Kamera Blackmagic Cinema Camera Micro

Na zamówienie

Niedostępny

4 950,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Kamera Blackmagic Cinema Camera Micro

Blackmagic Micro Cinema Camera jest profesjonalną, zminiaturyzowaną kamerą cyfrową z matrycą Super 16mm. Blackmagic Micro Cinema może być kontrolowana zdalnie za pomocą pilota. Rewolucyjny wbudowany port rozszerzeń posiada wejścia PWM i S.Bus więc można użyć pilotów np. od modeli samolotów i zdalnie sterować ostrością, przysłoną i zoom-em!

Micro Cinema Camera jest w pełni cyfrowym modelem posiadającym wbudowaną nagrywarkę RAW i ProRes, czułość 13 stopni przysłony, global shutter oraz bagnet obiektywów MFT.

Niewielki rozmiar kamery Micro Cinema pozwala na zastosowanie jej np. w dronach, w ujęciach kaskaderskich, czy nawet jako ukryte kamery w programach typu reality show.

Port rozszerzeń kamery Blackmagic Micro posiada wyjście wideo standardu NTSC i PAL, które może zostać podłączone do taniego systemu transmisji obrazu dla monitorowania obrazu na odległość. Micro Cinema Camera posiada także wyjście HDMI, które oprócz obrazu wyświetla również status kamery, dane obiektywu, format pliku, status baterii i poziomy audio.

Sensor Super 16 ma rozdzielczość pełnego HD 1080p i zakres dynamiczny wynoszący 13 stopni przysłony oraz global shutter i może rejestrować obraz w 30kl/s.

Pliki w BM Micro możesz zapiać w dwóch formatach: Cinema DNG RAW lub ProRes. Cinema DNG RAW pozwala na pełny zakres 12-bitów zapisu matrycowego, dając jak najwięcej informacji do późniejszej edycji i korekcji barwnej. Jeśli produkcja wymaga plików w mniejszym rozmiarze, możesz wybrać kodek ProRes o jakości emisyjnej.

Kamera Blackmagic Micro Cinema Camera została wyposażona w aktywny bagnet standardu Mikro Cztery Trzecie.

Wbudowany mikrofon stereo ma charakterystykę omni-kierunkową, a jego konstrukcja redukuje niechciane szumy wiatru. Dodatkowo, kamera posiada złącze 3.5mm Jack.

W przypadku rejestracji zdalnej, kamerę możesz zasilać z szeroko dostępnych baterii LP-E6, montowanej z tyłu urządzenia, aby umieścić kamerę w dowolnej lokalizacji. Poziom naładowania baterii jest wyświetlany na obrazie video wychodzącym ze złącza HDMI lub kompozyt. Dodatkowo, na górze urządzenia znajduje się dioda LED komunikująca poziom baterii. Dołączony do zestawu przewód, pozwala na zasilenie kamery zewnętrznym źródłem zasilania o napięciu 12V.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Kamera Blackmagic Cinema Camera Micro

Kamera Blackmagic Cinema Camera Micro

Moje ulubione produkty

0