Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Karta Sony CFexpress CEA-G320T 320GB Typ A CEAG320T

Indeks produktu: CEA-G320T

Dostępność 7-14 dni

Niedostępny
2 548,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Karta Sony CFexpress Typ A CEA-G320T 320GB przeznaczona do kamer Sony FX3, FX6, bezlusterkowca A7SIII.

Niesamowita szybkość zapisu

Poszerz swoje możliwości fotograficzne dzięki nieskompresowanemu, ciągłemu fotografowaniu w formacie RAW. Aby uchwycić szyb
ko poruszające się obiekty (sporty motorowe, dzika przyroda). Szybkość zapisu do 700 MB/s znacznie przewyższa nawet najlepsze karty SDXC, zapewniając ultraszybkie czyszczenie bufora aparatu w celu responsywnego wykonywania zdjęć seryjnych.

Niezawodność nagrywania

Karty Sony CFexpress typu A są zoptymalizowane pod kątem ciągłego zapisywania danych z dużą przepustowością, dzięki czemu idealnie nadają się do profesjonalnego nagrywania filmów w 4K 120p za pomocą aparatów takich jak a7S III, gdzie niezawodność ma kluczowe znaczenie. Dla dodatkowej pewności i stabilności nagrywania wideo, materiały są objęte gwarancją VPG (Video Performance Guarantee) 400.

Ultrawydajny przepływ danych

Znacznie przyspiesz przepływ pracy dzięki zoptymalizowanemu czytnikowi kart Sony MRW-G2 i ultraszybkiej prędkości odczytu do 800 MB/s w celu przesyłania danych i tworzenia kopii zapasowych. Pracuj bezproblemowo ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości i wideo o wysokiej szybkości transmisji bitów, aby obracać projekty z prędkością wyobraźni.

Wytrzymała, niezawodna, gotowa

W połączeniu z profesjonalnym sprzętem, takim jak a7SIII, karty pamięci CFexpress typu A doskonale sprawdzają się w przypadku niebezpieczeństw związanych z nagrywaniem i robieniem zdjęć w trudnych warunkach. Zostały zaprojektowane do długotrwałego użytku profesjonalnego w najtrudniejszych środowiskach - od pokrytych śniegiem gór po zasypane piaskiem pustynie - dzięki czemu możesz z całkowitą pewnością fotografować, wymieniać i przechowywać.

Skanuj i monitoruj swój nośnik

Z biegiem czasu pamięć flash zużywa się i nie rejestruje już danych. W przypadku korzystania z czytnika kart MRW-G2 oprogramowanie Media Scan Utility firmy Sony automatycznie skanuje kartę pamięci CFexpress typu A, informując o jej stanie, dzięki czemu można podjąć działania, zanim zaistnieją nieprzewidziane problemy.

Odzyskaj utracone pliki

Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, możesz uniknąć katastrofy dzięki dostępnemu do pobrania oprogramowaniu ratunkowemu dla klientów korzystających z kart pamięci Sony, które odzyskuje przypadkowo usunięte pliki oraz uszkodzone zdjęcia i filmy w różnych popularnych formatach.

Ultraszybka pamięć masowa dla innowacyjnych twórców

Standard CFexpress typu A został opracowany w celu zapewnienia kompaktowym aparatom ultraszybkiej wydajności wymaganej do tworzenia najnowocześniejszych filmów. Maksymalizuje możliwości aparatów z serii α i najnowszych procesorów przetwarzania obrazu. Dla profesjonalistów poszukujących najwyższej wydajności i indywidualnej ekspresji, ta kompaktowa karta jest niezbędna.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0