Raty Santander Bank Polska 10 x 0%

Darmowa dostawa od 500 zł

Lampa LED Yongnuo YN540 RGB, WB 2500-8500 K

Indeks produktu: YN3766

Dostępność 1-3 dni

Niedostępny
429,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Yongnuo YN540 to wszechstronna lampa LED o wymiarach 23 na 20 cm oraz temperaturze barwowej o zakresie od 2500 do 8500K.

Niezależnie od tego, czy jesteś filmowcem, fotografem czy vlogerem, kompaktowy panel będzie niezawodnym partnerem na planie. Z 540 diodami LED (w tym 192 ciepłymi i 192 zimnymi), z łatwością dostosujesz temperaturę barwową do bieżących potrzeb. Urządzenie pozwoli też eksperymentować z kolorami w obrębie palety RGB. Regulacja jasności w zakresie 0-100% zapewnia pełną kontrolę nad natężeniem światła. 2 sposoby zasilania (zasilacz lub 2 akumulatory NP-F) gwarantują elastyczność pracy – w domu, w studiu lub w plenerze. Zintegrowane wrota umożliwiają precyzyjne kształtowanie wiązki światła. Wyświetlacz OLED i ergonomiczne pokrętło zapewniają intuicyjną obsługę. To doskonały wybór zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących twórców.

Wszechstronne źródło światła
Uniwersalny panel LED Yongnuo YN540 o wymiarach 23 na 20 cm to wszechstronne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach. Bez względu na to, czy jesteś filmowcem, fotografem, czy vlogerem, lampa RGB będzie się nieocenionym partnerem najróżniejszych twórczych projektów. Jej wymiary idealnie sprawdzą się podczas pracy w domu, studiu i w plenerze. Lekka aluminiowa obudowa ułatwi przestawianie urządzenia, zapewniając trwałość i odpowiednią ochronę w transporcie.
Regulacja temperatury barwowej
Możliwość regulacji temperatury barwowej zapewniają 2 typy diod LED – 192 diody emitujących ciepłe światło oraz 192 diody emitujące światło zimne. Dzięki nim perfekcyjnie dostosujesz światło to warunków panujących na planie. Zakres regulacji wynosi od 2500 K do 8500 K. Pracując z lampą Yongnuo YN540 możesz też swobodnie zmniejszać lub zwiększać natężenie światła. Urządzenie, które z łatwością zainstalujesz na tradycyjnym statywie oświetleniowym, otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości pracy na planie filmowym lub fotograficznym!
Magia kolorów
Wśród 540 diod LED tworzących panel lampy Yongnuo YN540, aż 156 to diody RGB umożliwiające zmienianie koloru światła. Dzięki nim możesz bez końca eksperymentować z barwami, dodając ujęciom i kadrom niepowtarzalnego charakteru. Ergonomiczne pokrętło umożliwia wygodną regulację parametrów. Dzięki magii kolorowego światła nie musisz sięgać po folie efektowe. Szeroki zakres kolorów RGB (0-360º) zapewni wszechstronność, która sprawdzi się we vlogach, na planach filmowych i sesjach fotograficznych.
Dwa sposoby zasilania
Lampa LED Yongnuo YN540 RGB, WB (2500 K - 8500 K) oferuje dwie metody zasilania, które zapewniają jeszcze większą swobodę twórczą, niezależnie od dostępu do gniazdka elektrycznego. Bez względu na to, czy pracujesz w studiu, czy w plenerze, masz do wyboru wygodne rozwiązania — stałe zasilanie sieciowe lub dwa akumulatory NP-F. Ta elastyczność zapewni Ci niezależność i mobilność, pozwalając na swobodne korzystanie z lampy w każdej sytuacji.

Zasilacz lub akumulatory należy dokupić osobno.
Zintegrowane wrota
Ważnym wyróżnikiem lampy LED Yongnuo YN540 RGB, WB (2500 K - 8500 K) są zintegrowane wrota, które pozwolą Ci odpowiednio ukierunkować lub skupić strumień światła w wybranej części kadru. 4 niezależnie działające skrzydła umożliwiają precyzyjne kształtowanie wiązki światła. Działają one na solidnych i bardzo cichych zawiasach. Jeśli chcesz zmienić ustawienie światła w trakcie nagrywania ujęcia, masz pewność, że niespodziewane skrzypienie nie zakłóci pracy na planie.
Wygodny montaż
U-kształtny wspornik pozwoli dowolnie manipulować kątem nachylenia lampy zainstalowanej na statywie. Dzięki temu precyzyjnie dotrzesz ze światłem dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Uchwyt jest uniwersalny i umożliwia montaż na statywach wyposażonych w standardowy trzpień o średnicy 16 mm. Obudowa modelu Yongnuo YN540 została wykonana z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu świetnie odprowadza ciepło generowane przez lampę i zapobiega jej przegrzaniu.
Intuicyjna obsługa
Lampa LED Yongnuo YN540 RGB, WB (2500 K - 8500 K) zapewnia nie tylko doskonałe parametry światła, ale również prostą i intuicyjną obsługę. Urządzenie wyposażono w podświetlany wyświetlacz OLED 1,3" oraz ergonomiczne pokrętło. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wiązką, a jeden rzut oka wystarczy, aby sprawdzić aktualne ustawienia. Funkcja regulacji jasności w zakresie od 0 do 100% daje Ci pełną swobodę w dostosowywaniu natężenia światła do wymagań konkretnej sytuacji. Z podobną łatwością wyregulujesz temperaturę barwową oraz dobierzesz odpowiedni kolor. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, korzystanie z lampy Yongnuo YN540 jest szybkie i wygodne.

Cechy charakterystyczne lampy LED Yongnuo YN540: 

 • uniwersalna lampa LED o wymiarach 23 na 20 cm
 • świetnie sprawdzi się podczas kręcenia materiałów video, vlogów i transmisji na żywo
 • doskonałe źródło światła w fotografii
 • 540 diod LED (w tym ciepłe, zimne oraz RGB)
 • regulacja temperatury barwowej w zakresie od 2500 K do 8500 K
 • możliwość zmiany koloru światła w systemie RGB (0-360º)
 • regulacja jasności w zakresie 0-100%
 • wysoki wskaźnik CRI 95+ zapewniający wierne oddanie kolorów
 • 2 sposoby zasilania: zasilacz lub 2 akumulatory NP-F (należy dokupić osobno)
 • zintegrowane wrota zapewniające pełną kontrolę nad wiązką światła
 • U-kształtny wspornik umożliwiający precyzyjne ukierunkowanie światła
 • intuicyjna obsługa (wyświetlacz OLED i ergonomiczne pokrętło)
 • obudowa wykonana z lekkiego aluminium zapewniającego optymalne odprowadzanie ciepła
 • szybki i wygodny montaż na statywie

Parametry techniczne Yongnuo YN540:

 • moc: 40 W
 • współczynnik CRI: Ra ≥ 95
 • współczynnik TCLI: Qa ≥ 97
 • gamut kolorów RGB: 0-360º
 • temperatura barwowa światła: 2500–8500 K
 • ilość diod LED 540: 192 diody LED emitujących ciepłe światło, 192 diody LED emitujących zimne światło, 156 diod RGB
 • regulacja jasności: 0-100%
 • zasilanie akumulatorowe: dwa akumulatory typu NP-F (NP-F550, NP-F750, NP-F970) - brak w zestawie
 • zasilanie sieciowe zasilacze DC 12 V / 5 A - brak w zestawie
 • wyświetlacz: OLED (1,3")
 • materiał: stop aluminium, tworzywo
 • wymiary: 230 x 202 x 63,5 mm
 • waga: 1278 g

Zestaw zawiera: 

 • lampa LED Yongnuo YN540 RGB, WB (2500 K - 8500 K)
 • brak zasilacza oraz akumulatorów w zestawie 

            Waga [g]:
            1278 g
            Zakres temp. barwowej:
            2500-8500 K
            Zasilanie:
            sieciowe, akumulator NP-F
            Materiał wykonania:
            Aluminium
            Moc [W]:
            40 W
            Torba w zestawie:
            Brak
            CRI:
            95
            Wymiary (mm):
            230 x 202 x 63,5 mm
            Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
            Przetwarzanie...
            Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
            Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

            Do tego produktu polecamy

            Moje ulubione produkty

            Aktualnie brak ulubionych produktów

            0