Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Obiektyw Sony FE 16-35mm F2.8 GM II SEL1635GM2

Indeks produktu: SEL1635GM2

Wysyłamy w 24h

Dostępny
11 699,00 zł
Ilość sztuk

Nowy obiektyw Sony SEL1635GM2, 16-35 mm F2.8 GM II  zapewnia dynamiczne, szerokokątne perspektywy, niezwykłą ostrość i piękny efekt bokeh. Pozwala w pełni wykorzystać szybkość i wydajność zaawansowanych korpusów. Ten najmniejszy i najlżejszy obiektyw w swojej klasie ma również bardzo wydajny system AF, znacznie ułatwiający fotografowanie i filmowanie.

Niesamowita rozdzielczość G Master
Wysoka rozdzielczość przestrzenna przekłada się na szczegółowość obrazu nawet na brzegach kadru, w całym zakresie 16–35 mm i przy szeroko otwartej przysłonie. Pięć soczewek asferycznych, w tym trzy XA (extreme aspherical), i kompensacja aberracji umożliwiają połączenie wysokiej rozdzielczości z atrakcyjnym efektem bokeh.

Nadzwyczajna rozdzielczość obrazu i znakomity efekt bokeh
Duża maksymalna przysłona F2.8, innowacyjna konstrukcja optyczna i zaawansowany moduł 11-listkowej przysłony zapewniają gładki, piękny efekt bokeh. Obiektyw FE 16–35 mm F2.8 GM II jest też świetny do ujęć zbliżeniowych: minimalna odległość od matrycy wynosi 0,22 m w całym zakresie zoomu, a maksymalne powiększenie 0,32×. Mała odległość wzmacnia perspektywę, a głęboki efekt bokeh stanowi dodatkowy środek wyrazu.
Wspaniałe ujęcia filmowe
Mniejsza niestabilność kąta widzenia, ostrości i osi optycznej podczas regulacji ostrości lub zoomu nadaje filmom przyjemniejszy wygląd. Silniki liniowe XD (extreme dynamic) i zaawansowany moduł przysłony zmniejszają hałas i wibracje. Bardzo niewielkie przemieszczenia środka ciężkości ułatwiają zdjęcia z ręki i eliminują potrzebę ponownego wyważania po zmianie ustawienia zoomu w gimbalu.
System AF: płynny, dokładny, cichy i bardzo szybki
Mechanizm ostrości z szybującymi soczewkami obejmuje 4 silniki liniowe XD i precyzyjny system sterowania. W rezultacie system AF obiektywu FE 16–35 mm F2.8 GM II działa do 2 razy szybciej, a w parze z korpusem Sony α1 pozwala robić zdjęcia seryjne w tempie do 30 kl./s. Niezawodnie ustawia i śledzi ostrość, zapewniając odpowiednią jakość ujęć w zwolnionym tempie i filmów 4K/8K.
Najmniejszy i najlżejszy na świecie w swojej klasie
Mimo że FE 16–35 mm F2.8 GM II jest najmniejszym i najlżejszym obiektywem 16–35 mm F2.8 na świecie, dzięki zaawansowanej konstrukcji optycznej z soczewkami XA i szkłem Super ED (o bardzo małej dyspersji) zapewnia nadzwyczajną jakość obrazu. Lekkie, mocne silniki liniowe XD przyczyniają się do zmniejszenia ogólnej wagi, która wynosi tylko 547 gramów. To około 20% mniej w porównaniu z modelem FE 16–35 mm F2.8 GM. Całkowita długość wynosi jedynie 111,5 mm.
Profesjonalna kontrola i niezawodność
Regulację przysłony ułatwia wyłącznik kliknięć i przełącznik blokady. Dwa przyciski blokady ostrości są łatwo dostępne zarówno podczas zdjęć poziomych, jak i pionowych, a ich funkcję można wybrać w ustawieniach w menu korpusu. W celu ochrony przed pyłem i wilgocią uszczelniono miejsca łączenia elementów. Przyciski i przełączniki mają silikonowe uszczelki, a gniazdo mocowania obiektywu zabezpieczono gumowym pierścieniem

Ogniskowa [mm]:
16-35
Średnica filtra [mm]:
82
Stabilizacja:
Nie
Mocowanie:
Sony FE
Kąt widzenia [stopnie]:
107-63
Minimalna wartość przysłony [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony [f/]:
2,8
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
22

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0