Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0% PRZY ZAMÓWIENIACH ONLINE.

Obiektyw Sony FE 70-200mm F4 G OSS II Macro + Rabat 1000 zł na wybrany telekonwerter SEL70200G2

Indeks produktu: SEL70200G2

Wysyłamy w 24h

Dostępny
9 437,00 zł
Rabat 1000 zł na wybrany telekonwerter:
Ilość sztuk

Teleobiektyw zoom Sony FE G Lens 70-200 mm G OSS II macro ze stabilizacją do pełnej klatki.

Sony SEL70200G2 Macro G OSS II pełnoklatkowy obiektyw zmiennoogniskowy typu G z zakresem ogniskowych od 70 do 200 mm i stałą przysłoną F4. Jest to nowa wersja obiektywu Sony SEL70200G, która oferuje lepszą jakość obrazu, szybsze i cichsze działanie systemu AF oraz funkcję makro.

Obiektyw jest również wyposażony w cztery silniki liniowe XD, gwarantujące szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości podczas fotografowania i filmowania. Funkcja wyłączania kliknięcia pozwala płynnie regulować przysłonę i swobodnie urzeczywistniać swoje wizje artystyczne. Blokada zoomu gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w transporcie i podczas zdjęć.

Obiektyw jest również odporny na kurz i wilgoć, co zwiększa jego niezawodność w różnych warunkach pogodowych. Wbudowany stabilizator obrazu Optical SteadyShot pomaga zredukować drgania aparatu i poprawić ostrość zdjęć. Powłoka Sony Nano AR redukuje odblaski.

Obiektyw ten ma średnicę filtra 72 mm i waży 794 g. Minimalna odległość od obiektu wynosi (AF/MF) / 0,26-0,42 m. Maksymalne powiększenie wynosi 0,13. Obiektyw ten jest kompatybilny z pełnoklatkowymi aparatami z mocowaniem typu E oraz aparatami z mocowaniem typu E i matrycą APS-C.

Obiektyw G Lens — gwarancja imponującego odwzorowania obrazu
Połączenie soczewek AA (zaawansowanych asferycznych) i asferycznych zapewnia wysoką rozdzielczość i kontrast w całym kadrze. Trzy soczewki ze szkła ED (o bardzo małej dyspersji) i jedna Super ED kompensują aberrację chromatyczną i rozlewanie się barw, by zapewnić najwyższą ostrość. 9-listkowa przysłona kołowa i skorygowana aberracja sferyczna nadają dodatkowy szlif efektowi bokeh z pełnoklatkowej matrycy.

Niezwykłe możliwości ujęć zbliżeniowych
Ten model to pierwszy na świecie obiektyw zmiennoogniskowy tej klasy umożliwiający odwzorowanie w skali 1:2 w całym zakresie zoomu. Minimalna odległość między matrycą a obiektem wynosi 0,26 m przy najszerszym kącie widzenia, a 0,42 m przy maksymalnej ogniskowej. Nowe możliwości wykonywania zbliżeń zapewniają fotografom i filmowcom niespotykaną dotąd uniwersalność i swobodę.

Szybki system AF dostosowany do szybkich korpusów
Połączenie czterech mocnych silników liniowych XD Sony z grupami precyzyjnych, „szybujących” soczewek ostrości zapewnia wyjątkową szybkość i dokładność napędu ostrości. Znaczne zwiększenie wytwarzanej siły przełożyło się na nawet 20-procentowy wzrost szybkości systemu AF w całym zakresie ogniskowych (podczas fotografowania). Obiektyw w pełni wykorzystuje szybkość zaawansowanych korpusów α. Śledzenie ostrości działa nieprzerwanie nawet w czasie regulacji ogniskowej, nie ma więc ryzyka utraty ważnych momentów akcji.

Wyrafinowany wygląd i parametry ujęć filmowych
System Linear Response MF zapewnia bezpośrednie, liniowe reakcje podczas ręcznej regulacji ostrości. W przypadku użycia zgodnego korpusu α obsługiwana jest funkcja kompensacji zmian kąta widzenia podczas regulacji ostrości. Wbudowany system optycznej stabilizacji obrazu współpracuje z systemami stabilizacji zgodnych korpusów α, zapewniając niezwykle płynne i stabilne ujęcia nagrywane z ręki.

Doskonała współpraca z telekonwerterami
Obiektyw FE 70–200 mm F4 Macro G OSS II jest w pełni zgodny z telekonwerterami Sony 1,4× i 2,0×. Dodanie telekonwertera 2,0× zwiększa maksymalną ogniskową i pozwala uzyskać odwzorowanie makro (1:1) w całym zakresie zoomu, co daje użytkownikom nowe możliwości twórcze. W przypadku, telekonwertera 1,4× maksymalne powiększenie przy wszystkich ogniskowych wynosi 0,7×. A ponieważ użycie telekonwertera nie zmienia odległości roboczej, możesz przybliżyć się do obiektu i uzyskać naprawdę imponujące obrazy.

Kompaktowy, przenośny, niezawodny i łatwy w użyciu
Ten innowacyjny obiektyw oferuje rzadkie połączenie świetnych parametrów z małymi wymiarami i mobilnością. Ma 82,2 mm średnicy i 149,0 mm długości (przy najmniejszej ogniskowej), a waży 794 gramy. Konstrukcja z wysuwanym tubusem sprawia, że obiektyw jest poręczniejszy w noszeniu. Niezamierzonemu wysuwaniu się tubusu w transporcie zapobiega przełącznik blokady zoomu.

Zestaw zawiera Sony SEL70200G2:

  • Osłona (model): ALC-SH176
  • Przednia przykrywka obiektywu: ALC-F72S
  • Tylna przykrywka obiektywu ALC-R1EM
  • Uchwyt do statywu
Średnica filtra [mm]:
72
Waga [g]:
794
Stabilizacja:
jest
Kąt widzenia [stopnie]:
34-12
Minimalna wartość przysłony [f/]:
4
Maksymalna wartość przysłony [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
26 cm
Budowa:
19 elementów w 13 grupach
Bagnet:
Sony FE
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
82.2x149

Specyficzne kody

EAN13
4548736141728

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0