranu, aby szybko sprawdzić ustawienia i skorzystać z dostępnych funkcji. Monitor umożliwia też korzystanie z przycisków fizycznych. Naciśnij pokrętło lub je przekręć, aby szybko wybrać poszczególne funkcje. Naciśnij przycisk zasilania, aby wyłączyć funkcję dotykową. To rozwiązanie zapobiega przypadkowej zmianie ustawień ekranu.
Możliwość podłączenia do profesjonalnych aparatów, kamer wideo i lustrzanek cyfrowych
Dzięki wejściom 3G-SDI i 4K HDMI ten monitor podglądowy możesz podłączyć do dowolnego aparatu klasy konsumenckiej, aparatu z funkcją transmisji, a nawet lustrzanki cyfrowej. Możesz skorzystać też z wyjść pętli (loop through), aby wyświetlić nagranie na żywo lub rozszerzyć wyświetlanie o zewnętrzne ekrany lub projektory z osadzonym dźwiękiem. Możesz też monitorować dźwięk za pomocą stereofonicznego gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Jeżeli chodzi o zasilanie, do dyspozycji masz wejście 12 V DC oraz jedno gniazdo na akumulator NP-F. Z tyłu monitora znajduje się wentylator, który automatycznie odprowadza ciepło w zależności od jasności podświetlenia. W przypadku wyboru ustawienia „auto”, jeżeli jasność podświetlenia jest większa niż 80, wentylator włączy się automatycznie.
Wyjście pętli 3G-SDI i 4K HDMI
Monitor podglądowy LUT6S Pro jest wyposażony w wejście 3G-SDI, HDMI i wyjście pętli, dzięki czemu może nie tylko wyświetlać sygnały na żywo, lecz także jednocześnie wysyłać je do innych monitorów. Umożliwia to wyświetlanie obrazu na żywo na wielu wyświetlaczach na raz przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej jakości wideo.
Podłączenie nadajnika bezprzewodowego
Jednoczesny przesył do monitora w reżyserce. Brak kabli umożliwia elastyczniejsze i mniej kłopotliwe przemieszczanie się między scenami w przypadku kręcenia w plenerze.
Podłączanie monitora reżyserskiego
Możliwość wyświetlania obrazu na żywo na kilku monitorach jednocześnie.

Zasilanie lustrzanki cyfrowej lub aparatu bezlusterkowego
LUT6S to idealny monitor podglądowy do mocowania na aparatach bezlusterkowych i cyfrowych lustrzankach. Ponieważ monitor podglądowy LUT6S jest wyposażony w pomocnicze wyjście zasilania, operatorzy mogą zasilać swoje aparaty. Zastosowanie (opcjonalnego) kabla do adaptera akumulatora umożliwia wydłużenie czasu pracy aparatu, przy czym masz możliwość korzystania z bardziej funkcjonalnego wyświetlacza.
Mocowanie do aparatów, wózków na sprzęt lub zawieszenie w dowolnym miejscu
Dzięki standardowym wymiarom otworów montażowych oraz ich kompatybilności z uchwytami innych producentów łatwo zamontujesz monitor w wybranym miejscu. Na uchwycie w kształcie litery U przewidziano trzy otwory montażowe. Za pomocą dolnego otworu o średnicy 1/4 cala możesz bezpiecznie zamocować monitor u góry aparatu i wykorzystywać go jako znakomity wizjer! Otwór 1/4- calowy po prawej można wykorzystać do zamocowania monitora na innym sprzęcie za pomocą specjalnego ramienia, wspornika itp., aby umożliwić całej ekipie filmowej podgląd ekranu.


Wygodnie mocowanie — wychylane ramię
Wszystkie monitory podglądowe LUT6S są dostarczane z wychylanym ramieniem mocowanym do zimnej stopki. Operatorzy mogą je wykorzystać do bezpiecznego zamocowania monitora, które jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca.
Monitor LUT6S można dla wygody oglądania obracać w zakresie 360° na dwa różne sposoby. (1. Monitor można obrócić o 360° od góry do dołu za pomocą punktu przechyłu ramienia mocowanego z boku; 2. Monitor można obrócić o 360° od lewej do prawej za pomocą punktu przechyłu ramienia mocowanego od dołu).
Bezpieczne i lekkie mocowanie za pomocą stopki lub gwintu 1/4"-20. Monitor jest wyposażony we własną stopkę umożliwiającą mocowanie akcesoriów, takich jak mikrofon, lampa LED lub bezprzewodowy odbiornik itp.
Na ramieniu wychylnym znajdują się dwie małe kropki, które na czas montażu znajdują się w jednej linii z monitorem. Złącze jest stabilniejsze, wystarczy chwycić monitor, aby go obrócić bez konieczności odkręcania śrub.

W zestawie:

  • Monitor LUT6
  • Etui do transportu
  • Kabel Mini/MicroHDMI na HDMI
  • Ramię wychylne
  • Instrukcja obsługi

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close

Torba Sony LCS-U11

close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close
close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close
close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

SmallRig 3637 HDMI Clamp

close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Z-Shape (Z-Riser)

close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close
close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close

Kamera Canon EOS C70

close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
close

Prompter Desview TP150

close

Teleprompter Desview T12

close
close
close
close
close

Kaseta Sony HDCAM BCT-40HD

close

Gimbal Ronin DJI RS 3 Combo

close
close
close

Pasek Peak Design Leash v3

close

Kamera Sony HXR-NX80

close

Gimbal DJI RS 3 Mini

close

Rejestrator Zoom H5

close
close

SmartCAM Arm X1

close
close
close
close

8Sinn Top Plate do Sony FX6

close
close
close
close
close
close
close
0