Raty Santander Bank Polska 10 x 0%

Darmowa dostawa od 500 zł

  • Promocja

Prompter DataVideo TP-800

Wysyłamy w 24h

Dostępny
7 049,00 zł / 8 649,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 8 649,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 7 049,00 zł

  • -1 600,00 zł
Ilość sztuk

DataVideo TP-800 wolnostojący prompter konferencyjny, wyposażony w jasny 15" monitor LCD 4:3.

Mówca ma możliwość swobodnego czytania tekstu z dużego lustra które z perspektywy widza wygląda jak zwykłe, przezroczyste szkło.
Czytelny wyświetlacz niezależnie od warunków. Materiałowy kaptur chroni monitor przed odbiciami światła z innych źródeł.
Bezpieczny w transporcie, w pełni mobilny. Całość zamknięta w wygodnej walizce, zasilanie monitora poprzez dołączony zasilacz sieciowy lub baterię V-Mount (brak w komplecie) ze złączem D-Tap. Kabel 12V D-Tap w komplecie.


Aplikacja do obsługi i edycji tekstu wbudowana w monitor. Posiada wbudowaną aplikację dvPrompter Plus nie ma potrzeby uruchamiania oprogramowania na laptopie.
Łatwe sterowanie i monitorowanie przez Ethernet. Możliwość kontroli i podglądu przez sieć lokalną za pomocą dowolnego urządzenia z  przeglądarką internetową, kontrola skrypty przez sieć lokalną.
Możliwość synchronizacji wielu prompterów przez HDMI lub IP.


Połącz dowaloną ilość TP-800 razem za pomocą wejścia i wyjścia HDMI lub przez Ethernet.
Wszechstronny edytor tekstu. Można zdalnie zmieniać rozmiar, typ, kolor czcionki dla każdego skryptu, a nawet używać różnych czcionek w jednym skrypcie. Edytor umożliwia również osadzanie obrazów i tworzenie list odtwarzania.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0